Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gayet güzel tatlım beğendim ben:KK34:
güle güle kullan aldıklarını.her ne kadar avon sevmesemde:KK1:avon alınıcağına yerli kozmetik alınması taraftarıyım çünkü:KK55:

yerli malı kullanmak gerekir aslında ama Samsunda pek yer bulamıyorum eyeliner istiyorum flormar göz kalemi gösteriyolar anlayanlarda var tabi ama onlarda abartılı fiyat istiyorlar bende avon kullanmak zorunda kalıyorum

Kızlar özendim size, ben de ekliyorum...hafta sonu bende sephora'ya uğradım. Fondoten, göz alt kapatıcısı, göz makyaj temizleyicisi ve siyah göz kalemi aldım...:KK12:

Son düzenleyen: Moderatör:
bunlar da bnm aldığım yeni cicilerim:81:
902.jpg

soldan ikinci sıradaki ruj tam benim rengim güzelim güle güle kullan

kızlar merhaba siz butun paranızı kozmetıge mı yatırıyorsunuz yahu :90:ya kızlar ben max factor lash effect rımel aldım cok kotu cıktı ya boyle boya oldugu gıbı duruyo fırcada kırpıklerım yapıs yapıs oluyo :44:

Far paletlerim geldi
6875.jpg

bebeğim almışsınnnnnn:KK74::92::92:
güle güle kullan tatlım ,çok güzeller dimi ? sana ne yakışır o güzel gözlere şimdi ..
ben şimdi 120 liklere sardım benimkini elden çıkaracağım bundan olanı:KK12:

bu arada bütün topik kızlarının ve kk nın bayramını kutlarım ..hepinize sevgilerimle

Son düzenleme:
bebeğim almışsınnnnnn:KK74::92::92:
güle güle kullan tatlım ,çok güzeller dimi ? sana ne yakışır o güzel gözlere şimdi ..
ben şimdi 120 liklere sardım benimkini elden çıkaracağım bundan olanı:KK12:

bu arada bütün topik kızlarının ve kk nın bayramını kutlarım ..hepinize sevgilerimle

canımmmmm seni gördğüme sewindimm:KK16:
tşk ederim bitanem ben öle renkli makyaj yapmam ama göüzmde kalmıştı bu paletler ondan aldım:KK53:
120 lik te hoş bir palete benzio canımm,sen zaten prof oldun makkaj konusunda,mükemmel makkajları çıkarırsın onlarla ortaya:KK31:

Kızlar özendim size, ben de ekliyorum...hafta sonu bende sephora'ya uğradım. Fondoten, göz alt kapatıcısı, göz makyaj temizleyicisi ve siyah göz kalemi aldım...:KK12:
canım güle güle kullan
kaça aldın,fiyatlarınıda yazarmısın canım bilgi olsun:KK3: :KK3:

[/B]7026]Far paletlerim geldi
6875.jpg

tşk ederim tatlım:KK70:

bebeğimmm:KK69:
nazarım deymesin maşallah:nazar::KK1: çok ama çok beğendim gülüm:KK75:
muhteşem gözüküyolar.olmayan bir renk yoktur zannedersem:13:çokta yakışır güzel gözlerine
iyi günlerde kullan balım:13:bayram hediyesi almış oldun kendine:81:
fiyatları ne kadar beybim?

canım güle güle kullan
kaça aldın,fiyatlarınıda yazarmısın canım bilgi olsun:KK3: :KK3:

bebeğimmm:KK69:
nazarım deymesin maşallah:nazar::KK1: çok ama çok beğendim gülüm:KK75:
muhteşem gözüküyolar.olmayan bir renk yoktur zannedersem:13:çokta yakışır güzel gözlerine
iyi günlerde kullan balım:13:bayram hediyesi almış oldun kendine:81:
fiyatları ne kadar beybim?

Çok tşk ederim gülüm güzel sözlerin için:KK54:ben de çok sewerek aldım ama makyajımda renkli far kullanmam pek.gözümde kalmıştı ondan aldım:KK31:.almak isteyen olursa die fazladan 2 set daha getirttm.bloğumda da onları satışa sundum.kargoyla birlikte paletlerin tanesi 25 dolara felan geldi bebişim:78:

Son düzenleme:
Çok tşk ederim gülüm güzel sözlerin için:KK54:ben de çok sewerek aldım ama makyajımda renkli far kullanmam pek.gözümde kalmıştı ondan aldım:KK31:.almak isteyen olursa die fazladan 2 set daha getirttm.bloğumda da onları satışa sundum.kargoyla birlikte paletlerin tanesi 25 dolara felan geldi bebişim:78:

anladım beybim:KK19:
gayet iyi fiyatları.bir an önce satıcağına eminim:KK3:
bende renkli far kullanmam makajımda,ama alıyorum işte hoşuma giden bişey olunca:78::KK1:

Son düzenleme:
X