Resimli dudak dolgusu. Yorum yapın lütfen 🥺

İlk halinde aşırı bir şekil bozukluğu yok mu?
Sağlıklı bir işlem gibi durmuyor:KK43:
Benim çevremde gördüğüm de bu kadar hızlı inmiyor.
Üst dudağımın sol tarafı daha şişikti yaptırdığımda. O normal dediler. İnstagram postlarındaki dudakların resimleri o kadar güzel ki. Bana yaptıklarıyla hiç alakası yok

Ki zaten 1.2 bile en çoğu dolgularda 🤔 yani tüpler 1ml 1.2 ml oluyor.
2ml çok aslında ama bu iğnesiz neyse bilemediğimden 2ml az bile gelmiş
İğnesiz olduğu için sanırım. Çok pişmanım bu uygulama ile yaptırdığıma. Daha ucuz olsun diye seçtim ama normal doktora gitsem daha az ml e yapardı belki de. Fiyatı da bununla hemen hemen aynı ya da daha ucuz bile olabilirdi

mantıksız tabi ki.adını değiştirmişler farklı işlem sanılsın diye.oysa dolgu iğneyle yapılıyor her zaman
Bi de bu uygulamayı tanıtırken iğnesiz olduğunu iddia ettikleri için acısız, kızarıksız, morluksuz falan diyorlar ama alakası yok. Acı da vardı. 1 hafta geçti üstünden. Morluk da var. Tabi benim gittiğim yer demedi de YouTube da bi videoda diyordu

Tamamen gitmemiş ama dudağın şekli baya değişmiş. Alt dudakta da sivilce gibi çıkıntılar olmuş onlar neden iğne izi mi? Kesinlikle görüşün yaptırdığınız yere. Konusu açılmışken başlık altında dudak kontörü yaptıran var mı? Dudaklarım kalın ama çevresi daha belirgin olsun istiyorum kalem cekmeyince sönük durmaya başladı. Tecrübesi olan benimle paylaşırsa çok sevaba girer:KK37:

Tamamen gitmemiş ama dudağın şekli baya değişmiş. Alt dudakta da sivilce gibi çıkıntılar olmuş onlar neden iğne izi mi? Kesinlikle görüşün yaptırdığınız yere. Konusu açılmışken başlık altında dudak kontörü yaptıran var mı? Dudaklarım kalın ama çevresi daha belirgin olsun istiyorum kalem cekmeyince sönük durmaya başladı. Tecrübesi olan benimle paylaşırsa çok sevaba girer:KK37:
Onlar iğne izleri. Baya hasar verdi dudağıma. Morlukları da cabası. Dudak renklendirme ben de istiyorum. O da kenardan kontürlediği için bi tık büyük gösteriyor sanki

Onlar iğne izleri. Baya hasar verdi dudağıma. Morlukları da cabası. Dudak renklendirme ben de istiyorum. O da kenardan kontürlediği için bi tık büyük gösteriyor sanki
Bir de iğnesiz demişler resmen kandırmaca. Yaptırdığınız yerin ismini paylaşın da gidecek olan varsa gitmesin. Evet dudak kontörü daha kanlı canlı ve dolgun görünmesini sağlıyor

Bir de iğnesiz demişler resmen kandırmaca. Yaptırdığınız yerin ismini paylaşın da gidecek olan varsa gitmesin. Evet dudak kontörü daha kanlı canlı ve dolgun görünmesini sağlıyor
Bilmiyorum söylemek doğru olur mu ki? Merak eden olursa özelden yazarım. Mersin’de bu arada

Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Yaptırdıktan sonra (uygulamadan hemen sonra)
Dün ve
Bugün.
Bu kadar hızlı şişliğin ineceğini düşünmemiştim 😔
Kuzum yamukluk var

Dudak dolgusu iğne ile yapılmaz. ( iğnesiz dolgu diye birşey zaten yoktur oraya hiç girmiyorum. Baby botox gibi saçla bir pazarlama söylemi olsa gerek.)
Dolgu KANÜL ile yapılır, iğne ile olmaz. Kanül küt uçludur , önce iğne ile yol açılır arkadan kanül yollanır ve dolgu maddesi kanül içinden verilir. ( doktorum )

X