Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

foto%25C4%259Fraf1598.jpg

foto%25C4%259Fraf1587_001.jpg

1)Missha M Shiny BB Krem
2)E.L.F Studio Allıklar
3)Revlon Photo Ready Fondöten Vanilla
4)Loreal HIP Jel Eyeliner Midnight Blue
5)Revlon Göz Kalemi
6)E.L.F Göz Kalemleri
7)Missha Perfect BB Krem No:21

Bu ürünleri kullandıktan sonra blogumda ayrıntılı bir biçimde bilgi vericem:KK34:

kızlar güzel günlerde kullanın aldıklarınızı :) bunlarda benim adıklarımdan bazıları ;

Diorskin nude compact gel ... çok güzel bir ürün .
2151.jpg

parfümüm
2172.jpg

ojeler , paster matlaştırıcı
2193.jpg

Bunlarda benim en son aldığım allıklarım...

dsc02026fj.jpg

untidsdtled1.jpg

bunlarda yeni cicilerim.bayıldım bu rujlara:87:
Eki Görüntüle 136350

kızlar topiği epeydir takip ediyorum ama yazamamıştım çok güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz..
Bunlarda benim bu hafta aldıklarım aldıklarım :21:

dsc01812s.jpg

flormarın pretty serisinden göz farı ve şeftali rengi allık..yine flormarın long wearing serisinden 2 adet ruj aldım..l16 tam bir nude tam benlik l07 ise mat pembe arayanlara birebir diyebilirim harika bir rengi var fiyatı 9.50 tl allık ve far ise 7.50 tl..
Fondotenim ise maybelline dream satin liquid (21 nude) bu fondotenden oldukça memnunum verdiği renk çok iyi kapatıcılığı ise ortanın üzerinde diyebilirim fiyatı 30 tl

dsc01838vm.jpg

flaşsız;

dsc01827u.jpg

dsc01831y.jpg

güle güle kullanın kızlar cok güzel seyler almıssınız :KK76:

kızlar bende meybilin mascara aldım pembe tombul olanından ay en sonunda aldım pazartesi denicem inşallah:KK69:

Hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın :KK34:
Bunlarda benim elf cicilerim..bu sabah teşrif buyurdular..14ünde sipariş vermiştim..yinede hızlı geldi sayılır..
:

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
evet waterproof.
ya malesef ben de bunun sarısının waterprofunu almıştım , ben de waterproof makyaj çıkarmak için lorealin 2 fazlı göz makyaj temizleycisi var onunla bile o kadar zor çıkıyor ki anlatamam..hiç sevmedim waterproofları kirpiklerim dökülüyor çıkartmaya çalışırken..bir daha waterproof hayatta almam....
Hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın :KK34:
Bunlarda benim elf cicilerim..bu sabah teşrif buyurdular..14ünde sipariş vermiştim..yinede hızlı geldi sayılır..
:

canım güle güle kullan , eyelinerların kahve ve laciverti ile ilgili yorumunu bekliyorum canım..ben de siyahı var eh işte..diğerleri renk veriyor mu silik mi duruyor?

bir de küçük bir öneri ; studio serisinin fırçaları çok daha güzel..

Son düzenleme:
kızlar elf'ten alışveriş yapanlar hangi kartla yapıosunuz?? bnim visa banka kartım olurmu sizce illa kredi kartımı olmalı ?? ltfen çok acil..

kızlar elf'ten alışveriş yapanlar hangi kartla yapıosunuz?? bnim visa banka kartım olurmu sizce illa kredi kartımı olmalı ?? ltfen çok acil..

visa olur mu bilmiyorum benim mastercard, zaten sen siparişlerini ver ,onayla , ödeme seçeneklerine geldiğinde o şıklar çıkar karşına, ordan anlarsın..

canım güle güle kullan , eyelinerların kahve ve laciverti ile ilgili yorumunu bekliyorum canım..ben de siyahı var eh işte..diğerleri renk veriyor mu silik mi duruyor?

bir de küçük bir öneri ; studio serisinin fırçaları çok daha güzel..

Teşekkür ederim tourmalinecim..kahvesi silik duruyor ama laciverti fena değil..ben çok koyu koyu sevmediğim için benim için uygun kahveside laciside..günlük hafif makyaja daha uygun ama..
bu fırçayı beyaz olduğu için aldım..studionun daha kaliteli olduğunu biliyorum ama compactla uyum sağlasın die beyaz aldım işte..:KK61:

visa olur mu bilmiyorum benim mastercard, zaten sen siparişlerini ver ,onayla , ödeme seçeneklerine geldiğinde o şıklar çıkar karşına, ordan anlarsın..

canım,benim kartım visa..ben yapıyorum sorunsuz..hatta sanal kart çıkarttım..limit aktarıyorum oraya alışveriş tutarı kadar..alışverişi yapınca limit sıfıra iniyo zaten..gayet güvenli.

canım,benim kartım visa..ben yapıyorum sorunsuz..hatta sanal kart çıkarttım..limit aktarıyorum oraya alışveriş tutarı kadar..alışverişi yapınca limit sıfıra iniyo zaten..gayet güvenli.

ben de sanal kart ya da paypalle yapıyorum..şu sanal kart işi çok canımı sıkıyor ama her defasında yeni şifre vs..sıkılıyorum uzun sürüyor..sanırım sen yanlış alıntıladın arkadaş sormuştu..

Son düzenleme:
kızlar cvplarınz için Tsk ederm ama bnmki kredi kartı deil bnka kartı bi sorun olurmu acaba??ayrıca paypalm var..

kızlar cvplarınz için Tsk ederm ama bnmki kredi kartı deil bnka kartı bi sorun olurmu acaba??ayrıca paypalm var..

paypal ile denesen olmuyor mu ki ?
canım dediğim gibi sen ürünleri seç sepetine at ,sonra zaten karşına çıkan seçeneklere göre tercih yapıcaksın, paypal,master,visa sorar sana..hem zaten paypalin varsa neden onunla olmasın ki?

X