Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
herkez iyi günlerde kullansın aldıklarını karbeyaz cok güzel ürünlerın gül kokarsın oh misssss

Tryamor hakikaten rujunun rengi çok güzelmiş.
Nemli görünüyor birde yapısıda çok hoş duruyor.
Güle güle kullan. :)

Tryamor hakikaten rujunun rengi çok güzelmiş.
Nemli görünüyor birde yapısıda çok hoş duruyor.
Güle güle kullan. :)

Teşekkür ederim canım. :)) Blogdan aldığım fotoda çok güzel görünüyor ama bende pek öyle durmadı. Çingene pembesi gibi göründü. Ancak üstüne farklı tonlar sürerek ya da pudrayla, fondötenle rengi değiştirebilirim.
Elime sürdüğümde de harika durdu aslında ilk aldığım zaman. O yüzden çok beğenmiştim ama dudak rengim kiraz rengi gibi normalde, yani kırmızı alt tonlu olduğu için istediğim rengi elde edemedim tam olarak.

Haklısın canım kendi dudak rengin kırmızıysa daha koyu bir pembe olmuştur. Çünkü o fotograftaki kızın kendi dudakları çok renksiz gibi geldi bana nude renkler sürdüğünde hiç bir pembelik bile oluşmamış. Çok beğenmiştim rengi ben yaa, benimkiler kıpkırmızı değiller sade hallerindeyken ama elimiz kadar da beyaz değil işte, o zaman bana da olmaz herhalde. Testerlarıda deneyemiyoruz, pis pis süremiyoruz. Ama böyle bir renge çok ihtiyacım vardı ya günlük kullanımda sürüp çıkabileceğim. :/

Benim de dudaklarım kıpkırmızı değil ama kırmızımsı işte. :/
Ben de bi ara önce dudağımı renksizleştirmek için fondöten süreceğim sonra üstüne bu rengi kullanırım.
O zaman istediğim şekilde olur gibi geliyor.

Testerları denesen de bir şey ifade etmez bence çünkü kozmetikçilerin ışıkları bi tuhaf, nerden aldığına da bağlı tabi de. Ama denemek istersen üstünü peçeteyle silip deneyebilirsin bence dudağında, bi şey olmaz o zaman. :)

güle güle kullan tryamor :)
ruju nekadara aldın acaba cnm buarada nemlilik veriomu dudaga ben roaccutane kullanıyorumda eger gzüel yumusatıosa alıyım bari onu ruj olrk kullanayım diorm :)

Sağol shekercix. Sen de güle güle kullan aldığın ürünleri. :)

Ruj gayet nemli, krem gibi bir yapısı var zaten. Yumuşacık. 8 liraya aldım.
Flormar standlarından bir göz gezdir muhakkak. :)

YKM'DE indirimden kaptım...ilk defa kullanıcam inşallah kalıcı ve güzeldir..
(foto netten alıntıdır)

Son düzenleme:

Doğru hem fondöten sürünce daha kalıcı oluyor ruj bir taşla iki kuş olur :)
Tamam canım çok teşekkürler denerim bu yöntemi :)

Son düzenleme:

rimel - siyah
Flormar x5 volume

güzel kıvırıyor, uzatıyor ama bulaşıyor ya bulaşmasa harika olacak

Son düzenleme:
bir de bunlar var

gliss ultimate repair iki fazlı saç bakım spreyi

gliss ultimate repair saç kremi

gliss ultimate repair saç maskesi

gliss oil nutritive sıvı saç kremi

Son düzenleme:
yeni cicilerim
cam törpü bulamadım alan varsa nerde bulabilirim yardım edermisiniz(sephoradan başka bildiğiniz yer??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…