Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlaarrr... bunları dün aldım... MAGRENTA nın topiğinede attım ... bide buraya ekliyim dedim... öpüyorumm a.s.

herkez aldıklarını güle güle güzel günlerde kullanır inşallah...

:lepi::lepi:

tatlım aldıkların şahane güzel günlerde kullan yalnız nıveanın son fotodakı ürünü nedir ve memnun kaldınmı

p1160246.jpg
[/URL]
kuşlar hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın,,,hafta sonu çıkarmam
golden rose ışıltılı far siyah gri ve beyaz fiyatı 6tl
golden rose ışıltılı pembe allık fiyatı 15tl
golden rose ruclar 104 ve 141 nömerö fiyatları 2.90 ve 3.90tl yalnız arada fark yok gıbı orda gözlerim nerdeymişte farketmemişim anlamadımCADIARZU
ve yine golden rose dodak kalemlerim asansörlü olan 3.50 diğeri 2.50tl zemuszemus

rujlarının rengini çok beğendim güle güle kullan canım..

bende bugün bunları aldım kızlar
türk malına destek :))
eve gelince sürdüm sürüştürdüm çok memnun kaldım

Kızlaarrr... bunları dün aldım... MAGRENTA nın topiğinede attım ... bide buraya ekliyim dedim... öpüyorumm a.s.

20 gündür beklediğim paletim sonunda geldi kızlar
renkler şahanee :))
fırçalarda hediye :) çok kaliteli olmasada idare eder

güle güle kullanın kızlar

bm palet harika renkler çok canlı :lepi:

bu palete resmen bayıldım yaaa...renkler muhteşem güle güle kullanın.nereden ve kaça aldığınızı oğrenebilirmiyim?

Ayyy b&m bu ne süperrdelikafadulden
Yalnız sayfayı indirirken bi acayip oluyo fotolar gözüme gözüme giriyo gibi:roflol:

Son düzenleme:
beklediğine değmiş valla bm
ne ararsan var rengarenk ne güzel
senden güzel makyajlar bekliyorum
güle güle kullan canım

tatlım aldıkların şahane güzel günlerde kullan yalnız nıveanın son fotodakı ürünü nedir ve memnun kaldınmı

evaaamm canım arkadaşım benim.. çok sağol...a.s.:1hug: nivea bye bye spot adı. akneler için... sivilce çıktığı zaman sadece sivilce üzerine kullanıyosun kurutuyyo.. ben ilk defa kullanıyorum eh işte fena değilmiş.. evet kurutuyo ama öle hemen değil.. gün içinde 2 -3 defa kullandım 1 gün sonra aktif olmaya başladı.. bana sorarsan daha iyi bi ürün bulursam Kİ TEKLİFLERE AÇIĞIM... :) bidaha almam.kafamçokkarıştı

teşekkürederim kızlar
a.s.
sahibinden.com dan aldıma.s

canım ben internetten hiç bişi almadım şimdiye kadar... cesaret edemiyorum.. :kedi: nasıl aldın canım yaa.. kredi kartı numaranı falan verdinmi yoksa kapıda ödememi.. bide paletin fiyatını öğrenebilirmiyim...

aynen bende netten alışveriş yapmaya cesaret edemiyorum ama bu paleti almak için cesartimi toplicm gibi geliyor almasam ruyalarıma girer yoksa:)

evaaamm canım arkadaşım benim.. çok sağol...a.s.:1hug: nivea bye bye spot adı. akneler için... sivilce çıktığı zaman sadece sivilce üzerine kullanıyosun kurutuyyo.. ben ilk defa kullanıyorum eh işte fena değilmiş.. evet kurutuyo ama öle hemen değil.. gün içinde 2 -3 defa kullandım 1 gün sonra aktif olmaya başladı.. bana sorarsan daha iyi bi ürün bulursam Kİ TEKLİFLERE AÇIĞIM... :) bidaha almam.kafamçokkarıştı

anladım bitanem bende kapatıcı gibi bişey düşünmüştüm,,,sivilce sorunum ayda yılda bir olduğu için ürün tafsiyesi yapamıcam sen göz attınmı ilgili topiklere:kahve:kızlar ne demiş mutlaka biliyordurlar daha iyisiniyerimseniben

abooww çok güzelmiş bunlar yawww
ne kadar aldın yawru merak ettim
güle güle kullan renkli günlerde inşallahbayanssulusmilebayanssulusmileaklinialirimsmile

canım ben internetten hiç bişi almadım şimdiye kadar... cesaret edemiyorum.. :kedi: nasıl aldın canım yaa.. kredi kartı numaranı falan verdinmi yoksa kapıda ödememi.. bide paletin fiyatını öğrenebilirmiyim...

aynen bende netten alışveriş yapmaya cesaret edemiyorum ama bu paleti almak için cesartimi toplicm gibi geliyor almasam ruyalarıma girer yoksa:)

abooww çok güzelmiş bunlar yawww
ne kadar aldın yawru merak ettim
güle güle kullan renkli günlerde inşallahbayanssulusmilebayanssulusmileaklinialirimsmile

teşekkürederi kızlara.s.
ben bu paleti yine kk ya üye Roseangel diye bi üyede gördüm, o önerdi bana
yani almış memnun kalmış o yüzden güvendim aldık
ki zaten biz güvenilir sitelerden alış veriş yaparız , çok şükür başımıza bişey gelmedi

plazma, ses sistemi, meyve sıkacağı, mikser takımı, vs vs hep netten spariş verdi aldı eşim boshayallersmile,hiç bir memnuniyetsizliğimizde olmadışakkıdı
çok kafa yormayız yani, güvenilirse özellikleri içimize sinerse hemen alırız yerimseniben

paleti 50 tl ye aldım ..

değil 20 gün,20 ay beklerim bunu be:smiley-cool:
harikaymış valla bebem:asigim:
güle güle kullan:dilcikar:kıskanmadımki:dilcikar::a015:

anladım bitanem bende kapatıcı gibi bişey düşünmüştüm,,,sivilce sorunum ayda yılda bir olduğu için ürün tafsiyesi yapamıcam sen göz attınmı ilgili topiklere:kahve:kızlar ne demiş mutlaka biliyordurlar daha iyisiniyerimseniben

ne güzel canım benim yaa maşallah :nazar: benden eksik olmaz sağolasıcalar özellikle çene bölgemde.. baktım şöle bi topiklere nil dende öğrendim bişiler eczaneye uğramam lazım. bakıcaz artık...a.s.

X