Resimli dudak dolgusu. Yorum yapın lütfen 🥺

Bunuda simdi cektim ama hala iğnesiz nasıl oluyor anlamadim 🤷🏼‍♀️
Şöyle bi alet var. Ucunda minik minik iğneler varmış. Onlardan basınçla dudağa enjekte ediliyormuş. Yani klasik iğne olmadığı için iğnesiz diyorlar. Ama iğne var gayet de. Ve bu da çok ağrıyor

Eklentiler

• 9F7503C3-EE4F-4F03-839F-B75226F5389F.jpeg
    9F7503C3-EE4F-4F03-839F-B75226F5389F.jpeg
    22,9 KB · Görüntüleme: 200
Geçenlerde bir Youtuber da iğnesiz dolgu yaptırdı, dudakları kısa sürede eski haline döndü. Sonra normal dudak dolgusu yaptırdı.

Bence iyi bir doktora görünün, eğer uygun görürse normal dudak dolgusu yaptırırsınız.

Bibibella Bibibella sen ne kadara yaptırdın eğer özel değilse, senin dudakları görünce tüm paramı dudak dolgusuna basasım geliyor :KK70:
2.050 tl verdim 1.2 ml yapıldı hepsi kullanıldı ici bostu cünkü dudaklarımin mesela kuzenime hepsi bi anda yapılamadı fazla geldi sonra kontrolde eklendi kalanı ha banada sondaran eklemeler yapıldı ufak ama hafif asimetriler düzeltildi

muhtesemgatsby muhtesemgatsby şimdiye kadar yaptirmadığıma pişmanım 😁
Ben üst dudağımı hiç beğenmiyorum yani yüzümde beğenmediğim yer dudak gerçekten. Yaşım küçük olduğu için annemler ne gerek var diyor ama bilemedim aslında fiyatı uygun geldi şu an karşılayabilirim. Ne kadar süre dayanıyor? Seni de soru yağmuruna tuttum kusura bakma :KK70:

Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Yaptırdıktan sonra (uygulamadan hemen sonra)
Dün ve
Bugün.
Bu kadar hızlı şişliğin ineceğini düşünmemiştim 😔
10 gün sonra rötuşunuz olmalı ? Gittiğinizde memnun kalmadığınızı söyleyin. Üst dudağınız zaten 1 ml yemiş, ama bir tık daha dolgun olabilirdi genel hali. 2 ml hyaluronik ince dolgu çok büyük fark yaratmaz. Sonuç normal.

Ben üst dudağımı hiç beğenmiyorum yani yüzümde beğenmediğim yer dudak gerçekten. Yaşım küçük olduğu için annemler ne gerek var diyor ama bilemedim aslında fiyatı uygun geldi şu an karşılayabilirim. Ne kadar süre dayanıyor? Seni de soru yağmuruna tuttum kusura bakma :KK70:
Normalde 8 12 ay diyorlar ama ilki bence i kadar gitmez zamanla yaptira yaptıra daha uzun gider bana yilbasından önce yaparız dedi o zamanda 6 ay oluyor bana kalsa biraz daha ekletirim :KK53:

Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Yaptırdıktan sonra (uygulamadan hemen sonra)
Dün ve
Bugün.
Bu kadar hızlı şişliğin ineceğini düşünmemiştim 😔
Merhaba bende , sürekli yapiyorum ama normal igneyle daha iyi sonuçlar oluyor . Ve 2 kere yaptikdan sonra dahada kaliçi oluyor. Size tavsiyem normal igneyle yaptirirsaniz 1 ml başlayin sonra tekrar 1 ml yapin cok güzel olur . Tabi nerde yaptiginiz cok önemli

Uygulamanın yapıldıktan sonraki ilk hali çok güzel, benim de üst dudağım ince yaptırmayı istiyorum tam hayalimdeki gibi olmuş. Sonrasında çok hızlı inmiş gerçekten şaşırdım. Yine de eskisine göre fark ediyor, canınızı sıkmayın.
Ben ilk hali kadar dolgulu da istemiyordum. Bi kısmı ödem oluyor zaten. İneceğini biliyordum ama bu kadar ineceğini tahmin etmemiştim. Eğer yaptırmayı düşünüyorsanız işinin ehli kişilere yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben biraz ucuz olsun diye normal bi güzellik merkezine gittim. 2000 TL direk çöp oldu. Diğer yerde az olurdu ama olurdu yani

Geçenlerde bir Youtuber da iğnesiz dolgu yaptırdı, dudakları kısa sürede eski haline döndü. Sonra normal dudak dolgusu yaptırdı.

Bence iyi bir doktora görünün, eğer uygun görürse normal dudak dolgusu yaptırırsınız.
Ay hiç YouTube da araştırmak aklıma gelmedi. Direk gidip yaptırdım. Keşke daha çok araştırsaydım. Teşekkür ederim fikriniz için 😍

Merhaba bende , sürekli yapiyorum ama normal igneyle daha iyi sonuçlar oluyor . Ve 2 kere yaptikdan sonra dahada kaliçi oluyor. Size tavsiyem normal igneyle yaptirirsaniz 1 ml başlayin sonra tekrar 1 ml yapin cok güzel olur . Tabi nerde yaptiginiz cok önemli
Haklısınız. Azar azar sürekli yaptırınca daha iyi oluyormuş. Teşekkür ederim

2.050 tl verdim 1.2 ml yapıldı hepsi kullanıldı ici bostu cünkü dudaklarımin mesela kuzenime hepsi bi anda yapılamadı fazla geldi sonra kontrolde eklendi kalanı ha banada sondaran eklemeler yapıldı ufak ama hafif asimetriler düzeltildi
O hafif düzeltmelere ekstra ücret istediler mi?

10 gün sonra rötuşunuz olmalı ? Gittiğinizde memnun kalmadığınızı söyleyin. Üst dudağınız zaten 1 ml yemiş, ama bir tık daha dolgun olabilirdi genel hali. 2 ml hyaluronik ince dolgu çok büyük fark yaratmaz. Sonuç normal.
Sonucun normal olduğunu söylemeniz biraz rahatlattı beni. Çünkü paramın boşa gittiğini düşünüyordum. Üst dudağa yaklaşık 1.5 alta 0.5 yapıldı.
çarşamba günü tam 1 hafta olacak. O zamana randevu var. Söyleyeceğim o gün. İnşallah biraz rötuş yaparlar

X