Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evet ya bende loreal almak için girdim kozmetikçiye loreal yokmuş bu vardı yanında da golden rose lip glos hediye idi.Ama size sormadan almak istemedim kullanan varmı?

evet ya bende loreal almak için girdim kozmetikçiye loreal yokmuş bu vardı yanında da golden rose lip glos hediye idi.Ama size sormadan almak istemedim kullanan varmı?

Canım ben denedim bunu, hiç güzel değil, ben Loreal aldım yine...zaten en kötü rimel seçilmiş galiba bu sene...:dilcikar:

Canım bunu antalyada bir yerden yarı fiyatına aldı ablam yani 7,5TL delikafadulden

Bende hemen denedim ve çok hoşuma gitti şimdi orda yarı fiyatına olunca ıspartada 15TL verip almakta zoruma gitti ablama sölicem bana da al indirimdeyken die ama merak etme 13TL ye değer Şeniz

özellikle uzatıyor ve hacim veriyor :1closedeyes:

Canım ben denedim bunu, hiç güzel değil, ben Loreal aldım yine...zaten en kötü rimel seçilmiş galiba bu sene...:dilcikar:

hııı almayı düşünen senmişsin senden alıntı yapmışım bende sengözlerimebaksanab
Sen alıp mı denedin?Yoksa almadan deneme imkanın oldumu?Kimisi iyi diyor kimisi kötü karar veremedim.

kızlar givencyhnin aydınlatıcı pudrası bu
ama renk veriyomu ne işe yarıyor
fikri olan varsa lütfen yazın

Bunu kullanan var mı strawberry de baya indirimli napsammm yaa

Son düzenleme:
hııı almayı düşünen senmişsin senden alıntı yapmışım bende sengözlerimebaksanab
Sen alıp mı denedin?Yoksa almadan deneme imkanın oldumu?Kimisi iyi diyor kimisi kötü karar veremedim.

almadan önce mağazada denedim canım...hiç güzel değil...etkisiz bir rimel bence...ne uzatıyor ne de hacim veriyor...

ben Loreal'e devam =) :1rolleyes:

almadan önce mağazada denedim canım...hiç güzel değil...etkisiz bir rimel bence...ne uzatıyor ne de hacim veriyor...

ben Loreal'e devam =) :1rolleyes:

Tamam canım teşekkür ederim cevabın için.
Birde flormar x5 baktım fırçası rimelin yoğunluğu falanda iyiydi ama karar veremedim.
Bu ürünü kullandın mı sen?

kızlar fondoten arıyorum cildim yağlı:çok üzgünüm: dior skin foreveri kullansammı:uhm: lütfen fikirlerinizi söyleyin:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Merısucum ben kullanıyorum canım o setı Çılekten almıŞtım ..kÜÇÜk felan degıl farları.ben de kÜÇÜktÜr dıye dÜŞÜnmÜŞtÜm ama set normal boyutta..Çılkete stokta kalmamıŞ bulabılırsenız mutlaka alın bence harıka bı palet

kızlar fondoten arıyorum cildim yağlı:çok üzgünüm: dior skin foreveri kullansammı:uhm: lütfen fikirlerinizi söyleyin:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım diorskini kullanmadım ama clinique nin superbalance çok iyi bnce onada bi bakmalısınyerimsenibenyerimseniben

maybelline dream matte concealer almayı düşünüyorum
kullananlar cevaplayabilirmi yüze de kapatıcı olarak sürebiliyomuyuz:uhm:

maybelline dream matte concealer almayı düşünüyorum
kullananlar cevaplayabilirmi yüze de kapatıcı olarak sürebiliyomuyuz:uhm:

galiba bunu ilarzu kullanıyor ona bir sormanı tavsiye ederim.
Hatta son makyajında kapatıcı olarak bunu kullandı.
Güzele benziyor bende alacağım

çok tatlı duruyoo
mavi bide yesilini almak istiyorum

ama güvenemiyorum kullanan varmı veya alan bunlardanbenneyaptımki​