Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
resim yükleyemedm ama innova nın farlarını aldım bugün. hem de öyle çok fazla bir fiyatı yok kızlar düşündüğümüz gibi.

ben çok beyaz olduğum için bronzer cildimde sırıtıyor o yüzden allık olarak kullanıyorum canım.buradaki beyaz kalem shimmer serisine ait değil elf widener pearl white pencil.beyaz kalemi de göz pınarlarıma veya alt kirpik dibime sürüyorum

ay evet yanlış alıntılamışım..afedersin canım
önemli değil canım olur öle şeyler
diadermine temizleme sütü

diadermine dermo detox yüz yıkama kremi
güle güle kullan hiç diadermin kullanmadım güzel mi ? temizleme sütü ne işe yarar ?
Eki Görüntüle 147504 Eki Görüntüle 147505
resim ekleyebildim sonunda=))) yeni aldıklarımı da çekip koyucam=)))
çok güzel görünüyor farların güle güle kullan cnm sen de..

Son düzenleme:
elfin kendi sitesi var sonu uk ile biten adresinden satın alınıyor , fiyatları uygun..
ücret ingiliz sterlini olarak hesaplanıyor..

kizlar yanlis anlamayyinda elf en kotu markalardan biri benim gozumde hem umuyortum cok paar vermiosun yani ben yurtdisindayim be pazar kalitesinde resmen bedava verseler almam .. yuzumde manyak sivilce ve yara yapti asla almam bidaha..

kizlar yanlis anlamayyinda elf en kotu markalardan biri benim gozumde hem umuyortum cok paar vermiosun yani ben yurtdisindayim be pazar kalitesinde resmen bedava verseler almam .. yuzumde manyak sivilce ve yara yapti asla almam bidaha..

ben allıklarından göz kalemlerinden çok memnunum öyle söylediğin şeyler benim başıma gelmedi 3. ya da 4. siparişim benim..pazar mallarından kaliteli , ama çin malıymış zaten öyle mac gibi nars gibi de değil tabii ki..

sanlsisin vallahi benim agzim burnum ters dondu vallahi asla almam dedim ki ben macte hic sevmem aslinda.. nars iidir:)

sanlsisin vallahi benim agzim burnum ters dondu vallahi asla almam dedim ki ben macte hic sevmem aslinda.. nars iidir:)

ay geçmiş olsun deme öle ters döndü diye , içim bir garip oldu..
cildin çok hassas demek ki burdaki kimseden öyle birşey duymadım.

Son düzenleme:
slmlar, bende yaklasik 3 aydir fotograflar icin uygun fondaten bakiyorum. Aranizda mac studio fix fluid kullanan varmi acaba? Yada nars sheer glow. Eger varsa rengini nasil secebilirim. yakinlarda alisveris mekanlari bulunmadigi icin mecbur internetten alicam. simdiden tskler.

tourmaline,makyaj temizleme sütü bu.performansı lorealinki ile hemen hemen aynı

hiç temizleme sütü kullanmadım pratik birşeyse almak istiyorum ben de..sivilce falan çıkartmmaz dimi,onunla temizledikten sonra yüzü toniklemek mi gerek yıkamak mı gerek ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…