Renkli doppler ile akım kaybı teşhisi

Betul0234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2023
11
23
25
Merhaba 10 gün önce 29 haftalık sezeryana alındım ve bebeğimi kaybettim maalesef renkli doppler akım kaybı vardı ve gelişim geriliği vardı hastanede yattım 1 hafta ne yaptıysam olmadı bebeğim doğduğunda kordon boğazına dolanmisti ve suyuda bitmişti şuan çok korkuyorum ikinci gebelikte de aynı sorunları yasarmiyim diye aranızda benim gibi olup ikinci gebeliğini sorunsuz atlatan varmi bı yandan içim yanıyor bı yandan korkularım beynimi yiyor lütfen yardım edin

Ya cok uzuldum bende senınle aynı durumu yasadım benımkı 30 haftalıktı gebelik zehirlenmesi tekrar cocugumuz olur ınsallah sag salım aliriz kucagımıza. Benım de 35 gun oldu 40 cıksın tekrar cocuk ıstyrm

Ya cok uzuldum bende senınle aynı durumu yasadım benımkı 30 haftalıktı gebelik zehirlenmesi tekrar cocugumuz olur ınsallah sag salım aliriz kucagımıza. Benım de 35 gun oldu 40 cıksın tekrar cocuk ıstyrm
İnşallah Rabbim nasip ederde bizde hayırla sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız ve ikinci gebeliğimiz sorunsuz sıkıntısız geçer

Kaybınız için başınız sağolsun demek istedim her ikinize de. Tez zamanda Allah erdemli sağlıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin

İnşallah Rabbim nasip ederde bizde hayırla sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız ve ikinci gebeliğimiz sorunsuz sıkıntısız geçer

Amin 30 gun oldu atlatamıyorum inanın. Artık fal baktırıyrm ıcımı rahatlamak ıcın yeniden olacak mı ne zaman olacak

Amin 30 gun oldu atlatamıyorum inanın. Artık fal baktırıyrm ıcımı rahatlamak ıcın yeniden olacak mı ne zaman olacak
Bende aynı durumdayim pskolojim bozuldu fal baktırmak yerine dua et canım dua her kapıyı açar bol bol dua et etse Rabbim birdaha bizi bu dertle imtihan etmesin

Allahım rahmet eylesin büyük sabırlar versin inşallah arkadaşım.

Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Amin amin inşallah Allah razı olsun
Allahım hepimizden razı olsun inşallah arkadaşım.

Doktor izin verdiği zaman,siz de hazır olunca denemelere başlarsınız.

Allahım hiç bekletmeden sağlıkla yavrunuza kavuşmayı nasip etsin inşallah.

Bizim doğal yollarla olmuyo tüp bebek yapıyoruz maalesef
Olsun.

Tüp bebek tedavisinde kolaylıkla yavrunuza kavuşursunuz inşallah.

Biliyorum çok zor yaşadıklarınız. Acınız var,haklısınız.

Allahım öyle mutluluklar nasip etsin ki inşallah hep huzurlu yaşayın inşallah.

Amin inşallah Allah razı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…