Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kuzum sağolll teşekkür ederimmmm paylaştığın için hepsi çok güsel oralarda armani code mu gördüm ben yanlış mı tahmin ettimkıne oysa seviyo musun gecende bir arkdasta vardı aman Allahım bayıldımmm koçişten istedim alcak inşşş.
almagester06 canım güle güle bitanem hepsi çok güsel çoşmuşun hayatım.buarada nasıl denedın mı pastel farları güzel duruyor mu hayatım

evet armani.bencede çoook güzela.s

Kızlar bir şey soracağım, Pınar senin yüzünden takıldım bu Mac'e :roflol:

Ebay'dan bakıyorum fiyatlarına, şu ürünü beğendim
ma2.jpg

Ürün 1 $, kargo ücreti 16$ yani toplam 17$ = 20 küsür TL. Sizce uygun mu, yoksa kazık yer oturur muyum :uhm:

kesin sahtedir.çünkü tekli farı bile 30 küsür milyon

ben bu rimellerden birini alıcamda ikisinin arasındaki fark ne ? hangisini önerirsinizz :kahve:
images8e597.jpg

p-2240-k51776.jpg

Bende pullanma olmadı ama benimde aklıma gelmedi değil sonuçta içinde pudra var ve köpük olarak geçiyor , sıvı emiciliğinde değil mutlaka , ilk denediğimde pullanma olmadı ama ilerde pullanma olurmu diye kızı soru yağmuruna çektim , kız bana bu tarzda içinde pudra içeren kapatıcılar hatta bazı allıklarda ürünü saklama sıcaklığı ve kullanma ömrüne bağlı pullanma olur dedi. Oda sıcaklığında saklaman gerekiyor dedi , sürerken cilt ısını arttırarak emiciliği arttırabilirsin dedi.
Bana kalırsa da makyaj öncesi kullandığın nemlendiricinin önemi çok büyük , yüzümde yağ gibi kalan nemlendirici sürüp makyaj yaptığımda sanki o makyaj akıyo , tutunmuyo , pütür pütür kalıyo yüzde ama cildimin tamamen emdiği bir nemlendirici tutuşu daha fazlalaştırıyor ve mat makyaj ürünlerinin matlığını da ayarlıyor.
Acaba denediğin ürün uzun süre kullanılan yada ağzı açık kalan bir ürünmüydü (testerları biliyosun saklama koşullarına dikkat edilmiyor çok fazla ve rafta spot ışığı ve istenilen ortamlarda saklanamıyor), yüzünde nemlendirici varmıydı?

canım sağol verdiğin bilgiler için. ben akşam iş çıkışı gitmiştim. yüzümde pudra yoktu fiatı indirimli olduğu için denemek istedim. kız sürer sürmez anında pul pul oldu. aslında önce cildi temizleyip sonra bir güzel nemlendirip öyle kullanmak lazım. tabi denediğim tester olduğu için dediğin doğru. alacağım zaman yanımda temizleyicimi nemlendiricimi götürüp öyle denerim artık. bir de arkadaşım var lorealde ona güveniyorum beni hiç yanıltmadı. onunla konuşurum bakalım. birşey soracağım cilt ısını nasıl artırabilirsin? şimdi havalar soğuk bu zor olmaz mı?

ben de bayıldım kii :asigim: daha 1 ay falan var Türkiye ye bu koleksiyonun gelmesine sanırım senağlama
ruj
kitty16ji4.gif

makyaj çantası :asigim:
kitty17db1.gif

aynalı anahtarlık :asigim:
kitty18ez5.gif

pilaoşum Allahım nerden buluyorsun bunları.ya o kadar şekerler ki kullanmaya kıyamam.dursun masamın üstüne gidip gelırken bakayım.çok şekeylerrrr amaaaagamyoncuiremsu

kıslar hepsibenimolsun.com dan alışveriş yapan var mı aranızda pupada %50 indirim varmışta güvenilir mi acaba

kıslar hepsibenimolsun.com dan alışveriş yapan var mı aranızda pupada %50 indirim varmışta güvenilir mi acaba

ben yaklaşık 2 ay önce yapmıştım canım. siparişlerim 3 günde gelmişti o konuda sıkıntı yaşamadım. ama bu ayın 1nde yine alışveriş yaptım. aldıgım bi ürün hala tedarik edilemedi yazıyor o yüzden diğerleride gelmedi bende sipariş iptali için form doldurup gönderdim ama hala bana dönmediler.bakalım daha ne kadar bekliycem :kızgın:

hadi ya anladım cnm ee sen o tedarik edilemeyen ürünü sipariş verirken stokta var mı gözüküoduki nasıl iş ya alalaa

evet canımm sorunda orda, vardı alışveriş yaparken herşey sorunsuzdu ama hala bekleniyor ve şuan aynı ürüne bakıyorum yok gözüküyor ben alırken vardı anlamadımki durum ne olacak bakalım :1no2:

X