Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$L1100291.JPG

Bende en son bunları aldım, yazılan yorumlar hep olumlu yöndeydi, umarım bende ters tepmez!

Kızlar bana yardım edermisiniz güzel kırmızı ruj arıyorum carsıda kızlarda görüyorum cok güzel ama alırken bilemiyorum kodunu markasını verebilecek varmı kırmızı ruj istiyorum:KK34::KK16:

canım kesinlikle golden rose 120 tam bir kırmızı :) ya da rimmel london kate moss 1 numara harika bi kırmızı :)

canım kesinlikle golden rose 120 tam bir kırmızı :) ya da rimmel london kate moss 1 numara harika bi kırmızı :)

yalnız ben golden rose 120 numaraya baktım çok koyu kahve gibi bir renkti ya kırmızıyla alakası bile yoktu:26:
bende kırmızı olarak yeni aldığım pastel 132 numarasını öneririm hem mat hem kalıcı hemde kan kırmızı:KK12:

Kızlar dün alıx aven 50 bakmaya gittim biraz koyu gibi geldi testrıda yoktu
Bende Flormar 201 aldım Azsonra kotorafınıda paylasırım ben cok beğendim:):KK34:

Rujumu dün aldı
Allık ve rumelimi ve allık fırçamıda geçen hafta almıştım.
$07122011824.jpg
$07122011830.jpg
$07122011839.jpg
Nasıl Kırmızı sizce:KK16:

ben çok beğendim kırmızının tonunu acaba dudakta da mı böyle canlı duruyor eğer öyleyse listeme ekleyi almalıyım:KK16:
birde bu supershıne serisi mi:26:
güle güle kullan canım bu arada

Supermatte serisi Satıcı bu ruj daha kalıcı dedi hemen sürüp foto cektim bende böyle dürdü
fiyatıda cok uygun 10,25tl :))

Eklentiler

• $07122011846.jpg
    $07122011846.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 56
sebastian trucco angel face setini internetten aldım. bakın farları ne kadar da sakin renkler.
$Fotoğraf0263.jpg

ama eğer bu farları siyah bir kalemin ya da farın üzerine sürerseniz sonuç böyle neon yanar döner bir renk oluyor.
$Fotoğraf0264.jpg

sizlerden fotoğrafların kalitesizliği için özür dilerim. gerçekten işin sırrını çözemedim. ne kadar uğraşsam da istediğim gibi sonuç alamıyorum.

angel face setin içinde rujlar da geldi ama tadı berbat. bozulmuş olabileceği için asla tenime değdirmek istemedim. eğer almayı düşünürseniz sadece farını alın.

bir de inglottan her türlü toz makyaj malzemesini sıvı hale çeviren bir duraline aldım. bence farları bununla karıştırınca ışıltılar milyon kat artıyor.

$140.jpg

yaratilmis en guzel sey :)) dehset otesi kalicilik veriyor goz makyajinda aksama kadar tas gibi kaliyor sabah yaptiginiz makyaj.. herkese tavsiye ediyorum siddetle..
su an indirimde sitesinde ayrica..:KK28:

Eki Görüntüle 303560

yaratilmis en guzel sey :)) dehset otesi kalicilik veriyor goz makyajinda aksama kadar tas gibi kaliyor sabah yaptiginiz makyaj.. herkese tavsiye ediyorum siddetle..
su an indirimde sitesinde ayrica..:KK28:

Ben ilk defa sizden duydum bu ürünü adı ne acaba internetten araştırmak istiyorum birde indirimli fiyatı nekadardı:)

yalnız ben golden rose 120 numaraya baktım çok koyu kahve gibi bir renkti ya kırmızıyla alakası bile yoktu:26:
bende kırmızı olarak yeni aldığım pastel 132 numarasını öneririm hem mat hem kalıcı hemde kan kırmızı:KK12:

canım hangi serinin 120sine baktın ama? benim blog sayfamda dudakta duruşu var bak istersen

kızlar flormarın mat ekli farı m10 yada m11 i kullanan var mı varsa uygulamalı gösterebilir mi koyu gri siyaha yakın bi far arıyorum da ama mat olucak birde çok siyah istemiyorum kullandıklarınız varsa önerilerinizi bekliyorum

benimde son aldıklarım
CLINIQUE Colour Surge Eye Shadow DUO - 2'li PIRILTILI GÖZ FARI
CLINIQUE HIGH IMPACT MASCARA
Clinique Colour Surge Eye Shadow Quad
L'Oreal Lash Architecht 4D Maskara
Clinique Cream Shaper For Eyes 1,2GR 106 ( Starry Plum ) - Göz Kalemi
Max Factor Mastertouch Concealer Pen
ve son olarak Loreal Üç Etkili Triple Active Kuru ve Hassas Cilt ve Makyaj Temizleme Sütü aldım
loreal'in sütünü hiç begenmedim çunku gozlerimi ınanılmaz yakıyor .göz ve cilt temizleme sütü olarak aldım ama hiç tavsiye etmiyorum
CLINIQUE makyaj temizlemesi vardı oda maskarayı cıkartmıyor önerebileceğiniz iyi bir temizleyici var mı ?

X