Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çikolop canım yaa eğer yanlış anlamadımsa yeşil çaylı maske sanırım 4. resimdeki.. ne için kullanıyosun onu... bide hand soap yazıyo çilekli falan onların ne olduğunu yazarmısın canım... bu tip ürünlerle aram pek yok bilmiyorum yani...

evt cnm yeşil çay esanslı antioksidan yüz maskesi o
hand shop olandar da sıvı sabun cnm :KK66:

url=http://urlal.com/dqqf]
2582.jpg
[/url]

çikolop bende suanda bu duş jelını kullanıyorum memnunum fıyat olarak cok uygun bence yerimseniben watsonsun dıger duş jellerıne gore bu daha ıyı :1rolleyes:

url=http://urlal.com/dqqf]
2582.jpg
[/url]

çikolop bende suanda bu duş jelını kullanıyorum memnunum fıyat olarak cok uygun bence yerimseniben watsonsun dıger duş jellerıne gore bu daha ıyı :1rolleyes:

evt cnm ben watson ürünlerini sewerek kullanıorm buda güzel bi ürün ..

bu bendede vaar memnun sayilirim, güle güle kullan bakalim sen begnecekmisinsempatiksalakcinni

Ben çok memnun kaldım.
Bilmiyorum gerçekten iyimi yoksa ben ilk defa kullandığım için mi bi kusur bulamadım.
Ama bunu almadan önce bi kaç tane daha denedim ve bu en çok hoşuma gidendi..

Kızlar dün akşam göz altı kapatıcısı olarak bunu aldım.normalde beyu kullanıyorum ama bunu denemek istedim.sizce nasıl bi ürün?kullanan varmı?

1744buyuk.jpg

Kızlar dün akşam göz altı kapatıcısı olarak bunu aldım.normalde beyu kullanıyorum ama bunu denemek istedim.sizce nasıl bi ürün?kullanan varmı?

1744buyuk.jpg

evet ben kullanıyorum çok da beğeniyorum..likit kapatıcıyı diğerlerine tercih ederim, sürmesi çok daha kolay..memnunum..

Flormar kapatıcı mı bu? Ben bunu almaya gittim bayağı sıvıydı sonra satıcının tavsiyesiyle Elite almıştım...

Herkes güle güle sürünsün canolar

ben de dün akşam kryolan dan eyeliner aldım sulandırıp eyeliner yapacam

uygulama göstereceğim güzeller gelin makyajında...:lepi:

Eklentiler

• $P1010221335515.jpg
    $P1010221335515.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 52
tesekkurler canım evet kalıcılıgı ıyı :) canım kaynanamı benım suslememe gerek o benden daha suslu kımse ınanmıyo kaynanam olduguna :KK1: :KK1:

oohh mis ben benimkine yapamıyom süs düşmenı benimkisi

Nihahahhaha kötükedihüso
Senin o tazminat benim bile üryalarıma gircek valla kanka sempatiksalakcinni
peşini bırakma olum guclubacismile
aplam kaçırdı o fırsatı denyolinda,:a015: sen kaçırma kukucanım ha :lepi:

1:

evet ciğerim mokunu çıkardım tazminatta tazminat diye gerçekten çok paragösüm yahuuu

tazminatımı virmem gerekirse başımı yakar alimlen evlenirimkaydirigubbakcemile3

kuzu kulağın olıyım kuzi olmamıaklinialirimsmile

en sevdiğim yer sıcak sıcak kulu kulağu

Herkes güle güle sürünsün canolar

ben de dün akşam kryolan dan eyeliner aldım sulandırıp eyeliner yapacam

uygulama göstereceğim güzeller gelin makyajında...:lepi:

güle güle kullan..nasıl sulandıracaksın şekerto?:uhm:eek: zaman kalıcılığı nasıl olur acabası?..
kryolanın fondötenini ve stick fondötenini çok meth ediyorlar..tv makyajı falan yapılıyormuş..gelin makyajı pek güzel olur.-tatlicadiarzu-.:icecream:

1744buyuk.jpg
canım gule gule kullan bende aynısını yenı aldım bı ıkı defa kullandım begendım umarım sende begenırsın yerimseniben

bu kapatıcıyı bikaç gün önce almıştım lancome dan ama kapatıcılık özellliği pek yok gibi:bbo: $kapatıcı.jpg

bunlarda bugün aldım yves roches ürünleriim. o renk tekli farı her renkle kullanabilirmişm aydınlıkta veriyo çok güzel $far.jpg

$kalem.jpg

kzılar bende bugun BİM den bunu aldım göz makyaj temızlıyıcım bıtmıstı bende bunu aldım fıyatıda uygundu :jeyyar:

Eklentiler

• $diadermine_hassas_goz_makyaj_temizleyicisi_6712_1.jpg
    $diadermine_hassas_goz_makyaj_temizleyicisi_6712_1.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
X