Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım anladığım kadarıyla bu renkliler sürülüor üstüne de fırçası normal olanla rötuş yapılıor,şekil verilior,hafif bi renklilik verir muhtemelen,gereksiz bişe cafem onun yerine renkli rimel alırsın adam gibi bunlamı uğraşcan üstüne sür,altına sürr peehh sempatiksalakcinni

yada önce şekil verip uçlara falan biraz bunlardan sürülüp renk katılabilir ama gereksiz valla :)

doğru dedin bebişim altına sür üstüne sür uğraş dur kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
magrenta bebişim almayı düşünürsen ıslak bi görünüm elde ediyomuşsun.
3 maskaraya göre fiyatı güsel
amaa perinin dediğine görede okadar uraşmaya değermi bilmem:hulya:
şahsen ben vazcaydım gamyoncuiremsu

peki acaba ne işe yarıyo yani sadece renk vermekmi amaç?
ya çok aradım ama kullanıpta swatch koyanı bulamadım renkler tatlı ama yeşil ve mavi maskara nası durur acababilmiyorumkismile

evet bütün yorumları okudum ve vazcaydım bende hele o renkli maskaraların ucunu görünce döndüm kaçtım heheh bakim şöle flormar falan varsa gidip alırım daha iyi netten baktım fiyatlar uygun :) farların rengine bittim

flormarın rujlarından ve mavi farından almayı dusunuyorum bir de body shop c goz kremine ihtiyacım var hhhhı bir de bu girecegimiz ay murad ın hassas ciltlere ozel serisini alcam

ben de kil maskesi alacağım ama hangi marka olacağına karar veremedim clinique önermişler başka forumlarda büyük ihtimal clinique alıcam.

nemlendirici dermalogica active moist alıcam

pudram bitmek üzere bu sefer estee lauder toz pudrasını alıcam

canım bu eyelınerler tek suruldugunde hafıf belı oluyor dogal duruyor ama bellı olsun ısıtoysan kahve kalemle gozuunun usutne altına cekersın onun ustunede eyelınerı gecersın

rosense'in pudrasını bir dene güzel diyorlardı :)

Bunu almayı düşünüyorum, yoğun kapatıcı özelliği olduğu ve methini duyduğum içinn

mac studio finish concealer

alanlar çok memnun bakın yoruma
Kullanımı: Öncelikle göz çevresi ve yüzün geri kalan tüm sorunları için ama ben daha çok gözler için kullanıyorum. Süper. Daha önce Studio Sculpt kullandım ve o maske gibi durdu, toplandı, kepeklendi, artık daha ne yapabilir derken bir de aktı. Hemen geri götürüp bununla değiştirdim. Öncelikle iyice nemlendirmek gerekiyor. Son derece kapatıcı. Ustune hafif bir de pudra çekiyorum, gözaltı morluğundan eser kalmıyor. Gayet de doğal duruyor

işte buda ürün

Ama fiyatını bir türlü bulamıyorum yaaaaa ( kullanan ve öneren varmı kızlar??

Son düzenleme:
Kızlar strawberyde indirime girmiş alayımmı diye düşünüyorum kararsız kaldım

Bobbi Brown
Kremsi Kapatıcı ıkili Paket - Porselen ( Kutusuz ve Etiketsiz ) ( 2x2g ) 30 tl

Sarı esaslı kremsi bir kapatıcı.
Pürüzsüz bir uygulama sağlar.
Tamamen doğal bir kapatıcılık ortaya koyar.
Ufak kusurları anında kamufle eder.
ınce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü minimuma indirir.
Nemlendirme ve antioksidan koruma sağlayan E Vitamini içermektedir.
Bu kutusuz ürünün kalite ve tazeliği kutulu ürün ile birebir aynıdır.

süpermiş canım deger bence bobbi brown profosyonel bi marka.
benmde concealer im bitmek üzere bende alayım
beyaz tenlyim ama çok açık olmayan orta tonlarda istiyorum lekeleri falan da kapatmak için hangisi gider bana
buarada canım sen verdinmi siparişini?

gozenekleride kapatiomu acaba?

kızlar merhaba.. terracota far almak istiyorum. daha önce hiç kullanmadım. var mı fiyatı çok tuzlu olmayan memnun kaldıgınız bir marka? ama renkleri canlı olsun..mesela yeşilse karpuzun kabugu gibi.turuncuysa portakal gibi.. sarıysa güneş gibi falan ..morsa canlı bir mor.. anlamıssınızdır sanırım bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile :kedi:

Son düzenleme:

yaa bende istiyorummm ama hangi renk uyar anlamadımki eyvahedigeldismile

henüz sipariş vermedim kaldıysa bugün vericem ben genelde en açık rengini alıyorum aynı ten renginde sevmiyorum çünkü ama çok kararsız kaldım ivory mi porcelein mi ?
yaa bende istiyorummm ama hangi renk uyar anlamadımki eyvahedigeldismile

güzeldir heralde bobi brown kullanan biri olsaydıda yorum yapsaydı içim rahat edicekti yawww