Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dudak stiği..çok etkili bişi ama..benim çok nadirdir bi üründen memnun kalıpta bi kaç paket falan kullandığım..

Roc'un göz altı kremini, yüz kremini vs. kullanıyorum ama dudak stiği olduğunu bilmiyordum en kısa zamanda alayım çünkü dudaklarım çok kuru ve ara ara uçuk oluyor umarım bende memnun kalırım.

yeni aldım bu rimeli ve çoooooooook memnun kaldım tawsiye ederim:KK34:

100_1669.JPG

$the-body-shop-winter-2010-midnight-eyeshadow-palette.jpg smoky için far istiorm dedim indirimde bu dedi 25e kaptımm:KK12:

$imagesCAMKM1WB.jpg bu daaa yumuşacık yüz fırçasıı

resimler alıntıdır

Roc'un göz altı kremini, yüz kremini vs. kullanıyorum ama dudak stiği olduğunu bilmiyordum en kısa zamanda alayım çünkü dudaklarım çok kuru ve ara ara uçuk oluyor umarım bende memnun kalırım.

kesinlikle denemelisin...:KK34:

yeni aldım bu rimeli ve çoooooooook memnun kaldım tawsiye ederim:KK34:

100_1669.JPG

güle güle güzel günlerde kullan..:KK34:bende kullanıyorum ve şahane bir rimel bence de.10 liralık diye küçümsemiştim alırken ama vallahi lancome'a falan bin basar..birde şimdi 5x look çıkmış pastelin acaba o nasıl çok merak ediyorum..:KK61:

kesinlikle denemelisin...:KK34:

güle güle güzel günlerde kullan..:KK34:bende kullanıyorum ve şahane bir rimel bence de.10 liralık diye küçümsemiştim alırken ama vallahi lancome'a falan bin basar..birde şimdi 5x look çıkmış pastelin acaba o nasıl çok merak ediyorum..:KK61:

sağol canım:KK34:aynen ben de çok rimel denedim ama en güzeli bu fiyatı da uygun:KK52:

mor olandan bende aldım denemek için
ama daha kullanmadım
sarı tombulunu kullanıyorum çok memnunum :KK69:

Şu ara flormarı çok seviyorum . Pudra ve allık aldım küçük . ikiside çok hoşuma gitti..Pudra yumuşacık ve pütür pütür olmuyor veya kalıp gibi durmuyor . Kapatıcılık manasında çok bişiye ihtiyacım yok . Hatta hiç yok . O konuda yorum yapamicam :):)

2mo8cuw.jpg

bfhmvk.jpg

mcfcxu.jpg

allık :KK12:

2q1b537.jpg

YasminB güle güle kullan o küçük pembe olan allık değil far diye biliyorum :44:

Brunette güle güle kullan :KK34:

$002.jpg $002.jpg
kızlar bu max factorün rimelini 45 liraya almıştım ambalajsız olanı ve çok severek kullanıyordum bugün bir tanıdığık vasıtası ile aynı ürünü ambalajlı olan,kutusuda mevcut 16liraya almanın sevincini yaşıyorum:KK52:valla hiçbir fark yok süper yani başka ürünlerde aldım indirimli:KK66:

canım nerden aldın sana özel indirim mi yoksa genel mi

cnm dediğim gibi bir aracı vasıtasıyla aldım.orjinal ürünler yani.bu rimeli severek kullanıyordum uygun fiata bulunca kaçırmadım:KK9: ayrıca ruj da aldı bir kaç tane bugün geldi onlarda chanel'in ürünleri çok uygun valla.resmini çeker atarım birazdan:80:

X