Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay neyseki ucuza aldım yoksa içime otururdu valla :dance: bi pastelin simli kalemi gözümü kaşındırmıştı bide bu yanağımı kaşındırdı, alerjik değilim ben yani nazar değmesin neyse sağlık olsun bizden değerli mi dimi delikafadulden iyiki elime geleni almamışım Şeniz

canım bende sevmiyorum bu çeşit terracota allıkları:dilcikar:
üniversitedeyken bi arkadaşım kullanıodu çok fazla parlak oluo bide bende beğenmemiştim pek

ben yeni aldım cuma günü elime ulaşmıştıhihoyyyt tam istediğim gibi canım umarım sende beğenirsin

sevindim cnm ii olmasına zaten diordan şüphem yokta işte insan gözüyle görmeyince böle oluo:) kaç günde ulaştı cnm eline bide hangi rengini almıştın ben rose energy den aldıma.s.

pilarcım terracotta harika gorunuyor ama duyduklarıma cidden üzüldüm benneyaptımki
ne yapsak acaba
alip da cildimize uymayan ürünleri kozmetik bölümünde satişa mi cıkarsak :roflol:
vallahi alıp da sevmedigim bi ton ürünüm öylece duruyo çekmecemde :çok üzgünüm:

sevindim cnm ii olmasına zaten diordan şüphem yokta işte insan gözüyle görmeyince böle oluo:) kaç günde ulaştı cnm eline bide hangi rengini almıştın ben rose energy den aldıma.s.

aldığın renkk çokk tatlı canım güle güle kullan:jeyyar: ben sunight red rengini almıştım çok seviyorum mat bi renk bekliyodum yanifotoda öyle ama değilmiş hafif ıslak gibi ama öyle çok değil.. 5 günde geldi canım.akşam bende dayanamadım allık aldım gelince eklerim

tatlım yüzünü silerken onla hafif yakıyor mu?

bendede var cnm arada kullanıyorum yanma olmuyor bende, ama ilk sürdüğüm geceyi hatırladım gözümü bile açamamıştım o kadar yandı :1shok: sonra bişey olmadı ama.
almagester06 dediği gibi cliniquede benim cildimde acayip yanma yaptı

kızlar 4 yıl önce aldığım max factör fondötenim henüz bitmedi

sizce kullanma süresi ne kadardır, bozulmuş olabilirmi cildime zarar verirmi acaba?

Son düzenleme:

sizce kullanma süresi ne kadardır, bozulmuş olabilirmi cildime zarar verirmi acaba?

canım sakın kullanma...

4 yıl çok uzun bi süre :1no2:

hihoyyythihoyyyt stiladan aldım canım renkleri çok hoşuma gitti

ha bide aranızda joey newyork markasını kullanan varmı yaa
renklere bittiimm :asigim:

Harvey Nichols'tan kozmetik alışverişi yapan varmı kızlar? kızlar alışveriş yapan yokmu?

kesinlikle kullanma, 4 yıl çok fazla ki toz ürün olsa bile çokk fazla, bide sıvı, çok daha kolay bakteri ürer sıvı ürünlerde. at bence direk. Şeniz

hihoyyythihoyyyt stiladan aldım canım renkleri çok hoşuma gitti

ha bide aranızda joey newyork markasını kullanan varmı yaa

bende bu allığı düşünüyordum :asigim:

orası neresi cnm yani markamı mağazamı ben anlamadm:)

canım en kalın markaların satıldığı bir mağaza delikafadulden

bende görünüşüne aldandım gurbaam yaa :çok üzgünüm:
ama 1 kere daha denicem, yine kaşındırcak mı acaba diye, tesadüf falandır belki :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…