Resimli dudak dolgusu. Yorum yapın lütfen 🥺

Sonucun normal olduğunu söylemeniz biraz rahatlattı beni. Çünkü paramın boşa gittiğini düşünüyordum. Üst dudağa yaklaşık 1.5 alta 0.5 yapıldı.
çarşamba günü tam 1 hafta olacak. O zamana randevu var. Söyleyeceğim o gün. İnşallah biraz rötuş yaparlar
Kontrol varsa eklenir diye dusunuyorum

Sevgi tek gei tişörtlü olanmi senin fotograflar. O ise cok güzel olmus.

Ne yapmayi dusunuyosun peki? Kabul etme. Hangi marka kullandilar?
Markayı söylemişlerdi de unuttum şu an. Yarın kontrol randevum var. Yarın bi gidip görüşeceğim. Yani muhtemelen yapacak bsey yok falan diyecekler uğraşmamak için. Bi daha da bu iğnesizi yaptırmam zaten. Bi de şöyle bsey var. Zannediyorum normal iğnelide 2 ml yaptıraydım çok daha dolgun olurdu dudaklarım. Çünkü başka doktorlarda görüyorum. İiiiiincecik dudağı var kadının. 1 ml ile benim dolgulu halin aynısını yapmışlar

Markayı söylemişlerdi de unuttum şu an. Yarın kontrol randevum var. Yarın bi gidip görüşeceğim. Yani muhtemelen yapacak bsey yok falan diyecekler uğraşmamak için. Bi daha da bu iğnesizi yaptırmam zaten. Bi de şöyle bsey var. Zannediyorum normal iğnelide 2 ml yaptıraydım çok daha dolgun olurdu dudaklarım. Çünkü başka doktorlarda görüyorum. İiiiiincecik dudağı var kadının. 1 ml ile benim dolgulu halin aynısını yapmışlar

Yaani erimeden bi sey yapamazlar zaten. Erimesini bekleyeceksin. Gorduklerine inanarak gitme doktora mutlaka yaptiran birine sor danis. Ben begendigim olursa valla yolda durdurup soruyorum kizlara :) bende cok istiyorum ama henuz dr ariyorum daha.

Ben ilk hali kadar dolgulu da istemiyordum. Bi kısmı ödem oluyor zaten. İneceğini biliyordum ama bu kadar ineceğini tahmin etmemiştim. Eğer yaptırmayı düşünüyorsanız işinin ehli kişilere yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben biraz ucuz olsun diye normal bi güzellik merkezine gittim. 2000 TL direk çöp oldu. Diğer yerde az olurdu ama olurdu yani
2000 tl ucuz değil ki.

X