Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
merhaba kızlar uzun zamandır topiğe ugramıyordum özlemişim nasılsınız öncelikle herkes cicilerini güle güle kullansın , benim aldığım ciciler blog sayfamda detaylı olarak anlattım ama bir ara resimleyip sizlerle paylaşmak isterim
sevgiler

bunlarda bnm yeni aldıklarım yorumlara gelırsek flormar get dry compact pudra kapatıcılıgı ıyı kalıcılıgı fena degıl altına nemlendırıcı sürersenız daha iyi dayanıyo hala istedıgım pudrayı bulmus degılım avon alllık cok pigmentlı degıl güzel bi ışıltı varıyo kalıcılıgı eh işte catherına arley ruj basit bi marka ama rujun sürümü cok güzel bnm kuru dudaklarımda bıle sorun yasatmadı kalıcılıgıda iyi garnier göz altı rool on işte bu süper hem ferahlatıyo hem cok hafif bi ürün hemde güzel aydınlatıyo gün içinde yinelemek gerekebilir bi kere ama gözde durusu cok dogal emily kalem rengı guzel yumusacık fazla akmıyoda güzel felaketı sona sakladım flormar eyelıner pen berbat bısı resmen keçeli kalem ondan ıyıdır iki gün sonra kurudu verecegınız paraya yazık bnce bu kadarrrrrrrrrrr

Catherine Arley'in pudrasını denemedin mi hiç?
Ben de çok ürün kullandım ama o markanın pudrası gibisine rastlamadım.
Hem de çok ucuz. Ve ciltte herhangi bir probleme yol açmıyor.
Ben bayılıyorum. Flormar pudra 2, 3 saat sonra tamamıyla uçuyor.
Çok kötü bir ürün.

denedim denemez olur muyum ama bi salaklık edip pudramı degıstırdım ıste gercı ıkısıde aksama kadar durmuyo kalıcı pudra aryorummmm bilen varsa sölesin

denedim denemez olur muyum ama bi salaklık edip pudramı degıstırdım ıste gercı ıkısıde aksama kadar durmuyo kalıcı pudra aryorummmm bilen varsa sölesin

Canım lorealin infallible serisinin pudrasını denemeni tavsiye ederim. Ben bütün yaz onu kullandım ve gayet kalıcı bir pudra. Blogumdada bahsetmiştim.
Bunun dışında inglotun ysm sıkıştırılmış pudrasıda gayet kalıcı. Tek kötü yanı fazla toz toz oluyor. Hatta bu loreale göre daha kalıcı diyebilirim.
Geçen hafta maybelline in dream matt pudrasını denemek için aldım. Ondanda gayet memnunum şuan için. 3 ü arasında fiyat olarak en makul olanı maybelline. Fiyatı 25 tl. Diğerleri ise 45 - 50 arasında

tskler cnm maybelline bi bakıyım

tskler cnm maybelline bi bakıyım

canım yanlız o pudranın kapatıcı özelliği biraz azdır. ponponuyla sürünce bence gayet iyi fakat fırçayla sürersen daha az kapatıcılık sağlıyor. alırsan bunu göz önünde bulundur. Cildin sorunlu değilse bence yeterli olacaktır.

yok cnm cildim sorunlu değil sivilce vs pek yok ama böyle ısıl ısıl olsun ıstıyorum yuzum normalde bıraz sönük cilt rengim :2:

Bende akşama kadar kalıyor. Çok memnunum. :26:
Altına mutlaka nemlendirici bir krem sürüp öyle uyguluyorum. :s

Loreal Super Liner -Carbon Black ... Hakkında yazılan yorumlara bakıp aldım. Süper olduğu söyleniyordu ama ben aman aman bi tarafı olduğunu düşünmüyorum. Fırçası kalın, değişik. Eyeliner sürmekte zorlananlar için iyi bir tercih olabilir.

Flormar 87 no allık. Almaya niyetim yoktu ama satıcı kız yüzümde deneyince çok beğendim görüntüsünü. Çok açık bir pembe. Beyaz tenliler için çok güzel bir allık. Koyu tende nasıl olur bilmem.

Resim alıntı.

Flormar Pretty ruj. 311 ve 312 numaralarını aldım.

Bir blogda şu fotoğrafı gördüğümde karar vermiştim almaya. 312 numaranın swatchı. Çok hoş görünüyor.

Ve vazgeçemediğim pastel stik göz altı kapatıcısı. 2 numara.

Son düzenleme:

bayıldım ya kullandığım tek ruj tonu evde bürsürü bu ton ve buna yakın rujum var sarışın olduğum için böyle hafif rujları kullanmayı daha uygun buluyorum da ya rujun yapısı nasıl onu soracaktım kuru olunca hoşlanmıyorum alıp kullanmadıklarım var yeterince nemli mi aceba?

Aynen. Ben de hep bu tonlardan gidiyorum.
312 ve 311 de birbirine çok benziyor. Biri açık biri daha koyu sadece.
Gayet güzel, nemlendiriyor, zaten üzerinde de cream and glaze yazıyor. Krem gibi, yumuşacık bir şey. :)
Kuru olup dudağı çatlak çatlak yapan cinsten değil.
Belki dudak yapısına göre de fark gösteriyor olabilir bilemem. Ama yapısı çok yumuşak. 8tlye aldım.

kızlarr bende bugün çok güzel ciciler aldımm hemen bi heves sizinle paylaşayım istedimm :)))

youngblood toz fondöten

youngblood allık

youngblood göz kalemi

youngblood kabuki fırça

Son düzenleme:
kızlar buarada aldıgım kabuki fırçanın ucu azönce koydugum resimdeki gibi deilde şimdi koydugum fırcanın ucu gibi düz (ovalimsi deil yani...

acaba kullanım açısından sorun olurmu aldıgım yerdeki kız iyi dedi ama hatta koydugum resmdeki fırçayı gösterip bak uzun oLanıda var bunu 110a satıoruz falan dedi.. bilemedimki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…