Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$blistex_lip_conditioner_produktbilde_uten_emballasje_72_rgb.jpg

$Mini-colorama-de-Gemey-Maybelline_reference.jpg

$150189.jpg

aprilim çok kıskandımsırnaşık şey
güle güle kullan şanslı meleğimhihoyyyt hihoyyyt daha öncede kazandın bişeyler kanka:smiley-cool:
bakalım benim 1.sene çekilişimde kim hediye kazanıcak:dilcikar:

Şanslı hatunumdur ben kankam :lepi: :nazar: :hooray:
Sen gibi bir kankam var, sevdalım gibi bir nüşanlum var sempatiksalakcinni olumunekankayizsmile :asigim:
Daha ne olsun di mi ?
O çekilişi de ben kazanıcam kanka, şüphen mi vardı ?
:nazar:

aprilim güle güle kullan bebimmmm a.s.
walla duruşu bile çok cici kokusu kim bilir nasıldırr:kedi:

kontesim valla çok gücel çok...hihoyyyt
Senin ruj da çok doğalmış kuzucum, bende Loreal marka bi ruj var buna benzeyen
zemuszemus

:kedi: :kedi:
kankee:eek: Şeniz..evet kanka çok şanslıymışın hakkat:roflol: :roflol: :smiley-cool:
bakıcaz artık kim kazanıcak:nazar::jeyyar:

Sağol cnm 3 tl ye aldım . Ben golden rose shoptan aldım .

ıyıye almıssın canım ben bı kac ay once golden rose shoptan allık aldım 7, 8 tl gıbı bısey aynı allıgı bımden 2.25 aldım aradakı fıyat farkı sasırttı benı ama sen fazla fark odememıssın yerimseniben

En son aldıklarım cumartesı gunu beyu lacıvert kalem beyu model maskara sıyah. Maskarayı kullandım uzunluk ve tek tek ayırması guzel. Kalem zaten muhtesem renk ve kalıte olarak. Kalem 21 tl maskara 33 tl

p1160208.jpg
[/URL]
1-yvesrocher çilek kokulu edt çilek çilek kokuyosunuz muhteşem bence ama kalıcılık anlamında çok çok iyi diyemem sadece iyi.bayanssulusmile 100ml fıyatı 24 yada 25tl
2-golden rose 02 nolu allık pembe ve bol ışıltılı bi allık arıyorum ama buda değil yine yanlış seçim olmuş ben çok beğenmedim galiba-tatlicadiarzu- 4.5gram fiyatı 18tl kızlar bu arada allık önerilerinizi acil bekliyorum:hulya:
3-estee lauder dolgunlaştırıcı bol ışıltılı gloss nömeresi 01opal plump.fiyatı türkiyede uçmuş strawdan 25 gibi bişeye aldımvereliniortak
hepinizi öpüyorum a.s.

X