RESİMLERLE DOĞUM içiniz kaldırmaya bilir

C

cimcimebenim

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cimcimebenim
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Cimcimem Biri 15 Biri 8 Yaşinda 2 Kizim Var Bunlari Sezaryenle Doğurdum.ama Gözünü Açip Kapamak Herşeyin Bitmiş Olmasi Bu Resimlere Bakmaktan Daha Kolay Iiii.ayrica 10 Gün önce 3. Bebeğimin Karnimda 6 Aylik Hamile Iken Kalbinin Durduğunu öğrendim Ve 3 Gün Sancinin Sonunda Normal Doğum Yaptim Onunyaşamaksa Bu Resimlere Bakmaktan Daha Zordu.çünkü O Kadar Aci Sonunda Bebeğine Veda Ediyor Kollarina Alamiyosun.allahim Herkesin Yaşamina Hep Güzel şeyler Yaşatsin.
Seni öpüyorum Eline Sağlik.

Balerina canım geçmiş olsun.Çok üzüldüm okuduğumda acını da kendime çok yakın hissettim.Daha önce ben de 2 kez bebeğimi kaybettim.Allah sabır, geride kalanlara ömür versin...

balerinacım geçmiş olsun ve allah sabrını versin tatlım zor bir durum.
benim henüz bebeğim yokta kısmetse normal doğum düşünüyordum bugüne kadarda bakmamakta direnmiştim normal doğum resimlerine ne yapacağım ben ya çok kötü görünüyor helede kesik atmaları ıııııııııııııı

balerina geçmiş olsun allah diğer evlatlarına uzun ömür versin iyiki sezaryen varyoksa napardık

geçmiş olsun canım böyle üzülüceğini bilseydim açmazdım forumu özür dilerim :KK43:

balerina canım geçmiş olsun ALLAH DİĞER ÇOCUKLARINA UZUN ÖMÜR VERSİN

geçmış olsun allah sana ve çocuklarına ömür versin en önemlisi allah sabır versin :KK43:

canım cimcimem hayır ben formun için demedim tatlım.yok ben zaten başka şey düşünmüyorumki bu ara hemde bunları görsün herkes ben mesala sezeryanı hiç görmemiştim.ikiside korkunç ama sen şunu farkettirdin ANNELİK BU ACILARA DEĞER.allahım herkese tattırsın kimseyide evlat acısı ile sınamasın.herkesin evladına sağlıklı ömür versin inşallah.ne olur beni yanlış anlama senin yüreğine sağlık.tatlım sağol.öpüyorum seni.

canım arkadaşlarım sağolun teşekkür ederim sizi üzmek değildi amacım.özür dilerim.bu konuda forum açmayı düşündüm ama yapamadım sağolun benimle paylaştığınız için iyiki varsınız.canlarım sağolun.

Balerina geçmiş olsun ve başın sağolsun,Allah diğer evlatlarına sağlıklı uzun ömürler versin,dediğin gibi Rabbim kimseye evlat acısı tatdırmasın inşaallah.Bende sezeryanla doğum yaptım,sezeryanın nasıl birşey olduğunu bilmiyordum,yıllar önce bir TV kanalında canlı sezeryan görüntülerini seyredince içim tuhaf oldu,aslında bunları öğrenmek faydalı ama umarım hamile olan arkadaşlarımız ürkmez,anne olmayı düşünenler vazgeçmez,şunu diyebilirimki doğum esnasında ne yapılırsa yapılsın herşeye değer çünkü bebeğinizi kucağınıza alınca tüm yaşananlar sona eriyor

balerina aynı acıyı bende tatdım seni çok ii anlıyporum allah sabır versin herşeyin beteri var derler bu doğru canı allah evlatlarına sağlık versin

ayy allahım her iki cins doğumda felaket miş ben almıyım yaaaa. çok korkunç. kesinlikle hemile kalmamalıyım yaniiii... çok fenaaa:rolleyes2: :bigeek2: :bigeek2:

liberty2005 .!.:
balerina aynı acıyı bende tatdım seni çok ii anlıyporum allah sabır versin herşeyin beteri var derler bu doğru canı allah evlatlarına sağlık versin

Libimmmmm canım benim başın sağolsunnnn,Allah bir daha yaşatmasın böyle bir acıyı

canlarımsınız siz hep var olun.hep sağlıkla var olun.güzel yürekleriniz sözlerinize yansımış.libicim sağol sanada geçmiş olsun arkadaşım.bende seninle aynı şeyleri birkez daha hissettim yazını okurken.sağol beni analamana sağol.ayrıca cimcimem ya forumunu meşgul ettim.özür dilerim.seni öpüyorum.benimle paylaşan bütün dostlar sizi öpüyorum.

balerina092 .!.:
canlarımsınız siz hep var olun.hep sağlıkla var olun.güzel yürekleriniz sözlerinize yansımış.libicim sağol sanada geçmiş olsun arkadaşım.bende seninle aynı şeyleri birkez daha hissettim yazını okurken.sağol beni analamana sağol.ayrıca cimcimem ya forumunu meşgul ettim.özür dilerim.seni öpüyorum.benimle paylaşan bütün dostlar sizi öpüyorum.

saçmalama ne demek meşgul ettim!!! ben burda hepinizi dostlarrım olarak görüyorum eğer paylaşmak istediklerimizi paylaşamazsak ne anlamı kalır bu sitenin

Bunlari Görmek Ne Kadar Korkunç Olsada, Anneliğin Nekadar Erdemli Olduğunu Görebildik.
Anneliğin Kutsalliği Bu Resimlere Işlenmiş Bence.

ay ne zormuş hakketen midem kötü oldu.ya ne dert varsa kadınlar çekiyo bea

baleeina keske bu resimleri koymasaydin...ben sezeryanla dogun yaptim....ama sunun icin diyorum dogum yapmayan arkadaslar icin bu goruntuler onlari urkutebilir evet bunlar hayatin gercekleri ama olsun keske koymasaydin bu fotolari....:no:

zepp79 .!.:
baleeina keske bu resimleri koymasaydin...ben sezeryanla dogun yaptim....ama sunun icin diyorum dogum yapmayan arkadaslar icin bu goruntuler onlari urkutebilir evet bunlar hayatin gercekleri ama olsun keske koymasaydin bu fotolari....:no:

canım o resimleri ben koydum :KK43: ama gerçekler bunlar üstelik bunlar hamilelerin sık ziyaret ettiği bir siteden alındı. hem bende doğum yapmadım ama gördüğüm için pişman değilim. ama hakısın görüp ürkebilecek arkadaslar var...

X