Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende bugün tshopa gittim. pahalı olmayan volumlü bi rimel sordum.golden roseun ultra volume x4 ünü önerdiler çokta satılıyomuş.aldım fena deil.maybellinenin volum experss kullanıyodum. benm kirpiklerime maybellineden daha ii geldi... bide maybellinenin 160 toffee diamonds renkli rujundan aldım. çok güzel bi kahve tonu ama elmas ışıltılı falan dediler tam istediğim gibi.pırıltısı bol ... :) ayrıca hello kitylere bayıldım tşkler pilarcm :KK70:

kizlar burda okudum olumlu yorumlara daynarak clinique high impact rimel aldim, memnun kalmadim diyemem, ama bir kac kez kullandiktan sonra yine benim istedigim aradigim rimel olmadigini farkettim offfffffff güzel rimel sürülmesi tel tel yapiyor ama yinede....beklentim cok yüksek sanirim

agnes b. `den 3 boyutlu rimel kullaniyordum bir aralar, ama artik bulamiyorum sanirim piyasadan kalkti, yada bilen varmi ya?? Ben o rimeli istiyorum yine.....

hangi rimel konusundaki yorumlari hep okudum, simdiye kadar kullanmadigim önerilen tüm rimelleri not ettim, hepsini teer teker alip deniyecegim, ilk planda diorshow ve artdecodan bir rimel var, bakalim

Badem yağı ve Hint yağı
Aplikatörler ve türevleri
Emily göz kalemleri yımışacık siyah-gri-maviş
Carmina Mystical Eyeliner yeşül
Elite oje morr

dsc09461ob3.jpg

w384.png

Emily mavi renkli göz kaleminin rengini öyle çok beğendim ki hemen çekip göstereyim didim
dsc09470fn6.jpg

w384.png

Son düzenleme:
astrea cook güzelmiş rengi göz kaleminin cok güzel olmuşş :asigim: :1shok:
ya şu emily kalemlerden ben alana kadar koymayınn çatlicam dışarıda çıkamıom bende istiommmmm :mymeka: :çok üzgünüm:
alcam çarşambaa bende koycamm işte
delikafadulden

astraea güle güle kullan canım. buarada gözlerinde çok güzel. mavi çok yakışmış bende de var aynı renk ama böle durmuyo sanki

astraea güle güle kullan canım. buarada gözlerinde çok güzel. mavi çok yakışmış bende de var aynı renk ama böle durmuyo sanki

teşekkür ederim almagester kaydirigubbakcemile2
mavi ilk defa kullanıyorum. genelde siyahtan şaşmam bazen de yeşil ya da mor sürüyorum ama bu renk beni maviye de alıştıracak sanırım çok mutlu oldum :sm_cool:

papatyaa sana da çok teşekkür ederim istersen sileyim fotoyu sen alana kadar :pp

Badem yağı ve Hint yağı
Elite oje morr

dsc09461ob3.jpg

w384.png

Emily mavi renkli göz kaleminin rengini öyle çok beğendim ki hemen çekip göstereyim didim
dsc09470fn6.jpg

w384.png

canim güle güle kullan aldiklarini hepsi cok güzel
kalemide cok güzel cemisin maasallah, bir benmi cekemiyorum bunu ya-tatlicadiarzu-

canim güle güle kullan aldiklarini hepsi cok güzel
kalemide cok güzel cemisin maasallah, bir benmi cekemiyorum bunu ya-tatlicadiarzu-

teşekkür ederim canımkaydirigubbakcemile2 kalemi çok alelade çektim ama o kadar yumuşak bir yapısı var ki pırt diye kayıveriyo zaten istesen de yamultamazsın çizgiyi kaydirigubbakcemile3

astrea canım çok güzelmiş cidden kalemin rengi, numarası kaç bunun Şeniz

teşekkür ederim kaydirigubbakcemile2 mavişin numarası 109 :1rolleyes:

Arkadaşlar göz altına sürdüğünüz kalemler çok güzel duruyor. Ben de çok seviyorum ama genelde gözümde yanma ve kaşıntı yapıyorlar. İnglottan aldığım çok güzel bi yeşilim var onu bile rahat kullanamıyorum. Bi de MAC denicem bakalım. İnşallah sorun yapmaz. Şu ana kadar sadece Body Shop kalemimden memnun kaldım. Sizde yanma falan olmuyor mu? :1no2:

Arkadaşlar göz altına sürdüğünüz kalemler çok güzel duruyor. Ben de çok seviyorum ama genelde gözümde yanma ve kaşıntı yapıyorlar. İnglottan aldığım çok güzel bi yeşilim var onu bile rahat kullanamıyorum. Bi de MAC denicem bakalım. İnşallah sorun yapmaz. Şu ana kadar sadece Body Shop kalemimden memnun kaldım. Sizde yanma falan olmuyor mu? :1no2:

bende hiç olmuyor. kalem sürmeye başladığımdan beri hep gözümün içine de sürerim. lensim de var ama bana hiç zararı dokunmadı neyse ki:eek:
ama senin gözün hassas demek ki.. çok zorlama istersen ya :çok üzgünüm: allah korusun enfeksiyon falan kaparsa çok uğraşırsın :çok üzgünüm:

bende yanma olmadı da, pastelin kalemi gözümü kaşındırıyordu.
bugüne kadar kullandığım kalemler
nivea stay on eye pencil
lancaster eye contour defining pencil
lancome le crayon khol
bodyshop
bourjois eyeliner serisi
kajal
clinique-quickliner for eyes
pastel
m.a.c
carmina
emily
flormar
ve mis ten.

memnun kaldıklarım
clinique, mac ve carmina. :asigim:

Badem yağı ve Hint yağı
Elite oje morr

dsc09461ob3.jpg

w384.png

dsc09470fn6.jpg

w384.png

canım dün annemde bana almış bu kalemlerden aynı bu maviden ve griden emily
gri hadi neysede
maviyi sürüyorum
anacım gözler yeşil ee mavi çerçeve yapınca sulu boya koleksiyonu gibi oluyo süprizzzzz
bende gözüm üzerinde far çalışmalarına devam ediyorum
yeşil gözde hiçbişeyi yakıştıramıyorum yada bana öyle geliyo:nazar:

canım mavisi ve siyahı var bende. mavisi iyi sayılır da siyahı (ultra black, simsiyah birşey delikafadulden) çok akıyor göz altından. eyeliner şeklinde incecik olarak göz kapağı kirpik diplerime sürüyorum, ama gözaltına sürülcek birşey değil. sositososito

gri hadi neysede
maviyi sürüyorum
anacım gözler yeşil ee mavi çerçeve yapınca sulu boya koleksiyonu gibi oluyo süprizzzzz

yeşil göze siyah makyaj mükemmel olur :jeyyar:

kıslar buara kimse bişi almıo heee :) bende dahil ama şaka gibi alcak bişi bulamıorm resmen bi sevile uğramam lazım çilekten rujumda gelmedi gelse başka şeylerde sipariş edicem
cnm sende güle güle kullan yenilerini darısı başımıza:):):)

gri hadi neysede
maviyi sürüyorum

cnm bende yeşil gözlüyüm dediğin gibi yeşil göze mavi hiç yakışmıyor :çok üzgünüm:
oysa mavi göz makyajına bayılıyorum :asigim:
ama dezavantajı olduğu gibi avantajlarıda oluyor bazen yerimseniben

X