Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar
Benefitin dudak kalemi ve krem farını kullanan varmı??

09492300202.jpg

09488000202.jpg

almayı düşünüyorum sizce nasıl?

18668987zd7.jpg
buda guzelmis canim

kızlar yanlıs bilgi verdim düzeltiyorum aklımda öyle kalmıs
she nin kalemleri 3.25 tl ...
yerimseniben

1814_buyuk.jpg

Kızlar flormarın yeşil eyelinerını aldım, ama hiç beğenmedim:1no2:
Görüldüğü gibi renk vermiyor çok sönük duruyor.
Önerebileceğiniz başka markalar var mı renkli eyeliner için özellikle lacivert düşünüyorum.
Oriflame'in var renkli eyelinerları kullanan var mı acaba?:eek:

Dipliner almayı düşünüyorum.
Bebak'ın ürünlerini alıcam.
Far alsammı diyede düşünüyorum ama yok yok almamalıyım kısa bi süre önce aldım zaten :) ekleyim bari en son ne aldınız bölümüne:):)

dipliner alıcaksan flormarı öneririm canım sürmesi de çok kolay:):)

1814_buyuk.jpg

Kızlar flormarın yeşil eyelinerını aldım, ama hiç beğenmedim:1no2:
Görüldüğü gibi renk vermiyor çok sönük duruyor.
Önerebileceğiniz başka markalar var mı renkli eyeliner için özellikle lacivert düşünüyorum.
Oriflame'in var renkli eyelinerları kullanan var mı acaba?:eek:
bende güzel renk veren mavi-lacivert-yeşil tonlarında likit eyeliner veya kalem şeklinde eyeliner almak istiyorum..var mı kızlar önerebileceğiniz simsiz eyelinerlar? 2 gün önce alix avien almıştım almamla geri iade etmem bir oldu acaip simli , 3 gündür yüzümden o simler çıkmadı..

dipliner alıcaksan flormarı öneririm canım sürmesi de çok kolay:):)

Kesinlikle flormar dipliner da harika. Alalı 1 sene olacak hiç kuruma falan yapmadı.
Ama yeni çıkardığı renkli eyelinerları hiç beğenmedim çok soluk renk veriyor aklınızda bulunsun.
Siyah eyelinerda da golden rose süper.kaydirigubbakcemile2

17276_1.png

Bahsettiğim ürün bu. Lacivert olanı almayı düşünüyorum.
Kullanan var mı?:eek:

flormardan ufak bi deneme siparişi verdim geçen hafta hala beklemedeyim gelmesini. gelirse sizlerle de paylaşacağm aldıklarımı. ama kızlar bi sorum olacak :kedi: ,

ablamın gözleri ela. daha belirginleştirmek için düğünün de yeşil tonlarını düşünüyoruz. flormarın bu resimde ki 13 ve 7 numaralı farlarından bi karma düşünüyoruz. özellikle 13 numara çok hoşumuza gitti 7 numara ve 4 numarada ki siyahla tonlarla gölgeleriz diyoruz. şimdi size sormak istediğim kızlar bu resimde göründüğü kadar hoş mu 13 numara. kullanan var mı aranızda? :uhm:

şöyle daha yakından göstereyim . diğerinde bukadar güzel çıkmadı rengi. bunda tam çıktı. evet sorduğum far rengi bu :)

flormardan ufak bi deneme siparişi verdim geçen hafta hala beklemedeyim gelmesini. gelirse sizlerle de paylaşacağm aldıklarımı. ama kızlar bi sorum olacak :kedi: ,

ablamın gözleri ela. daha belirginleştirmek için düğünün de yeşil tonlarını düşünüyoruz. flormarın bu resimde ki 13 ve 7 numaralı farlarından bi karma düşünüyoruz. özellikle 13 numara çok hoşumuza gitti 7 numara ve 4 numarada ki siyahla tonlarla gölgeleriz diyoruz. şimdi size sormak istediğim kızlar bu resimde göründüğü kadar hoş mu 13 numara. kullanan var mı aranızda? :uhm:

13 no haki gibi bir renk galiba..Sanki bence 7 no kullanmayıp,dore kullanılsa ve siyahla gölge olsa iyi olur gibi geldi..denemek gerek

Kesinlikle flormar dipliner da harika. Alalı 1 sene olacak hiç kuruma falan yapmadı.
Ama yeni çıkardığı renkli eyelinerları hiç beğenmedim çok soluk renk veriyor aklınızda bulunsun.
Siyah eyelinerda da golden rose süper.kaydirigubbakcemile2

hem golden rose hem flormarınkni kullandım siyah dipliner valla golden rose u daha çok begenedim hem daha ince çekiyor hemde 1buçuk sene oldu kurumadı
tavsiye ederim fiyatı da gayet ucuz

13 no haki gibi bir renk galiba..Sanki bence 7 no kullanmayıp,dore kullanılsa ve siyahla gölge olsa iyi olur gibi geldi..denemek gerek

hımm. aslında göz makyajı yapmaktan pek anlamıyorum. :kedi: genede ablamın kuaförü yıllanmış teyzem olacak. teyzem hep eski mode takılıyor, ona sen yapma desek üzülür. en azından biz yan destek olalım diyoruz. ya da ben buradan öğrenip yapacam. kaydirigubbakcemile3

bende elfin kaş pudrasını sipariş vereceğim ..bedava kargo kampanyasını bekliyorum..

benim allık almam lazım bourjois'im taşş gibi olduu mafoldumben

bunu almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım varmı kullanan rimellerini

tatlım bende çilekte gördüm fiyatıda çok uyfun geldi ama azcık araştırdım yeşilin ve mavinin fırça kısmı bana pek kullanışlı gibi gelmedi nası maskara fırçası anlayamadım oyüzden vazcaydımkafamçokkarıştı
kullanan varsa yorum yaparsa sahiden süper olur
main_1L.jpg

bourjois_vibrant_duochrome_topcoat.jpg

canlarım üstünde se superpose yazıor sanırım önce bu renkliler sürülüor üstünede siyah olanla geçiliyor şekil veriliyor se superpose üst üste geçmek demek:hulya:

canlarım üstünde se superpose yazıor sanırım önce bu renkliler sürülüor üstünede siyah olanla geçiliyor şekil veriliyor se superpose üst üste geçmek demek:hulya:

peki acaba ne işe yarıyo yani sadece renk vermekmi amaç?
ya çok aradım ama kullanıpta swatch koyanı bulamadım renkler tatlı ama yeşil ve mavi maskara nası durur acababilmiyorumkismile