Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım fırça 25civarındaydı allık da 35 falandı galiba tam hatılrmıyorum atmışım makbuzunu..allık gerçekten çok doğal duruyor canım yüzde.. 004 numarası hatta nars orgasmın benzeri :KK70:

süpermiş..hemen bakmam lazım:KK9:..mac alıcaktım aslında ama çok uçuk ya fiyatları..özellkle fırçası 77 lira..allık daha ucuz 57 lira:KK20:..body shop daha uygun..böyle doğal duran günlük mat bir allık istyorum..en kısa zamanda bakıcam.çok sağol canım:KK9:

evet canım ben de daha mac ürünlerine geçiş yapamadım öğrenci bütçesiyle ancak the body shoptan alabiliyorum:KK1: allık gerçekten çok güzel ama hafif simli bir allık olmadı yüzünde denettirirsin ben çok seviyorum bu allığı 2.alışım::KK70::KK3:rica ederim..

kızlar aldıklarınızıgüzel günlerinizde kullanın:KK16:..karbeyazcım sende güle güle kullan:nazar:..biodermaları merak ettim.ne kadar aldın ve memnunmusun?bende düşünüyorum.cildim kuru biraz..

ikisi 50 tl dünyanın en iyi temzleycsi ve sıfır zarar verio cilde

resimler telefonum sağ olsun pek net değil ama son aldıklarım :KK42:
$Fotoğraf1586.jpg lancome paris lipstick 17 numara.. bundan çok memnunum. rengi koyu gibi görünse de dudağıma sürdüğümde aynı dudak rengi oluyor ve kremsi yapısı dudaktaki çatlakları göstermiyor, aksine dudak bakımını bile sağlıyor diyebilirim
$Fotoğraf1589.jpg mac terracota 402 numara

Bir blogda şu fotoğrafı gördüğümde karar vermiştim almaya. 312 numaranın swatchı. Çok hoş görünüyor.
061.JPG

Bu rujdan bende aldım ama dudagımda hic böyle durmuyor daha koyu duruyor halbuki dudak rengim öyle kırmızı degildir kırmızı ruj sürdügümde bile yogun kırmızılıgını vermez. Hatta pudra uyguluyorum sürmeden önce ama bu resimdeki gibi durmuyor sinir oldum.. :44:

Kızlar bana yardım edermisiniz güzel kırmızı ruj arıyorum carsıda kızlarda görüyorum cok güzel ama alırken bilemiyorum kodunu markasını verebilecek varmı kırmızı ruj istiyorum:KK34::KK16:

X