Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay geçmiş olsun deme öle ters döndü diye , içim bir garip oldu..
cildin çok hassas demek ki burdaki kimseden öyle birşey duymadım.

evet ya fena oldum korkuyorum almaya :KK43: mesela clinique ve mac in dudak parlaticilarida yolar benim dudaklarimi kopar isin gucun yoksa butun gun cok yapisik gelio bana.. :KK43:

hiç temizleme sütü kullanmadım pratik birşeyse almak istiyorum ben de..sivilce falan çıkartmmaz dimi,onunla temizledikten sonra yüzü toniklemek mi gerek yıkamak mı gerek ?

göz makyajı yapıyorsan eğer 2 renkli olan yani 2 fazlı göz makyajı temizleyici almalısın
yüzün yağlı ise süt şeklinde olanlar sivilce yapabilir.oyüzden su bazlı temizleyici almalısın kuru ise sorun yok kullanabilirsin ayrıca pratik mi diye sormussun evet cok pratik. yüzünü temizledikten sonra da jelle yıkayıp sonrasında tonikleyebilirsin :KK34:

2 fazlı göz makyajı temizleme suyu
images

göz makyajı yapıyorsan eğer 2 renkli olan yani 2 fazlı göz makyajı temizleyici almalısın
yüzün yağlı ise süt şeklinde olanlar sivilce yapabilir.oyüzden su bazlı temizleyici almalısın kuru ise sorun yok kullanabilirsin ayrıca pratik mi diye sormussun evet cok pratik. yüzünü temizledikten sonra da jelle yıkayıp sonrasında tonikleyebilirsin :KK34:

2 fazlı göz makyajı temizleme suyu
images

ben de lorealin 2 fazlısı var..bu 2 fazlıları biliyorum..ama sütü hiç kullanmamıştım bir deneyeyim sağol canım..ama ben hep üşenirim yüzümü jelle yıkayıp tonikle temizleyip üzerine de krem sürme olayına..siz üşenmiyor musunuz ama, hergün nasıl yapıyorsunuz ?:KK1:

kızlar selam. 8 mart yaklaşıyor. geçen yıl Carrefour'da çok güzel indirimler vardı o güne özel. bu sene de var mı? varsa paylaşır mısınız? hatta özele mesaj atabilir misiniz? iş yoğunluğumdan dolayı çok fazla uğrayamıyorum siteye :26:

kızlar uzun zamandan sonra resim ekliyorum bunları bı kac gün içinde ayrı ayrı aldım
AVON PERFECT WEAR EYELİNER
GOLDEN ROSE GÖZALTI KAPATICI
FLORMAR PUDRA
CECİL OJE
GOLDEN ROSE OJE
ve kızıma aldığım PEMBE FLORMAR OJE
$SAM_0169.jpg

Son düzenleme:
kızlar güle güle kullanın aldıklarınızı çok güzeller
fre angel flormar pudrayı ne kadara aldın memnunmusun bende düşünüyorum ama karar veremedim almaya nasıldır acaba flormarın pudrasını hiç kullanmadım daha önce iyi oldugunuda duydum ama kararsızım

kızlar güle güle kullanın aldıklarınızı çok güzeller
fre angel flormar pudrayı ne kadara aldın memnunmusun bende düşünüyorum ama karar veremedim almaya nasıldır acaba flormarın pudrasını hiç kullanmadım daha önce iyi oldugunuda duydum ama kararsızım

teşekkür ederim canım :)) pudrayı bı kac kere kullandım hoşuma gıttı her yerde fiyatı değişiyo ben 12.5 aldım fıyatına gore ıyı bı pudra :))

watsonlarda indirim var..carefour da falan da olabilir.migrosta falan..inşallah yanii..

burada watsons yok canım. carrefour'da geçen yıl %50 indirim vardı, epey bi faydalanmıştık
bu sene ne olacak, pzt indirim olur mu? salı akşama kadar bi şi kalır mı? iş çıkışı yetişir miyiz
onun hesabını yapıyoruz da :KK61:

burada watsons yok canım. carrefour'da geçen yıl %50 indirim vardı, epey bi faydalanmıştık
bu sene ne olacak, pzt indirim olur mu? salı akşama kadar bi şi kalır mı? iş çıkışı yetişir miyiz
onun hesabını yapıyoruz da :KK61:

axsess kart falan olması gerekiyormuş indirim için..

X