Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ne kadar doğal durmuş gerçekten,:nazar: bunlar kaç gayme? bir de tek kullanımlık mı acep ?

hayatım ya 21,90 yada 24 falan içinde 24 tane var. ben bunarı alırken takma tırnak çıkartıcı da gördüm watsonta onu denerim yapıştırıcı izini çıkarmak için tekrar kullanırım yani denerim en azında başarılı olursa size de bildiririm

canım hıç takma tırnak gıbı durmuyo bende tırnak uzatamıyanlardanım cabuk kırılıyo ama takma tırnakta kullanabılecegımı dusunmuyorum malum ev işleri felan ama sende cok hoş durmus kendı tırnagınmıs gıbı

2 kere banyo yaptım, iş yerinde bulaşık da yıkıyorum iyi durumdalar şu an:)

ilarzum sen de güle güle kullan canummm
çok doal duruyorlar ciddeenn

çok teşekkürler lokma tatlısım (üzeri çikolatalı)

ilarzu kendı tırnagın gıbı durruyo,cok guzel gule gule kullan:)
benım tırnaklarımla zorum sorunum yok ama acıl durumlarda cok guzel bı kolaylıkk

hayatım ya 21,90 yada 24 falan içinde 24 tane var. ben bunarı alırken takma tırnak çıkartıcı da gördüm watsonta onu denerim yapıştırıcı izini çıkarmak için tekrar kullanırım yani denerim en azında başarılı olursa size de bildiririm

2 kere banyo yaptım, iş yerinde bulaşık da yıkıyorum iyi durumdalar şu an:)[/B]

vaaaaayy.. o kaaaa sağlam yanii..çok iyiymiş yaaa..:lepi:

kontes aynı kutunun kahvesı var bende,cok kararsız kalıp almıstım ama kullanıslı memnunum seffaf degıl ama benımkısı ıcı hıc gozukmuyor

rujun rengıne bak ya,gule gule kullan,

kontes aynı kutunun kahvesı var bende,cok kararsız kalıp almıstım ama kullanıslı memnunum seffaf degıl ama benımkısı ıcı hıc gozukmuyor

rujun rengıne bak ya,gule gule kullan,

bnce de çok kullanışlı olcak
hemen doldurdum zten içini,hçookk şey aldı maşallah
ortalık kendine geldi opuyorumnanaktan
seninkisi de güzeldir eminim:kedi:
teşekkürlerrropuyorumnanaktan

hep makkaj malz mi alicizzz azcık da onlar için saklama kutusu alak dedimmm :kedi:

ve bi de rujjj

canım güle güle kullan..şu ara bir sürü ruj almışsın, ruj krizin tuttu demek ki senin de :) benim de genelde allık krizim tuttuo bir sürü alıveriyorum..

çikolata gibi ne güzel o rujun rengi öyle ya dudakta duruşunu da bir ara koyarsın dimi canım, çok merak ettim..

Son düzenleme:
canım güle güle kullan..şu ara bir sürü ruj almışsın, ruj krizin tuttu demekki senin de :) benim de genelde allık krizim tuttuo bir sürü alıveriyorum..

çikolata gibi ne güzel o rujun rengi öyle ya dudakta duruşunu da bir ara koyarsın dimi canım, çok merak ettim..

off eed ruj krizim çok olur benimm
en çok ruj kullanıyorum çünkü kaydirigubbakcemile3
tabiki de koyarım kuşumm
azcık solgun gösteriyor yüzü ama dolu dolu ağır bir göz makkajı ile güsel gdicek gibiikaydirigubbakcemile5

off eed ruj krizim çok olur benimm
en çok ruj kullanıyorum çünkü kaydirigubbakcemile3
tabiki de koyarım kuşumm
azcık solgun gösteriyor yüzü ama dolu dolu ağır bir göz makkajı ile güsel gdicek gibiikaydirigubbakcemile5

sabırsızlıkla bekliyorum canım :))opuyorumnanaktanbayanssulusmile

kontesim, bende de o kutunun pimbesi var yavrum :teytey:
güle güle kullan bebem
Şeniz

2 kere banyo yaptım, iş yerinde bulaşık da yıkıyorum iyi durumdalar şu an:)

gercektende cok ıyıymış bi daha watsonsa ugrarsam bı bakınım ya alırım olmasa denemekte fayda var ozel gunlerde felan ıyı olur yerimseniben

Son düzenleme:
kuzenakannehir
o kadar doğal duruyoki,inan söylemesen ben bile anlamam:asigim:
kesinlikle tavsiye edilir bir ürünhihoyyyt
güle güle kullan bitanemopuyorumnanaktançok yakışmış güzel ellerine

hep makkaj malz mi alicizzz azcık da onlar için saklama kutusu alak dedimmm :kedi:

ve bi de rujjj

kontes hanim:hulya:
kutuların içi dolu halinide görmek istiyorum beğğn:jeyyar:
güle güle kullan tatlışımbayanssulusmile

Son düzenleme:
gercektende cok ıyıymış bi daha watsonsa ugrarsam bı bakınım ya alırım olmasa denemekte fayda var ozel gunlerde felan ıyı olur yerimseniben

bence de al dursun bi kenarda bidenesim:))

kuzenakannehir

hayatımın baharı, başımın tacı, ekmeği tuza bandığım sevdiğim, ellerim senin güzel saçına yüzüne değme şerefine erişsin anam inşşallah bismillah

kuzenakannehir

kontes hanim:hulya:
kutuların içi dolu halinide görmek istiyorum beğğn:jeyyar:
güle güle kullan tatlışımbayanssulusmile

sen istersin de çekmes miyim heiççç aklinialirimsmile

X