Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Deliboncuk , missbone güle güle kulanın aldıklarınızı çok güzeller kaydirigubbakcemile5
ben de esteenin pudralarını hiç sevmem bana da çok kalitesiz gelir fiyatına göre mesela ama sen memnunmuşsun ne güzel missbonecumopuyorumnanaktan
pudra alacaksanız dior kesinlikle , su gibi bir ifade veriyor bayanssulusmile
fondöten ve kapatıcı da estee tek aşkım olur bayanssulusmile

mrb arkadaşlar bende flormar bi fondöten aldım ve çok memnunum flormar baya aştı bana kalırsa kendini ama şunu farkettim hep süngerle sürüyodum ilk defa elimle sürdüm geçen gün ve daha iyi kapattığını gördüm beyaz tenliyim ben flormar 33 kullanıyorum açık tenlilere duyurulur tavsiye ederim:)))
bende flormar kullanıyorum fondötenimi gerçekten çok güzel ve uygun fiyatlı benim göz kalemlerim parfümüm farlarım hepsi flormar fondöteni süngerle sürünce doğal durmuyor ve fazla kapatmıyor bende elimle sürüyorum daha doğal duruyor

bbunlarda benndenn..:icecream:

Eklentiler

• $Photo-0066.jpg
    $Photo-0066.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 28
Deliboncuk , missbone güle güle kulanın aldıklarınızı çok güzeller kaydirigubbakcemile5
ben de esteenin pudralarını hiç sevmem bana da çok kalitesiz gelir fiyatına göre mesela ama sen memnunmuşsun ne güzel missbonecumopuyorumnanaktan
pudra alacaksanız dior kesinlikle , su gibi bir ifade veriyor bayanssulusmile
fondöten ve kapatıcı da estee tek aşkım olur bayanssulusmile

canım sevil parfümeride de sorduğum zaman en iyi makyaj ürünleri hangisi diye,dior,estee ve lancome demişlerdi..bende bi deneyeyim dior'u en kısa zamanda :)))bu arada lancome'un rimelleride çok güzel,belki kullanmışsındır ..

kızlar estee lauder sumptuous mascarayı ve aynı markanın soft shimmer pudrasını tavsiye ederim..özellikle pudrayı okula giderken sürdüğümde 4 saat sonra aynaya baksam aynı tazelikte duruyor,zamanınız yoksa tazeleme ihtiyacı duymuyorsunuz yani..rimeli dün aldım ama daha öncede kullanmıştım,pudrayı da alalı 2 hafta oluyor ama vazgeçilmezim oldu bayanssulusmile

Daha çok yaz< ayında kullanabilecek bir renk gibi duruyor pudra ten rengin koyumu?

IMAG0080.jpg

IMAG0081.jpg

IMAG0053.jpg

IMAG0041.jpg

010920102562.jpg

Desktop1.jpg

040820102399.jpg

yazdan beri hiç aldığım ürünleri eklememiştim :) bunlar fotoğrafını çektiklerim :)

X