RESİMLERLE DOĞUM içiniz kaldırmaya bilir

• Konu Sahibi cimcimebenim
aaaaaaaaaaaaa ben iki sefer normal doğum yaptım ama bu resimler korkunç içim bir tuhaf oldu....

Arkadaşlar kötü görünüyo resimler ama doğum öyle değil ki. Siz hiçbişi görmüyorsunuz sadece birden içinizden balık gibi kayıp çıktığını hissediyorsunuz. Ben oğlum doğduğunda kafasına bakmıştım bunu ben mi doğurdum diye. İnanın Allah yolunu veriyor. Herkese sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Sevgili arkadaşlarım, Bu resimlerin buraya konmasında ben hiçbir sakınca göremiyorum. Aksine bütün hamile arkadaşlarımızın bilmesi lazım neler yaşayacağını. Doğumun nasıl gerçekleştiğini. Ayrıca bu resimler çok sık ziyaret edilen ve çok bilinen bir siteden alıntı. Ben 2 doğum yaptım ikiside Allaha çok şükür normal doğum oldu. Yine olsa(ki ben almiyim isteyene nasip etsin rabbim) yine normal doğumu tercih ederdim. Hamile arkadaşlara tavsiyem şudur ki; aksi gerekmedikçe bence normal doğumu tercih edin. Çünkü hem anne hemde bebek için mucizevi bir olay.Doğumun herbir karesini yaşıyorsunuz, hiçbirşey kaçırmadan. Allah bizi ,doğumu kaldırabilecek kadar güçlü yaratmış.Krdi arkadaşımızın dediği gibi siz hiçbirşeyi görmüyorsunuz, görseniz bile hiç umrunuzda olmuyor. Amaç orda bir can dünyaya getirmek. Acı nedirki. Etrafınızda anlatılan korkunç doğum hikayelerine filan kulak asmayın. Unutmayınki herkesin tecrübesi farklıdır.Siz anlatılanlara kulaklarınızı tıkayın yeter.
İnanın ben anlamıyorum sırf "sancı çekemem ben, korkunç birşey normal doğum" deyip sezeryan olanları. Şiddetle ve şiddetle normal doğumu tavsiye ederim. Allah herkese kolay ve sağlıklı doğum nasip etsin.Bütün bayanlar anne olmayı hakediyor.

balerinacım başın sağolsun keşke olmasaydı keşke onu kucağına alabilseydin.ama her şerde bir hayır vardır.büyük geçmişler olsun canım.acını çok iyi anlıyabiliyorum ......resimlere bakıp da sakın aldanmayın o kadar güzel bişey çıkıyo o olayın altından ne acı kalıyo nede başka bişey onun mis kokusu size her şeyi unutturuyor zaten.doğurun arkadaşlar doğurunnnnnnnn.

öncelikle tamarcım teşekkür ederim.ayrıca ben de kuzuma katılıyorum.bunları görmek bana göre zaten kıymetli olan evlatlarımızı dahada değerli kılıyor yaşanılanları hatırlıyınca.evet ben ilk iki kızımı sezeryanla yaptım ama normal doğum sancısı çekip çocuklarımın hayati tehlikeye girmeleri sonucuyla sezeryana girdim.ama ölen bebeğimde normal doğumu tattım evet sancısı zor amaaaa sonucu mucize (tabi ben onu yaşayamamanın üzntüsünü yaşadım)muhteşem bişey ayrıca hakikaten mucize saatlerce çektiğin sancı doğumun gerçekleşmesiyle kesiliyor bir anda ve sanki hiç yaşamamış gibi birşey hatırlamıyorsun evet mucize bu.ve normal doğumun sonrası oldukça sağlıklı hissediyorsun.

canım ben hem normal doğumu hem sezeryanı yaşadım ikiside apayrı ve zor ama böyle olduklarını hiç görmemiştim eline sağlık teşekkürler

ALLAH BANADA NASİP ETSİN :rolleyes2:
BU YÜCE DUYGUYU

en iyisi normal doğummuş ya ne o öyle sezeryanda kat kat kesip dikiyorlar ne feciydi

aniiiiiiiiii lem niye bunları yayınladınızki şimdi tazecikler korkacaklar hehehehhehe

kotu gorunuyor ama anne olmak bu acılara emınım deger.Normal dogumda kesıldıgını bılmıyordum,o kesıkler sonra duzelıyomu acaba eskısı gıbı olma ımkanı yoktur heralde.neyse ıns. bıgun bızde yasarız bunları..

bende 2 kere normal doğum yaptım ama bebeğim hiç bunlar gibi kanlı değildi.

ayy bunlar nee.korktum hemde çok yaa...yinede istiyorum.ama allah normalini yaşatsın.
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

zaten korkuyodum iyice korktum ya ben zaten nasıl dogum yaparım bilmiyorum sezaryen goruntuleri feciydi normal dogumda ona yakın hani insallah ben dogum yapasıya kadar suda dogum gelişir kesin oda berbattır ama napalım bi şekilde bebegimiz olacak dogum yapan kadınlara hep gıptayla bakıyorum canları ne kadar acımıs kimbilir diye hep uzuluyorum kendim nasıl dogururum hiç bilmiyorum psikolog yardımıyla bile zor ya

Walla bende çok korktum nasıl doğum yapcam ben ya :KK43:

balerina geçmiş olsun.bende sezeryanla doğum yaptım.

bırakın doğum yapmayı ben evlenmekten bile korkmaya başladım.ben doğum yapsam eminim ki o masadan sağ kalkamam:KK43:

bırakın doğum yapmayı ben evlenmekten bile korkmaya başladım.ben doğum yapsam eminim ki o masadan sağ kalkamam:KK43:

jovi bende korkuyodum hemde cook bişi olmuyo merak etme sna anlatırım :) kimse ben gibi korkak deildir heralde ama dogumdan korkuyorum

jovi bende korkuyodum hemde cook bişi olmuyo merak etme sna anlatırım :) kimse ben gibi korkak deildir heralde ama dogumdan korkuyorum

canım çok sağol ama benim bu konuda çok çok ciddi korkularım var büyük konuşmak istemem ama çocuk doğurmamayı bile düşünüyorum sırf bu yüzden:çok üzgünüm: allah'ım isteyene versin ve kolay doğumlar nasip etsin:1yes2:

tabii korkularını bilmeden bişey soleyemem

X