Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Merhba gule gule kullan canım malzemelerını cok hosuma gıttı :) Inglot eyelıner fırcasının ve gel eyelınerın fıyatı nedir ?

Teşekkür ederim canım :KK16: inglotta aynı ürün grubundan fırça aldığın zaman %20 mi %30 mu ne fırçada indirim oluyor. Unuttum şimdi tam kaçtı :KK16: Yani eyeliner aldın diyelim yanında fırçada alırsan fırça indirimli oluyor. Ben ikisini 58 TL ye aldım. Eyelinerın fiyatı 35TL Fırçayıda yanında aldığım için fırçanın fiyatı 23 TL ye düştü

Avon'un toz farlarına hastayım. Dünyaca ünlü markaları kullanmış biri olarak kıyaslamamı da yaptım. Gerçekten güzeller. Hiç birikme yapmıyor, çok uzun saatler far bazı kullanmadığım halde idare ediyor.

True colour mocha latte

19637.jpg

Geçen ayın kataloğunda 5 liraya düşmüştü fiyatı. Denemek için aldım berries and cream tonunu. Ve sonuç muhteşem benim için. Ki ben gloss kullanmam ama bu başka. Şeker gibi oluyor dudaklar, çilek renginde. Dokusu çok güzel. :KK69:

AVON-COLOUR-TREND-DUDAK-PARLATICISI-KARGO-BEDAVA__43911607_0.jpg

Avon spectra lash maskara. Daha denemedim, ilk kez alıyorum bu markadan maskara.

q5UwFphL492MrmnBGcU68u5x4FvALcEN_display.jpg

Stik kapatıcı light tonunu aldım. Fena değil. Daha tam anlamıyla test edemedim.

1024758.jpg

İndirimde oldukları için far hariç diğerlerini deneme amaçlı aldım. Fiyatlarına göre gayet güzel ürünler bence.

---------------------------------------------------------------------------

Ve rival de loop ikili far. Çok ucuz ama çok başarılı. Bayıldım. Diğer renklerini de alacağım kısa zamanda. Her ne kadar ışıltılı farları hiç sevmiyor olsam da. :97::KK6:

rdl_es_schwarz_silber_teas1.jpg

Flormar Oje 422 (PEMBE) = 1,5 TL
Bayıldım diyebilirim.. Tam istediğim bi renk. Koyu cırtlak pembe :KK8:

Son düzenleme:
$mm.jpg
Bunlarda benden,akşam elime ulaşırsa yeni cicilerimide eklerim:KK34:

saol bebişim baktım ona ama bana daha çok far fırçası lazım bunda da 2tanecik var.. diğerlerini pek kullanmıycaım için 2 fırçaya 37 tl çok gibi geldi

ecotools fırçaları var hayatım ona bakıyorum ama Türkiye ye gönderim yapan biyer bulamadım olalarında shippingi çok pahalı
ecotools.jpg

mesela bu fırça seti 15 TL ye falan geliyo ama bi okadarda shipping ödüyosun :umursamaz:

cok cok eskı bır alıntı
bısey ararken gordum belkı yardımım dokunur dıye yazıyorum
bunlar gratis magazalarında satılıyor

X