Renkli nemlendirici önerileri

• Konu Sahibi GaydiricubbatCemilem
canım olurmu öle şey dünyadaki kadınların tek tonumu varki onun tek tonu olsunkaydirigubbakcemile3tabiki tonları var..
ışıltılı olanları,mat olanları vs.. benim bilgisizliğime geldiği için yalnışlıkla koyu almışım onun için süremiorm ama dokusu fln.süper...

bilmiorm bakmak lazım bi tane aldım 55 ytl natures diye bi marka en açığıda koyu geldi.bu arada fotona baktm çok şekersin maşallah benim gibi yani:dance:

kaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim canım seninde öle olduğun belli zatenzemuszemus
bence git bi dene clinique bi bak,diğerlerine de bi bak,mutlaka içlerinden biri sana uyar..
ama clinique de baya bi renk çeşidi oluo canım tekin acarda falan...

tekin acara baktım sadece clinik vardı onu denedim sanırım renk fazla yoktu .başkada yoktu .tşk yinede ne öğretmenisin bu arada

Son düzenleme:
sevile falan bak douglasta baya renk skalası oluo mutlaka bulursunn biraz gezmek bakmak gerekio işte:hulya:
ben fransızca öğretmeniyim aynı zamanda işletme okuorm:)

urfadayım ayrıca:dance: unt yi takip ediyorm son zamanlarda ordada bi ürün var ama deneyemşiyomsn işte

merhaba arkadaşlar clinique kullanan hem de tam resimdekini kullanan biri olarak yorum yapayım dedim. evet sadece üç ton renk seçeneği var. ben yaz için almıştım cildim yağlıya dönük karmaydı yazın. kışın kuruyo orası ayrı. yaz için çok güzeldi. tenim esmer olduğu için bakımlı duruyor. kapatıcılığı güzel fondöten gibi sağlıksız değil. makyaja çevirmek istersen üstüne pudra geç harika olur yoksa öyle kullan misler gibi lekesiz . ancak dior ve diğer markalar aklımı çelmiyor değil. biraz daha açık renklisi olursa bu bitince bulursam onlardan alacağım.

Kızlar, Clinique'ten başka yağsız renkli nemlendirici var mı biliyor musunuz ?

adaletcimbizlerle paylaştığın için teşekkür ederim...ben de clinique kullandım ama benim cilt yapıma uymadığı için kullanamıorm ama yağlı ciltler için süper...
dior ve estee yi denedim onların nemlendirci özelliği daha yüksek ve daha ışıltılı...şu anda dior kullanıorm çok memnunum ama bitmek üzere shiseido'yu çok övüyorlar denemek istiyorum pazartesi bi gidip bakıcamm...

april canım hemen hemen piyasadaki bütün renkli nemlendiricileri denedim ama yağlı ciltlere en uygun olanı clinique,ama sen neden kararsız kaldın??
estte ve dior cildini iyce parlatabilir ve yağlandırabilir..pzt.shiseidoya bakıcam nasıl olduğunu yazarım size...

opuyorumnanaktan

hemen bisey sorabilir miyim? ben fondoten kullanmaktan hoslanmiyorum. ama tenimdeki renk farkliliklarindan da hosnut degilim. bu renkli nemlendiriciler bu sorunu cozer mi acaba? gunluk makyaj icin canli bir cilt tonu saglar mi? bir de karma bir cildim var. T bolgesi nispeten diger kisimlara gore yagli. clinique cok yagli ciltler icin demissiniz. karmalar icin ne onerirsiniz?

canım bu renki nem. bu işe yardıyor,cilt tonunu dengeliyor ve cilde bi zararı yok fond. gibi ve aydınlık katıyor...
karmaysada clinique kullanabilirsin ama çok yağlı değilse bence daha çok aydınlık veren ışıltı veren bi ürün kullanabilirsin,dior,estee,stila(bu biraz daha nemli),vs..gibi...
benim cildim karmaya dönük normal ama clinique ağır geldi dior cuk oturdu..
ama ben derimki bi dene öle al eğer şansın varsakaydirigubbakcemile5

açık rengi varmı peki yadaen açık rengi nasıl beyaz tenli biri ne tavsiye edermsn mesela

sen git dior 1 no. al şekerim
clinique in en açığı bile sana koyu kalcak

sen git dior 1 no. al şekerim
clinique in en açığı bile sana koyu kalcak

bencede o koyu denedim çünkü.dior u bi araştırim netten.anca netten isterim urfada yok çünkü.inş yağlı değildir ve parlamaz

Hayatım tesekkur ederim hızlı yanıtın için =)Şeniz
Ama benim cildim Roaccutane kullanmadan önce yağlıydı artık değil.
Açıkçası tam cilt tipim nedir tam bilmiyorum ama hassas olduğu kesin. Yağlanma veya parlama yok, aşırı kuruma da yok. Sanırım 'normal ve hassas' oldu...fisfisfis
Ama eskiden sivilce sorunu yaşadığım için artık tüm ürünleri yağsız seçiyorum, korkuyorum çünkü...
a.s

bende senle aynı durumdayım cnm ilaç kullandım bende şu anda cildim normal galiba yinede fondoten falan kullanınca yağlanıo alttan.yağ bezesi oluo. tek farkım yazın abartı terliorum kışın bile

bende senle aynı durumdayım cnm ilaç kullandım bende şu anda cildim normal galiba yinede fondoten falan kullanınca yağlanıo alttan.yağ bezesi oluo. tek farkım yazın abartı terliorum kışın bile

Canım o zaman sen mutlaka yağsız ürünler kullan ki terle birlikte daha çok parlamasın...
Ter için de, renkli nemlendiricinin üzerine pudra kullanabilirsin belkim...
vereliniortak

Canım o zaman sen mutlaka yağsız ürünler kullan ki terle birlikte daha çok parlamasın...
Ter için de, renkli nemlendiricinin üzerine pudra kullanabilirsin belkim...
vereliniortak

amam gözeneklerimde tıkansın istemiorm pudra kulanırsm gözenekler yine tıkanacak

Ben kullanıyorum pudra kuzum tıkanma olmadı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…