Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlar da bnm aldığım yeni cicilerim:81:
902.jpg

tşk ederim bebişler:KK69:
4 ruj golden rose perfect shıne, tanesini 4 tl ye aldım.diğer rujum ck rujlar muhteşem kesinlikle.
allıklar flormar 7 tl ye aldım tanesini ve onlar da çok güzel duruyor yüzde.
eyeliner pen de flormarın o da idare eder,yalnız flormarın rimelini beğenmedim umduğum gibi çıkmadı yani

tşk ederim bebişler:KK69:
4 ruj golden rose perfect shıne, tanesini 4 tl ye aldım.diğer rujum ck rujlar muhteşem kesinlikle.
allıklar flormar 7 tl ye aldım tanesini ve onlar da çok güzel duruyor yüzde.
eyeliner pen de flormarın o da idare eder,yalnız flormarın rimelini beğenmedim umduğum gibi çıkmadı yani

güle güle kullan canım... hem çok uygunada almışsın süper valla...

Merhaba kızlar bende yeni katıldım bu forma 2 gündür takip ediyordum burayı üye oldum.aldığınız ürünlere felan baktım bende çok heveslendim 2 günde 170 TL lik kozmetik alışverişi yaptım :KK43:

Merhaba kızlar bende yeni katıldım bu forma 2 gündür takip ediyordum burayı üye oldum.aldığınız ürünlere felan baktım bende çok heveslendim 2 günde 170 TL lik kozmetik alışverişi yaptım :KK43:

ayyy canım benim ..nasıl heveslenmiş. :KK70:
güle güle kullan canım .iyi günlerde olsun .hoşgeldin ..ama dikkat et fazla kapılma bu topikler can yakıyor cidden ,bende sen gibiyimde...:KK1:

ayyy canım benim ..nasıl heveslenmiş. :KK70:
güle güle kullan canım .iyi günlerde olsun .hoşgeldin ..ama dikkat et fazla kapılma bu topikler can yakıyor cidden ,bende sen gibiyimde...:KK1:

:)) evet canım ya sorma nasıl heveslendim sizlerdeki ürünleri görünce böyle giderse iflas edecem :))

güle güle kullan babyface:13:eek:rtadaki hariç,tüm rujların rengini çok beğendim
özellikle en baştaki ve ck. rujun yanındaki pembeyi:KK3:
allıkların rengide çok güzel:KK74:

sağol bitanem en güzelleri senin olsun.:KK70:
renkleri tam çıkmamış cepten çektim,altın rengi tam o ruj bebem
:78:

sağol bitanem en güzelleri senin olsun.:KK70:
renkleri tam çıkmamış cepten çektim,altın rengi tam o ruj bebem
:78:
teşekkür ederim balım:KK19:
aslında o tonlarda benimde rujum var:78:bayılarak aldım hemde:kk77:
tendeki duruşu daha güzeldir eminim:92:

http://[URL=http://img600.imageshack.us/i/ssssssna.jpg/][/URL]

bende bu ay ikisinden aldım ama rimelli pek beğenmedim hep avon super shock kullanıyordum değişiklik olsun dedim ama menmun kalmadım far güzel hoşuma gitti bakalım sizler beğenecek misinizz:KK54:

gayet güzel tatlım beğendim ben:KK34:
güle güle kullan aldıklarını.her ne kadar avon sevmesemde:KK1:avon alınıcağına yerli kozmetik alınması taraftarıyım çünkü:KK55:

X