Resimde Kaç Kişi Var Bu Nasıl Oluyor Bulabilen Varmı Acaba?

evet kafası yarım gibi kalıyor ama diğer değişimde yerine geliyor bu arada ikincinin göz hizası değişmiyor yaaa

arkadaşlar ne değişiyosa öndekilerin uzuvlarında değişiyo arkadakiler komple aynı:lepi:

bu arada kaybolan adam beyaz fanilalı olan o dikkatimi çekti birinde 10 tane olyor resim değişince 9 taneye düşüyor

annem bizim hastanede bu görüntüyü açmadı yasaklı site :roflol::roflol::roflol:
koptum yaa..

annem bizim hastanede bu görüntüyü açmadı yasaklı site :roflol::roflol::roflol:
koptum yaa..

allah allah neden açmıyor acaba annemkaydirigubbakcemile3 netse sende akşama evden bakarsın ben gidip dolmamı sarayım bakalım bulabilen olacakmıhihoyyyt

10 dk dır gözümü ayırmadan ekrana bakıyorum ama yokkk :1shok:
adam buhar olup uçuyor sanki
ayy bulamadım ama feci takıldım. şimdi paydosa kadar buna kitlenirim benhihoyyyt

bence 12 den 13 e çıkma esnasında değişen adamların her birininin bir yerine oluşacak adamın bir uzvu çizilmiş, yani 13 olurken o çizgiler birleşiyor ve yeni bir adam oluşuyor.

atmak bedava nasıl olsaşakkıdı

:jeyyar:Ben buradyım bacım sen gitt,ben canlı canlı senin yokluğunu aratmam merka etmeşutarafagitti

ama yoklugumda bır sey olmamıs kımsecıkler bılememıs......:dilcikar:delikafadulden

CADIARZUfisfisfis:uhm:kafamçokkarıştı

6lı 4lu yerler degısıyor.ılk bakısta aynı kısıyle sayısıyla degısıyo gıbı duruyor ne bılıyım

bide böyle bakalım hanımlar :)

evet dün akşam bende hem 12 iken hemde 13 iken kaydettim resimleri ikisindede 12 gözüküyor ama bu animasyon resim olduğu için ilk halini kaydediyor otomatikman

bütün animasyonlar için geçerli bir kural bu hiçbir zaman ortadan kaydetmez

Soldan 2. adam yer değiştiriyo delikafadulden
Üff şimdi ben bunu kafaya takarım düşünür dururum bulana kadar
Zaten işteyim akşam olmuş beynim sulanmış bul bulabilirsen.
Bulanınız yok mu-tatlicadiarzu-

kimisinin ayağı siyah kiminin beyaz ayrıca hepsinin saçı siyah böylelikle yer değiştirirken sadece siyah ayaklılar değişiyor ve saçlarla birleşiyor ciddi bir göz yanılması var ama ben çözdüm

ilk bastan ikinci sirada resim degistirmeden iki adam var ama resim kesilip degisince ilk resimdeki 4. siradaki adam ikinci siraya yerlesiyor ve ikinci sirada fazladan bir adam olusuyor:)) ben boyle diyorum

ilk sırada adamların sadece kafaları değişirken bir kişi bütün halinde diğer tarafa geçiyo doğrumu acaba

12 kisi var,
13 olduklarinda en soldaki kisinin kafasi yarim kaliyo.
kafasi yarim olan insan olmayacagina göre
12 kisi dogru cevap olsa gerek:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…