Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ya bu foto yükleme işi bugün tam bir işkence oldu

Son düzenleme:
ben sevmedim bakalım sen sevicek misin çatlayan oje :)

kırmızının üzerine denedim fena değildi, bir de sütlü kahvenin üzerine yaparım, leopar gibi durur:KK61::KK60:..başka renklerle yapmam,sarılar maviler,yeşiller kullanamıyorum ben.:KK31:.

çok sık ta kullanmam zaten.. işçiliği çok.:KK76::KK1:.
baz oje sür,çatlayanı sür,üzerine cila sür..Oooooo:KK53:..zor yaniii..:KK9:

bende aldım geçen hafta bundan
bide çıkmıyo meret ama çok hosuma gitti
kuaförümde görünce kaptım valla :KK1:

Selam kızlar hatırladınımız mı annelerimizin zamanında çok modaydı bu rujlar sihirli ruj yeşil görünümde ama sürünce pembe oluyor tesadüfen karşıma çıkınca bende bugün aldım çok dagal güzel bir pembe :21:

sihirli-ruj-1.jpg

kızlarrr nerden aldınız bu ruju,pek bi hoşuma gitti :KK69:

kızlarrr nerden aldınız bu ruju,pek bi hoşuma gitti :KK69:
ben kuyaförümden aldım :KK6:
kırmızının üzerine denedim fena değildi, bir de sütlü kahvenin üzerine yaparım, leopar gibi durur:KK61::KK60:..başka renklerle yapmam,sarılar maviler,yeşiller kullanamıyorum ben.:KK31:.

tembel komşiiiiiiiii :KK36:
nerden aldın komşi benimde siyak almam lazım.
tırnakları uzattım sürmediğim renk kalmıyo işyerindekiler tırnaklarımı takip ediyor artık :KK36:

siyahla beyaz en güzeliii..

ben kuyaförümden aldım :KK6:

tembel komşiiiiiiiii :KK36:
nerden aldın komşi benimde siyak almam lazım.
tırnakları uzattım sürmediğim renk kalmıyo işyerindekiler tırnaklarımı takip ediyor artık :KK36:

benimki de siyak renk komşi..vatsons dan aldım 4,90 tale..
tırnak modeli oldun desene..vayyyy yakışır:21:

eşim tırnaklarımı görünce:KK53:..çok uğraştın mı onu yapmaya dedi.:KK52:.bende ses çıkarmadım..:KK60:
yok alix avien diye bir marka var, onun çatlayan ojesi var :KK19:vs.vs.onu mu anlatıcam.:90:. o tek tek yaptım sanıyooo..:KK53:

kızlar hepiniz güle güle kullanın bunlarda benim dün aldıklarım the body shop ta vücut ürünlerinde indirim vardı düşünen olursa
bu arada donutla görüşen varmı acaba nerelerde cok merak ediyorum onu
1366.jpg

1372.jpg

1376.jpg

teşk ederim canım ben 3lü setine 22 tl ödedim birde 4lü seti vardı içinde birde deodorantı olan oda 27 tl idi 3lü set kafi diye düşündüm normalde sadece o küçücük şişe parfümü 40 tl küsürdü sanırım
bu arada kokusu bence harika durdukça tende öyle güzelleşiyo ki

teşk ederim canım ben 3lü setine 22 tl ödedim birde 4lü seti vardı içinde birde deodorantı olan oda 27 tl idi 3lü set kafi diye düşündüm normalde sadece o küçücük şişe parfümü 40 tl küsürdü sanırım
bu arada kokusu bence harika durdukça tende öyle güzelleşiyo ki
hmm yani bu kampanyada white muskın parfümü tek satılmıyor mu, 3lü mü almak gerek..
bir de göz altı kremlerinde indirim var mıydı canım ?

Son düzenleme:
evet canım malesef tekli indirim yoktu fotodaki gibi 3lü set halindeydi çanta içerisinde çanta hediyesi yani ama böyle daha avantajlı küçücük şişeye 40 tl yerine 3üne 22 tl ödemek daha mantıklı gibi:)) duş jeli ve losyonu yanındakiler
göz altı kreminde de yoktu ya sordum özellikle ama yılbaşından sonra kalkmıştır indirimler ben geç kaldım tabi gitmekte :) bir al bir öde oluyodu genelde ama bana devamlı mail gelıyo bilgim olursa yazarım sana mutlaka

evet canım malesef tekli indirim yoktu fotodaki gibi 3lü set halindeydi çanta içerisinde çanta hediyesi yani ama böyle daha avantajlı küçücük şişeye 40 tl yerine 3üne 22 tl ödemek daha mantıklı gibi:)) duş jeli ve losyonu yanındakiler
göz altı kreminde de yoktu ya sordum özellikle ama yılbaşından sonra kalkmıştır indirimler ben geç kaldım tabi gitmekte :) bir al bir öde oluyodu genelde ama bana devamlı mail gelıyo bilgim olursa yazarım sana mutlaka
sağol canım, parfüm boyutu normal orjinal boyutundaysa eğer daha uyguna geliyor haklısın ben sanki fotodan çok küçük gördüm..yoksa normalde şişesi daha mı büyüktü ki indirimsiz ?
mail bana da gelsin, nasıl oluyor o =)))

parfüm 30 ml canım aslında küçük
mail için the body shop magazasına gittiginde mail adresini ver onlar kayıt edip devamlı indirimli ürünleri mail olarak atıyolar :)

X