Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
galiba bunu ilarzu kullanıyor ona bir sormanı tavsiye ederim.
Hatta son makyajında kapatıcı olarak bunu kullandı.
Güzele benziyor bende alacağım

bugün baktım denedim hatta göz çevrem kuru benim oyüzden bana göre degil çok da kapatıcı degil dogrusu vazgeçtim almaktan
göz çevresi kuru olanlara tavsiye etmiyolarmış zaten kız kırışır sın felan dedi bende almadım
ama stic olanı güzeldi ondan kullanan bi arkadaş daha vardı memnunmş onu alırım herlde

bende dior' un bu allığını almayı çok istiyorum. henüz türkiye ye gelmemiş. dört gözle gelmesini bekliyorum. dior harmony bronze blush:asigim:

Eklentiler

• $D%C4%B0OR+HARMONY.jpg
    $D%C4%B0OR+HARMONY.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 33
bugün baktım denedim hatta göz çevrem kuru benim oyüzden bana göre degil çok da kapatıcı degil dogrusu vazgeçtim almaktan
göz çevresi kuru olanlara tavsiye etmiyolarmış zaten kız kırışır sın felan dedi bende almadım
ama stic olanı güzeldi ondan kullanan bi arkadaş daha vardı memnunmş onu alırım herlde

hmm bende almayı düşünüyordum.Benimde göz altlarım kuru.
Bende deneyip alayım bari.Çok mersi cnm a.s.

aman sakın avon lip paleti alma rezil birşey ne palatıyo ne renk veriyo ne de kalıcı.. kuzenime vericem oynasın diye..

bende lorealin natural seri veya color rich star secret serisinden pembe ve kırmızı tonlarında rujlar almak istiorum ama dudakları kurutuyomu bilmiyorum sizlere sormak istedim maybelline falan bende öle yaptı loreal nasıl sizce?bu 2 seriden hangi renkleri önerirsiniz?

nezamandan beri bunu almak istiyorum ama emin degilim kulanan varsa yorumunuzu bekliyorum
farkli renkleri mevcut
my.php
[/URL][/IMG]

gerçekten mi?teşekkür ederim.peki tavsiye edebileceğin başka bir rimel var mı kirpiklerim uzun sadece dolgun görünmelerini istiyorum.

Oriflame mineralli pudra çıkarmış kızlarkaydirigubbakcemile
Nasıldır acaba?benneyaptımki

DİORSHOW RİMEL

LOREAL DOUBLE EXTENSİON CARBON BLACK RİMEL

CNM BAK BU RIMELI ALDGINDA SOK OLMA SAKIN IKI UCLU BIRI BEYAZ AMA BEYAZI ILK SURUYOSUN UZERINE SIYAH OLANI AMA YIKADGINDA SOK OLACAGIN BI GORUNTU CIKIYO DOLGUNLUK BELIRTILERI :KK70: BEN ILK KULLANDIGIMDA YUZUMU YIKADIM VE LAVABODA KIRPIKLERIM KOPTU GORUNTUSU VARDI KIRPIKTEN AYRILIKEN BU RILMEL KIRPIK SEKLINDE OLDUGU SEILDE CIKIYO KIRPIKLERDE BEN COK OLMUSTUM LAVABOYU KIRPIK LERIM SARMIS SANDIM DOKULMUS SANDIM KORKUDAN OLDUM OTRDUM TUVALETE TEK TEK INCELEDIM HER BIRINI KIRPIKMI DIYE AMA DEIL DI ALLAHJDAN YANI OKADAR KIRPIK DOKULSEYUDI SUAN KIRPIKSIZ KALIRDIM HERALDE COK KORKMUSTUM KULLANIRSAN SIMDIDDEN HHAZIRLA KENDINI BU OLAYLA KARSILAICAKSIN :KK70:

ınanın kullananalı 15 gun oluyo dur hemen hemen her sudugumde hala korkuyorum temısledıgım sırada kırpıklerımı :)))))) alıcaklara fıkır olsun bu

nezamandan beri bunu almak istiyorum ama emin degilim kulanan varsa yorumunuzu bekliyorum
farkli renkleri mevcut
my.php
[/URL][/IMG]

kullanmayı öğrendikten sonra kolay kolay vazgeçemeyeceğin bir sürme ama almadan önce dene sürebiliyorsan al onun içi toz ben baya heba etmiştim öğrenicem diye ama çok güzel üründür tavsiye ederim

canlarım diordan memnun kalamadıgım için hypnose almayı dusunuyorum
hypnose-mascara-black-made-usa-05580480902.jpg

murad tonik
urun&

murad temizleme jeli
murad_clarifying_cleanser_2911_1.jpg

gurbaaa bu ne oje gibim :uhm:B]

Son düzenleyen: Moderatör:
evdeki ürünlerim tükendikce Kryolan ürünerini almak istiyorum professionel makgözlerin kulandigi bir marka... Katolgunu istedim gönderecekler sectigim ürünler... hepsini birden alamam tabi ama zamla bi dügünümü atlatayim yavas yavas

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG] bu silikon iceren fondaten
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme: