Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
orjinal mi sanıyorlar gerçektende eyvah eyvah o zaman:KK50:
gittigidiyor,ebay gibi sitelerde bu ürünler çok satılıyor yazık valla zarar görücekler.bu ürünleri almadan önce en azından markaların websitelerine girip ürünleri inceleyebirler...bu ürünlerin sahte oldukları çok açık belli ambalajlar ,isimler falan belli ediyor kendini.

zzzzzz.JPG

En son aldıklarım;

1)Gittigidiyordan 22 parça makyaj fırça seti , çok kaliteli ve yumuşacıklar .Ayrıcada çok kullanışlı;

2) Oriflameden aldığım gloss rujlar.Malesef bu rujları hiç beğenmedim .Avonun glazewear rujları çok daha iyiydi.

3) Ve ojeler;
Özellikle istediğim kırmızıyı bulabilmek için renk renk oje arıyorum.Ama sonuç olarak en sağdakı pastelde karar kırdım hemen hemen bir sürü marka dedim.

Tekrar siparişlerim var onlarda gelsin, onlarıda yazacammm....:KK24:

9419.jpg

toniklerim kremlerim saç spreyi soyulabilen yüz maskem ve sabun :)..

9496.jpg

farlar göz kalemleri rimeller

9506.jpg

bu fırçayı aldığıma cok memnunum acıkcası okdar işime yarıyor ki iyiki almışım ..:)

9544.jpg

parfümler deodorant ve koltuk altı roll-on she nin bu kokusuna bayılıyorum..

9578.jpg

aslında resimde ojenin rengi açık cıkmış daha koyu bir renk bordo gibi

9599.jpg

bronzlaştırıcı inciler... :)

hemen hemen2 ay içinde aldığım makyaj malzemelerim.. siparişlerim var onlarda gelicek.. farkettimde iyice avoncu olmuşum :):KK3:

bu hafta icinde aldiklarim

Franck Provost sac kremi
Gliss kur sac bakim kremi
Swiss O.par At iligi sac bakim kürü (harika birsey .. kesinlikle tavsiye ediyorum.. haftada 1 kere kullanilmasi gerekiyo.kokusu idare eder ama saclar yumusacik oluyor )

catrice 4 lü far
Beauty of Natura

catrice 2 tane mono far
white silk ve indigo blue

catrice ka$ kalemi
yeni ke$fim.. harika bir ürünn..
kaslari tararken boyuyor.
annemin kaslari seyrek ve bunu sürdügü zaman harika oluyor.ayrica kalici .. yanlislikla elinizle kaslarinizin üstünden gectiginizde fln dagilmiyor.

ojelerim
Rimmel red carpet
Loreal jet set Diamont 502
Maybelline express finish shock Control 174

hepsi 60 saniyede kuruyor.

askitom ama olmaz ki bu kadar mükemmel şeyler alınmaz ki biz nirden bulucaz onları şimdi :KK1:
hepsini güle güle kullan canım..ben burdan sadece sanırım glissin bakım şeysini bulabilirim, ondan memnun musun canım, kuru saça mı uygulanıyor banyoda mı ?

kızlar biliyorum burası yeri değil ama internetten YURTDIŞINDAN kozmetik alışverişi bakanlıkça engellendi..eğer sipariş verirseniz gümrüğe takılır ve geri gönderirler.lütfen bir süre beklemede kalın ve YURTDIŞI- internetten kozmetik siparişi vermeyin !!!!

Son düzenleme:
ya bişey sorucam benm manhattan göz kalemlerim vardı ve tükendiler.acaba nereden aldığınızı öğrenebilir miyim?ben yurtdışından almıştım,ama burda henüz göremedm..:KK43:

Loreal allık.Kullanımı kolay çok sıcak değilse uzun süre kalıyora.s
Bir rimel birde göz kalemi benim makyaj tamam:icecream:

Canım bu allık bronz allık mı?
Ben Mac in fondotenini kullanıyorum (şişede, pompalı) çok memnunun, kremsi ve kolay dağılıyo elle
ama üzerine güzel brozn bir allık şart
senin satın aldığın bu ürün de öyle mi? ve fiyatı nedir yazarmısın lütfen
teşekkürler

orjinal mi sanıyorlar gerçektende eyvah eyvah o zaman:KK50:
gittigidiyor,ebay gibi sitelerde bu ürünler çok satılıyor yazık valla zarar görücekler.bu ürünleri almadan önce en azından markaların websitelerine girip ürünleri inceleyebirler...bu ürünlerin sahte oldukları çok açık belli ambalajlar ,isimler falan belli ediyor kendini.

orj.olduğunu sanarak aldıklarını hiç sanmıyorum bana komik geliyor mac.in pazarda işi ne değilmi :KK1: bende gördüm geçenlerde lancome ve chanel.in ömrümde görmediğim şişelerde fondötenleri 3 tl.lik 15 renk simli farların üstünde yamuk yumuk mac yazılanlarımı dersin alemler valla hadi onlar çok ucuzda anlam veremediğim tek şey mac.in takma kirpiğinin sahtesinin pazarda 20 tl olmasıydı işte buna annemle yarıldık gülmekten :emir_bebek:

$08052011126.jpg $08052011129.jpg $08052011128.jpg $08052011125.jpg
Bourjois Volumizer iki aşamalı maskara,Clinique Blended Face Powder ve Gabrini Matte Nails ojelerim :KK66: siyahını bulamadım arayışlardayım:KK52:

Bunlarda benim son zamanlarda aldiklarim :KK3:

Eklentiler

• $DSCF1005 (2).jpg
    $DSCF1005 (2).jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 61
  • $DSCF1002 (2).jpg
    $DSCF1002 (2).jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $DSCF1003 (2).jpg
    $DSCF1003 (2).jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 51
  • $DSCF1001 (2).jpg