Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar güle güle kullanın aldıklarınız.. kaydirigubbakcemile2
Seyhan ın aldığı şu pembe kaplı rimelin bide sarı renklisi var sanırsam.. ikisinide kullanan varsa hangisi daha etkili bir yazabilirmi??
ayrıca nisan o rimelden bendede var tel tel ayırması ve uzatması doğru ama, çok cılız kalıyor kirpiklerim.. dolgunlaştırıp , simsiyahlaştırmıyor benim kirpiklerimi .. bunu ilk kat uyguladıktan sonra 2. kat olarak ysl rimel kullanmak durumunda kalıyorum kafamçokkarıştı

canım ben sarısını kullanıyorum makyöz bi arkadasım onermıstı ben pembesını dusunuyodum o bana sarısı daha cok dolgunluk verıyo uzun gosterıyo demıstı suanda kullanıyorum dedıgı kadar var bıde rımel surmeden surmeyede fark edıyo bence

ben de bu süre içinde dayanamayıp bir kaç ruj aldımmm,buyrunuz bir kısmı şu şekildee;

kontes güle güle kullan..bugünlerde aradığım turuncumsu kırmızı mı desem ne?o tona benzettim rujlarının rengini..zahmet olmazsa no larını yazarmısın canım?

kontes güle güle kullan..bugünlerde aradığım turuncumsu kırmızı mı desem ne?o tona benzettim rujlarının rengini..zahmet olmazsa no larını yazarmısın canım?

tabiki yazarım bebişim ama şuan valizde kendileri
yarın çıkıcaklar,yazıcam o zaman sözz
fotoları aldığım gün çekip hazırlamıştım...

Son düzenleme:
güle güle kullan...
emily den geçen gün bir dudak kalemi, (belki de aynı tondadır göz kalemlerimiz),bir de göz kalemi aldım..çok memnunum emilynin yapısından..a.s
şimdi heryerde rastlanmıyor catharine arleye..kullandığım bir rengi vardı,önümüzdeki günlerde bu marka ve o rengi arayacağım..:1closedeyes:
sen nerede buldun?

cNM ben beşiktaşta bujiteri tarzında bir yerden aldım . Beşiktaşta catherıne arleyi kolayca bulabilirsin.

nisanım ben de o rimele çok baktım fegat denemedim bi türlü merak ediyorum bi denesen de göstertsene bana canısım

eprilim bidenem güle güle kullan devlet sorunum

herkesler güle güle kullansın cicilerini canlar

arzucanım ben o nisanın rimelden kullanıorum kız, yukarda yorumumu yazdım yaaa :KK3:
rimel çok iyi çok hoş kirpikleri tel tel ayırıp uzatıyor ama dolgunluk ve simsiyah yapma beklentisini karşılayamıyor bence :ecrin_bebek:

barbim,bende sarısı var.şişko olan
fiyatına göre gayet güzel
ben beğeniyorum:hulya:

fiyatı ne kadar ki yavrimmuu bilmiyorumkismile bedavadab biraz pahalı sanırım "fiyatına göre" dediin içün :KK1::KK1:
sarııııı :bbo: demek olumunekankayizsmile

canım ben sarısını kullanıyorum makyöz bi arkadasım onermıstı ben pembesını dusunuyodum o bana sarısı daha cok dolgunluk verıyo uzun gosterıyo demıstı suanda kullanıyorum dedıgı kadar var bıde rımel surmeden surmeyede fark edıyo bence

hmm sende sarı diyorsun boshayallersmile o zaman bende sarısını deniyim öncee :nazar:
teşekkürler canım yerimseniben

barbim:nazar:
yalan olmasın,17 tl yemi ne almıştım:uhm:
heleki indirimden alırsan şerbet olur şerbethihoyyyt(indirimleri takip etmek lazım)

kontesim saol:)
anneler günü indiriminde watsonsta mybeline ürünleri görünce kalpten gidicektim:KK1:
ben aldığım tüm ürünleri indirimsiz almıştım
ve o gün kendime söz verdim..
indirimlere kadar kozmetik almıycam diye:KK1:

su bahsedılen sarı mybeline den bende kullanıyorum ve memnunum
konuya denk geldım yazmadan edemedım:KK1:
ne guzel topıkmıs burası takıp edıyım barı bendebayanssulusmile

kontesim saol:)
anneler günü indiriminde watsonsta mybeline ürünleri görünce kalpten gidicektim:KK1:
ben aldığım tüm ürünleri indirimsiz almıştım
ve o gün kendime söz verdim..
indirimlere kadar kozmetik almıycam diye:KK1:

rc ederim canımmm
ben de anneler gününde izmire ya da ankaraya gidip tabiri caise anasını aalatıcam ortalığın delikafadulden

X