RESİMLERLE DOĞUM içiniz kaldırmaya bilir

• Konu Sahibi cimcimebenim
ne kadar korkutucu da olsa dünyanın en olağanüstü olayı

ayyy ben hiç böyle tahmin etmemiştim ya çok kötüymüş doğurmak ama çcouk sahibi olmak mükemmel bişeydir heralde annem sölerdi doğurana kadar herşey sizi kucağıma verdikleri zaman o acıların hepsini unutmuşum der inş allah bana da nasip eder bu duyguyu çok istiyorum amannnn kıslar korkmayın ya bi anlık şeyler bunlar gelip geçicek :)))))))))

merakımı yenemedim ama keşke bakmasaydım .Normal doğum yaptım.HA bismillah dedim ŞÜKÜR deyip çıktım 10 dakika sürdü.9:30 da girdim 9:40 da yatağımdaydım ve bebişim kucağımda.

Balerina,çok üzüldüm.Rabbim,dayanma gücü versin.Başka acı göstermesin.
Sizlere hayırlı ömür,yavrularının da hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin.

Ben de normal doğum yaptım.Çok sorun yaşadım,neredeyse oğlum ve ben ölüyorduk.Hem oksijen tüpü hem de serum (her iki yanım doluydu)takılıydı.Ama ALLAH'ın izniyle yaşıyoruz.Yine hamile olsam normal doğum tercih ederim,eğerki
ciddi bir sorunum olmazsa...Rabbim,cümlesine hayrılı olanını nasip etsin.
Hayrılı ve sağlıklı bir ömür dilerim...

ben saatlerce sancı çektikten sonra (yaklaşık 12 saatti galiba:)))mecburiyetten sezeryan oldum.iyiyim ama hala ameliyat bölgem uyuşuk.eğilip kalkarken dikkatli olmalıyım.üşütmemeliyim...vs...vs...vs...keşke olabilseydide normal yapabilseydim...

ne kadar korkutucu da olsa dünyanın en olağanüstü olayı

canımcım sen çok yaşa emiii.. ilginç yorumlar okudum hiç bebek yapmamayı bile düşünenler var aramızda çok saçma bu... bir normal bir sezeryan doğumum var.. hemde epidural sezeryan oldum birebir yaşadım doğumumu. bayılmadım yani:) bu resimleri daha öncede görmüştüm ve doğum anımda bunlar gözümün önüne geldi. evet dedim karnım şimdi bu halde ... kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyümmm...:))) her ikisinide tattım doğumun. Allah isteyen herkese bir bebek nasip etsin istemeyeninde yan cebine koysun:)

ya bu kadar da kötü değil
Allahtan doğururken kendimizi görmüyoruz
ne fena olurdu o zaman
ben ilk bebeğimi normal doğurdum
Allahım ikinciyi de normal nasip etsin
doktorum son ayda sezaryen diye diretince devlet hastanesinde yaptım doğumumu hemde korkulan kadar kötü olmadı
çok şükür şimdi balıma sarılıp uyuyorum

valla bu jinekologlara altın madalya takmak lazım onların içi kötü olur biz bişey mi görcez valla çatnormal de olur sezeyanda yeter ki hayırlı evlat olsun ır çatır dogracam bu resimler beni korkutamaz

ben oğlumda normal doğum yaptım kızımda sezaryen oldum ama normali tercih ederim ve tavsiye ederim anne adaylarına ayrıca kesikler sizi korkutmasın zaten uyuşturuyorlar bişey hissetmiyorsunuz ama uyuşukluk geçince biraz ağrınız oluyor allah herkese anneliği tattırsın

Balerina çok Geçmiş Olsun Canim Allah Diğer Evlatlarina ömür Versin

balerina cok gecmis olsun Allah sana ve cocuklarına uzun ömür versin.ben de bebeğimi 6 aylıkken kaybettim.acını anlıyorum..

arkadaslar bende dogum yaptim ama bukadar tuaf göründügünü tahmin bile edemezdim herhalde
doktr olmak istemezdim yani

yaa doğum yapan arkadaşlar gerçektende bukadar korkutucu değil dimi?ama bebeği kucağınıza alnca ne acı ne başka bir şey düşünür.o sevgi yokmu herşeyden üstün. ben yaşamadım henüz. fakat mükemmel bir duygudur..

bende normal doğum yaptım.4 saat suni san cıdan soora 3 avazda çıkardım vallahi kızımı..o an çok acı çekiyosun ama bebeğini kucağına verdiklerinde bütün çektiğin acıları unutuyosun..ben kesinlikle sezaryene karşıyım.tabi istisnalar hariç.en güzeli en sağlıklısı normal doğum.allahın bi lütfu doğum yapmak.rahmi,doğum kanalını boşunamı yarattı..bebek ne zaman doğacağını biliyo ve ona göre hazırlığını yapıyoo..işte su geliyo vs..ayrıntılara girmeyeyim pek.neyse..allah bütün kadınlara hayırlı doğumlar nasip eder inşallahh..

İlk defa bu kadar yakın plan resimlerle doğum gördüm.:1shok: Tırsmadım desem yalan olur.İçim gitti bakarken.Az buçuk olayı biliyorum ama bi an.Ne biliyim işte.Zor işmiş.
Etrafımda çok zorlu normal doğum yapan arkadaşlarım var.Ama başka bi tanesi çatala çıktım 5 dakika içinde doğum oldu anlamadım bile demişti.Benim aklımdada hep o var.Diğerlerini yok sayıyorum.Ama bu resimlerden sonra :1no2: cidden korktum.
Teşekkürler bilgiler için,paylaşım için.

Balerina çok Gecmis Olsun...inan Cok Uzuldum Bende 7 Haftalik Hamileyim Bise Olacak Die Okadar Korkuyorumki Anlatamam...allah Geride Kalan Cocuklarini Uzun Omur Versin.......
Umarim Allah Herseyin Hayirlisini Verir..

valla bakınca bir tuhaf oldum bende 2 sezeryan dogum yaptım ama ne olursa olsun çok zor sezeryan

ürkütücü yaaa..her ikiside zor bence.ama sezeryanda en azından dikişler üstte oluyor...alttan daha korkunç geldi bana..allah yardımcımız olsun

böyle izleyince tuhaf geliyor ve çok da yalın ama bir anne olarak söylüyorum en yüce duygu bu bir canlı dünyaya getirmek bu görüntüler korkutmasın kimseyiiii

X