Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

20 gündür beklediğim paletim sonunda geldi kızlar
renkler şahanee :))
fırçalarda hediye :) çok kaliteli olmasada idare eder

güle güle kullan bmopuyorumnanaktan
bazıları mat mı?bir de renkler burdan aynı tonlar gibi görünüyor.bütün renkler farklı tonlarda mı?

güle güle kullan bmopuyorumnanaktan
bazıları mat mı?bir de renkler burdan aynı tonlar gibi görünüyor.bütün renkler farklı tonlarda mı?

teşekkürederim
aslında paletin % 80 mat renk
aralara her renkten bir iki ton sedefli koymuşlar
çokta iyi yapmışlar

yok hayır hiç biri birbirinin eşi değil hepsi ayrı tonlarda

hımm o zaman bana uymuyor.ben böyle allı pullu seviyorumbayanssulusmile
gerçi öyle bir palet çıkardı ama yaa görüp denemeden de olmuyor ki işteeyvahedigeldismile

kızlar bunlarda benım yeni cicilerim:emir_bebek:

dsc04832c.jpg

dsc04831h.jpg

dsc04830dc.jpg

cicilerini alan arkadaşlar güle güle kullansınlar..opuyorumnanaktan

turkbayragiCumhuriyet bayramımız kutlu olsun..turkbayragi
turkbayragiNe mutlu Türküm diyene..:lepi:turkbayragi

turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

aprilim çok kıskandımsırnaşık şey
güle güle kullan şanslı meleğimhihoyyyt hihoyyyt daha öncede kazandın bişeyler kanka:smiley-cool:
bakalım benim 1.sene çekilişimde kim hediye kazanıcak:dilcikar:

sen sanki bu sitede daha önce de wardın?nickin aso ydu sanırım,yanlış mı hatırlıorum acaba??
blog çekilişleri gibi mi olacak??
her isteyen katılabilecek mi??

kızlar estee lauder sumptuous mascarayı ve aynı markanın soft shimmer pudrasını tavsiye ederim..özellikle pudrayı okula giderken sürdüğümde 4 saat sonra aynaya baksam aynı tazelikte duruyor,zamanınız yoksa tazeleme ihtiyacı duymuyorsunuz yani..rimeli dün aldım ama daha öncede kullanmıştım,pudrayı da alalı 2 hafta oluyor ama vazgeçilmezim oldu bayanssulusmile

Eklentiler

• $Fotoğraf-0026.jpg
    $Fotoğraf-0026.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 35
  • $Fotoğraf-0027.jpg
    $Fotoğraf-0027.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 41
  • $Fotoğraf-0030.jpg
    $Fotoğraf-0030.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $Fotoğraf-0031.jpg
    $Fotoğraf-0031.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 30
canım güle güle kullan aldıklarını,pudrasını ne kadara aldın ve açık rengi war mı?ben gayet beyazm da.:eek:

kızlar estee lauder sumptuous mascarayı ve aynı markanın soft shimmer pudrasını tavsiye ederim..özellikle pudrayı okula giderken sürdüğümde 4 saat sonra aynaya baksam aynı tazelikte duruyor,zamanınız yoksa tazeleme ihtiyacı duymuyorsunuz yani..rimeli dün aldım ama daha öncede kullanmıştım,pudrayı da alalı 2 hafta oluyor ama vazgeçilmezim oldu bayanssulusmile

güle güle kullan..pudranın içini merak ettim :)bayanssulusmile

canım güle güle kullan aldıklarını,pudrasını ne kadara aldın ve açık rengi war mı?ben gayet beyazm da.:eek:

canım bana sordun herhalde..pudrayı ben 99 tl'ye aldım ama bu serinin açık rengi yok herhalde..çünkü terracota bi pudra,ama estee'nin normal pudralarına bakabilirsin onlarda çok güzeller..

canım bana sordun herhalde..pudrayı ben 99 tl'ye aldım ama bu serinin açık rengi yok herhalde..çünkü terracota bi pudra,ama estee'nin normal pudralarına bakabilirsin onlarda çok güzeller..

sağol canım.fiyat biraz tuzlu ama estee ye değer:1rolleyes:

X