Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$Pınar0128.jpg kızlar ben de eklemek istedim. geçen gün farlarımın olduğu çekmece düştü ve en sevdiğim üç farım kırıldı=(((( çok üzüldüm. kocişim dayanamamış benim için gidip innova nın gri renk farını almış.:KK69:

Son düzenleme:
nedense burda birbirini tanımış kişiler birrbirlerine yazıolar.. bizde birşeyler paylaşıorz ilgilenen yok kırıldım.. :KK59: :KK5:

nedense burda birbirini tanımış kişiler birrbirlerine yazıolar.. bizde birşeyler paylaşıorz ilgilenen yok kırıldım.. :KK59: :KK5:

ben de sendenim canım. olsun biz de kendi alemimizde takılırız=)))))

Neden öyle düşünüyorsunuz ki ?
Burada birbirine yazan bi çok kişi birbirini tanımıyor belkide ilk defa birbirlerine yazıyorlar cevap veriyorlar..

cnm tabiki tanımıolar o anlamda birşey demedim zaten.. :KK25: yani burda insanlar yaza yaza birbirini tanımıs o yüzden başka biri birşey paylaşınca tek hissedio kendini :KK17: ( bu kavga veya tartışma olarak anlaşılmasın lütfen )

Son düzenleme:

Uploaded with ImageShack.us

Kızlar sizlerin tavsiyeleri ve beğenilerine güvenerek aldığım fondotenim,eyelinerım ve gözaltı kapatıcım...
Mağazada ki satış yapan bayanın tavsiyesi ilede Lorealin yüz temizleme jelini aldım.

:) fondoten ve eyelinerı ilk kez kullancam umarım sürmesini becerebilirim...

Uploaded with ImageShack.us

Kızlar sizlerin tavsiyeleri ve beğenilerine güvenerek aldığım fondotenim,eyelinerım ve gözaltı kapatıcım...
Mağazada ki satış yapan bayanın tavsiyesi ilede Lorealin yüz temizleme jelini aldım.

:) fondoten ve eyelinerı ilk kez kullancam umarım sürmesini becerebilirim...

herkes aldıklarını güle güle kullansınn..
canım fondoten ve kapatıcı ne kadar ? sanırım likit kapatıcı değildir o dimi ?

mrhaba arkadaslar kırmızı ruj ve griy ,siyah far almayı düşünüyorum gece makyajında cok hos duruyor sizin önerebilecekleriniz varmı

İnglotun kırmızı rujunuda siyah gri farlarınıda kullanıyorum çok memnunum kesinlikle öneririm hemde siyah ve gri konusunda o kadar çok seçenek varki mağazaya girip bana bir gri bir siyah far diyemiyorsun çünü en az 10 tane siyah tonu var belki daha fazla gride aynı şekilde ve kendi isteğine göre palet oluşturabiliyorsun ayrıca farlar paraben içermiyor 2 li far paleti 45 tl

bayanlar merhaba, konuyla az alakalı olcak ama size bişi sorabilir miyim?
tek güvencem sizsiniz de bu konuda :KK9:

bakimstore.com diye bi site var, daha önce hiç bu siteden alışveriş yapanınız oldu mu? güvenilir midir?

canım indirim olmadı galiba değil mi ? ben genelde her yerde maybelline 3 al 2 öde gördüm..flormarı göremedim hiç..

aynen canım, indirim olmadı karfurda..:KK5:flormar da da yoktu indirim filan..maybelline de vardı evet..
artık 14 şubata saklıyalım indirim hevesimizi..:KK9:

alix avien in çatlayan ojesinden aldım..ilk defa tarzımın dışında bir oje oldu..:kk77:
2171manset.jpg

aynen canım, indirim olmadı karfurda..:KK5:flormar da da yoktu indirim filan..maybelline de vardı evet..
artık 14 şubata saklıyalım indirim hevesimizi..:KK9:

alix avien in çatlayan ojesinden aldım..ilk defa tarzımın dışında bir oje oldu..:kk77:
2171manset.jpg
ben sevmedim bakalım sen sevicek misin çatlayan oje :)

İstediğim ojeden buldum sonunda ve 2 tane aldım:)
koyu olanlardan biri koyu kahve diğeri vişne çürüğü gibi bi renk

X