Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlarda yeni cicilerim.bayıldım bu rujlara:87:
$033.jpg

Eklentiler

• $021.jpg
    $021.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 57
YENİ GELEN ELF LİKİT EYELİNERLERİM
100_1792.JPG

ELİTE TERECOTA PUDRAM
100_1719.JPG

ORİFLAME RUJLAR
100_1727.JPG

100_1728.JPG

Son düzenleme:
kızlar topiği epeydir takip ediyorum ama yazamamıştım çok güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz..
Bunlarda benim bu hafta aldıklarım aldıklarım :21:

dsc01812s.jpg

flormarın pretty serisinden göz farı ve şeftali rengi allık..yine flormarın long wearing serisinden 2 adet ruj aldım..l16 tam bir nude tam benlik l07 ise mat pembe arayanlara birebir diyebilirim harika bir rengi var fiyatı 9.50 tl allık ve far ise 7.50 tl..
Fondotenim ise maybelline dream satin liquid (21 nude) bu fondotenden oldukça memnunum verdiği renk çok iyi kapatıcılığı ise ortanın üzerinde diyebilirim fiyatı 30 tl

dsc01838vm.jpg

flaşsız;

dsc01827u.jpg

dsc01831y.jpg

foto%25C4%259Fraf1587_001.jpg

1)Missha M Shiny BB Krem
2)E.L.F Studio Allıklar
3)Revlon Photo Ready Fondöten Vanilla
4)Loreal HIP Jel Eyeliner Midnight Blue
5)Revlon Göz Kalemi
6)E.L.F Göz Kalemleri
7)Missha Perfect BB Krem No:21

Bu ürünleri kullandıktan sonra blogumda ayrıntılı bir biçimde bilgi vericem:KK34:

kızlarrr bu seti yeni aldım ve cok memnunum hayatımın seti icinde yok yok, hergün cantamda her isimi göruyo vallahi, cok da kalıteli :) sahibinden.com da karsıma cıktı victorıa secreti siddetle öneriyormmmm, canlarııımmm:KK16:Eki Görüntüle 140763

kızlar güzel günlerde kullanın aldıklarınızı :) bunlarda benim adıklarımdan bazıları ;

Diorskin nude compact gel ... çok güzel bir ürün .
2151.jpg

parfümüm
2172.jpg

ojeler , paster matlaştırıcı
2193.jpg

eveeet elfciler buyrun bakalım free shipping :

FREE STANDARD SHIPPING* on eyeslipsface.co.uk Valid until 1800 hours GMT on Wednesday 16th FEB. UK use code: LUVELFUK, EU use code LUVELFEU.

*£10 minimum order (excluding shipping) applies. Please select your shipping option to verify the code.

çarşamba saat 18:00e kadar geçerli, uk için kod : LUVELFUK eu için kod :LUVELFEU
10 STERLİN üzerindeki alışverişler için geçerli..

kızlaar kadınlar günü yaklaşıyor, ee bu ne demek oluyor , benim için kadınlar günü = % 50 indirim demekk kozmetikçilerde ve eczanelerde birçok ürün yarı fiyatına satılıyor..:KK52::KK76:ben de kendimi bugün için tutuyorum ,o zamana kadar oruçtayım,çok zor olsa da kendime liste yapmaya karar verdim,ne alıcağımı önceden bilerek almak istiyorum, gereksiz saçma şeyler almak istemiyorum..siz neler alıcaksınız ya siz de liste yapsanız da bana da fikir olsunnn olmaz mı kiiiii ...diğer topiğe de yazdım..:KK52::KK53:

Kadınlar gününde eczanelerde de mi indirim oluyo ya, ben hic duymadım da, rast gelmedim de, ayh keske olsa.

Ben de avene temizleme losyonu, sampuan bilmem ne alıcam, ayh indirim olsa beklerim valaa bir ay daha :)

eczanelerde de olursa haberleşiriz aklımızda olsun da önünden geçerken falan sorarız o gün, arkadaşım olduğunu söyledi..

X