Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlaar sizce bu ürünler iyi midir var mı fikri olan
10451529414.jpg

06684899901.jpg
kurutmayan temizleyiciymiş

08616485603.jpg
bacak şekillendirici diyo işe yarar mı ki acaba??

lacrimam,
Bourjois glosslar çok güzeldir bu 3D effect ler güzel oluyormuş...
DDF de iyidir ama bacak şeysini bilemicem birtanem
:26:
:KK16:

aprilimm çok teşekkür ederim yorumun için
ddfnin iyi olduğunu duymuştum kurutmuyor filan diyo benim ihtiyacım olan bişi aslında :)
ama bacak spreyini merak ediodum asıl işe yarar mı ki??

Bende az önce bunları sipariş ettim kullanan var mı?

Son düzenleme:

Bende az önce bunları sipariş ettim kullanan var mı?

bugün yves rocher de 2.ürüne yüzde40 indirim vardı bende ne zamandır bu farla allığı istiodum isabet oldu aldımm:KK76:

Eki Görüntüle 110437

Eki Görüntüle 110438

Far paletlerim geldi
6875.jpg

http://[URL=http://img600.imageshack.us/i/ssssssna.jpg/][/URL]

bende bu ay ikisinden aldım ama rimelli pek beğenmedim hep avon super shock kullanıyordum değişiklik olsun dedim ama menmun kalmadım far güzel hoşuma gitti bakalım sizler beğenecek misinizz:KK54:

canlar gülegüle kullanın :82:

burası yerimidir bilmiyorum ama ben en son bu cecile pudra aldım yüzümde özellikle yanaklarımda ve burnumda sert siyah siyah noktalar oluyordu. ne yaptıysam geçmedi en sonunda pudra aldım cecilin onu kullandığım zaman akşam eve geldiğimde de yüzümü imex sabunla yıkayınca yüzüm yumuşacık oldu o sert noktalar gitti daha yeniyim bu iyimi şimdi kötümü?? daha sonra zararlarını görebilirmiyimm yaşım18 yağlı bi cildim var:44::44:

Kızlar bende en son Kryolan supracolor göz altı aydınlatıcısı ve kryolan pearlshade göz farı aldım ikiside çok güzel ürünler ancak kabiliyetsizlikmi dersiniz artık bilemiyorum ama bende resim ekleme lamblemi hiç çıkmıyo ki:KK43:( ekleyemiyorum resimlerini :KK43:

boyner-makyaj-canta.jpg

Boyner mağaza kampanyalarında şimdi Boyner Mağazaları’nda Estée Lauder stansdlarından yapacağınız 1 adet 100 ml. parfüm alışverişinizde Estée Lauder Makyaj Seti(18′li Pure Color Far Pleti, 4′lü Signature Allık Paleti, 4 adet Pure Color Ruj, 3 adet Artist’s Göz Kalemi, 1 adet Sumptuous 2,8 ml Maskara, 3 adet makyaj fırçası ve özel kozmetik çantası) 750 TL yerine sadece 149 TL’ye sizi bekliyor.

X