Renkli nemlendirici önerileri

G

GaydiricubbatCemilem

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi GaydiricubbatCemilem
renki nemlendirici nedir ?
renkli nemlendirci,ciltteki renk tonlarını dengeleyen,fondoten kadar olmasada bir miktar kapatıcılığa sahip,cilde ışıltı ve aydınlık katan bir üründür..fondoten gibi gözenekleri kapatmaz,cilde bi zararı yoktur...
Eğer günlük makyajda fond. kullanmak istemiyorsanız ama cilt tonum dengelensiz istiyorsanızzz
buyrun efem buyrunnnnnnnnn

ışıltı ve aydınlık katma oranı çok yüksek bi nemlendirici,cildi dengelemesi de çok güzel ancak biraz yağlı olduğunu düşünüorm...yağlı ciltlerde istenmeyen görüntüere yol açabilir :)
kapatıcılık oranı ise tabi ki fondötenle karşılaştırılamaz ancak cilt tonunu çok güzel bi şekilde dengeleyip,ışıltı kattığı kesin :) 83 tl..

hihoyyyt

dior ile arasında çok büyük farklar olduğunu düşünmüorm..bi çok noktada ortaklar...fiyatta bile 83 tl..

hihoyyyt

bu bi japon markasıymış ama dier ürünlerine de aşık oldumm:asigim:neyse eğer beyaz tenliyseniz (benim gibi) ve cildinizde renk tonlarını dengelesin ama ten rengini koyulaştırmasın istiyorsanız (benim gibi) ve biraz daha pembemsilik,daha fazla kapatıcılık,kalıcılık ve kadifemsilik istiyorsanız (benim gibi) eminim pişman olmazsınız :)

hihoyyyt

delikafadulden mac yani ne diyimki delikafadulden ben int.den okuduğum yorumlara ve swatchlara bakarak sölüorm ki van numero:asigim:sipariş vericem istiyorumdelikafaduldeneğer yakınınızda bir mac mağzası varsa oraya sığınınız delikafadulden

hihoyyyt

aydınlık ve ışıltı isteyen biriyseniz kesinlikle bunu edinmelisiniz...ışıltı katmakta 1 numara..laura mersier halt etmiş :) yağlı ciltlere önerilmezzzzz..fiyatını unuttum straw.dan bakabilirsiniz :)

hihoyyyt

eveeet clinique cildi yağlı,bölegesel yağlılıkta olur :) parlamaya sahipseniz ve matlaştırıcı bi ürün olsun istiyorsanız hiç durmayın ve buğday tenliyseniz beyaz tenlilere naynnn:)..fiyatı indirim döneminde 45 normalde 65 falan..

siz renkli nemlendiriciler hakkında ne düşünüorsunuz?
hangisini kullanıyorsunuz,Memnunmusunuz?

a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
:enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:
bunu ilk defa duydum renkli nemlendirici hoşuma gitti gerçekten kullanan varsa yorum yaparsanız bende çok memnun olurum

tamam ben gidip alıcam sana yazarım artık yoldaş :roflol:

canım kullananlar memnundu cok bende este nin kini kullanıyorum bende çok memnunum esteden. ama clinique tende memnun olanlar var

yüce insan delikafadulden teşekkür ederim ,alıcam ben de karar verdim :jeyyar:

güle güle kullan canım al bencede cok guzel bu renkli nemlendiriciler yorumlaırnıda yazarsan sevinirz

luci cim esteninkinden memnunmusun
herzaman kullanıyormusun
kaç numarası var sende

arkadaslar slm, ben bu renkli nemlendiricileri yeni duydum, forum sayesinde:)
ben de denemek istiyorum.
peki bu renkli nemlendiricileri her gun kullanmak cilde zarar verir mi acaba?
siz nasil kullaniyorsunuz? fondoten gibi sadece arada mi? normal nemlendirici gibi her gun mu?
bir de benim cildim asiri yagli, gun icinde parlama da oluyor, ve bazi yerlerde de lufak ekeler var,o yuzden hem kapatici hem de yagöanmayi onleyici matlastirici bir sey olsun istiyorum, oneriniz var mi?
nolurr yardim edin, onerilerinize cok ihtiyacim vaarr

canım bu meret çok sprunlu bi cildi olmayan,günlük makyajda fond. kullanmak istemeyen hatunlar için ciltteki renk tonlarını dengelemek,parlaklık vermek ve azda olsa kapatıcılık sağlağan bi ürün...
ben clinique 'i aldım ama benim istediğim gibi aydınlatıcı özelliği fazla olan yada daha fazla nemlendiren bi ürün değildi bence cliniqueinki yağlı ciltler için daha uygun...
estee ve dior'u denedim: ikisinin dokusuda birbirine çok benziyor,clinique den daha nemlendirici,aydınlatıcılı ürünler..dioru daha çok beğendim...
shiseido'nunki de çok güzel ama ben bunları almıycam mac alıcam sipariş verdim gelsin deneyim onla ilgilide yazarım...
kullanımı hergün makyajdan önce göz altı kapatıcımı sürüp bunu sürüorm,sürmeden yapamıorm bapımlılık oldu..cilde bi zararı yok fond.gibi gözenekleri falanda tıkamıo,akşam makyajını temizlerken ou da temizliosun bitio...
bir de cildin aşırı yağlıysa clinique al çünkü clinique inki matlaştırıcı ve nemlendirici özelliği daha az,tam yağlı ciltliler için ama benim öle olmadığı için bana bi faydası olmadı ama senin için biçilmiş kaftan emin olabilirsin...

kızlar enk tonu olarak açık olan hangisinde var benimde cildim çok terlio hem açık hemde kalıcı istiorm güneş koruyucu önerilerinizide yazabilirsiniz

canım mac,estee ve dior'un en açık tonları olur sana büyük ihtimal çünkü bu zaten renk değiştiren bişe değil..güneş koroyucusu olarak ben sebamed kullanıprm yıllardır,60 faktörlü ben de beyaz tenliyim,tavsiye ederim onun dokusundada ciltrenklerini dengeleyici öğeler var...

ben hani beyaz görünmek istiorm cildimde sorunlu değil o yüzden renkli güneş koruyucu yada nemlendirici daha mantıklı diye düşündüm fondotenler gözenekleri tıkıyo ve yağlandırıyo benimde cildim sivilceye meyilli.hem renk versin hemde kalıcı olsun istiorm

sebamedi hiç sevmedim copartonede yağlı gösterio yazın bunları sürünce cildime yağ sürmüş gibi oluyo terliorumda zaten

canım beyaz görünmek istiyosan dediğim gbi mac,estee ve diorun renkli nemlendiricisinin en açık rengi cildini aydınlatır,ışıltı veririr az da olsa kapatıcılık sağlar terlemeseydin üstüne pudra sür dicektim daha etkili ollur hem nemlendirciyide sabitlerdi...shiseido'nun güneş kremleri de çok iyidir...

amacım tek açık görünmek değil işte yağsız ürün olmalı mat göstermeli kalıcı olmalı bi de açık renk vermeli çok şe istiom bende:dance:

şekerim bak sana şunu sölüm,
yağsız,mat olsun istiosan hiç durma git CLıNıQUE al...yağsız ve mattır kendileri..
benim istediğim tam tersi olduğu için bu nemlendiricimi kullanmıorm...
cildin yağlıysa zaten diğeer dedikerimi alma...kaydirigubbakcemile

CLıNıQUE yı gördüm onunda rengi koyu:çok üzgünüm:

bebeğim renkerli varr açık rengi olandan alırsın kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…