Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

kızlarrr bu topiğimizdedee hamilee var bugunnn hayırlı olsunn çk sevndimmm öbür topikdee 2 tanedaha hamişimiz var ohhhhhhhhhhhhhhhhhh negüzelllllll:KK76::KK76::21::21:

bendee iki saat sonra gidip test yaptırcam kandaa bakalımmm bende müjdeli haber vericekmiyimm:emir_bebek:

Canım kastettiğin hamile benim demi benimm:)
Çok sevinçliyim şuan.Yaklaşık 2 saat önce eşime haberi verdim ve acayip duygulu anlar yaşadık.detaylar daha sonra:KK34:
sendende güzel haberler bekliyoruz hadi bakalım :)))))

Oturdum dua ettim senin için şimdi canım ya.Sakın kafan çok takma lütfen.bu ay olmazsada birdahaki ay güzel haberler duyarız inş.İçin rahat olsun kalbin ferah...
Yarınki haberi sabırsızlıkla bekliyorum:KK71:

Kızlar gördüm keseyi 4,5mm:)) Çok küçükkk..3 ocakta kalp atımı için gidicez....

Allah hepinize nasip etsin, çok güzel bir duygu...

Canım çok güzel bir haber buuu:)
o zaman kaç haftalık oluyor bebiş bu durumda yani?
bende pazartesi kan tahlili yaptırcam kesin sonuç için.Dünkü gördüğüm silikte olsa ikinci çizgi bile çok heycanlandırdı beni:KK66:

kızlar nolur beni yanlış anlamayın ama size birşey danışmak istiyorum....sat 6 aralık bir ay önceki de 12 kasım...sanırım ondan önceki de 15 ekimdi...eşimle 18 aralık gecesi birlikte olduk ve eşim içime boşaldı sadece 1 kez... o ilişkiden 2 gün sonra kasıl ağrılarım oldu yumurtalık bölgemde...ilişkiden 71 saat sonra ertesi gün hapı aldım...şimdi de sümüksü şeffaf akıntım geliyor...acaba daha yeni mi yumurtluyorum..hamile olma ihtimalim sizce ne kadar...

kızlar nolur beni yanlış anlamayın ama size birşey danışmak istiyorum....sat 6 aralık bir ay önceki de 12 kasım...sanırım ondan önceki de 15 ekimdi...eşimle 18 aralık gecesi birlikte olduk ve eşim içime boşaldı sadece 1 kez... o ilişkiden 2 gün sonra kasıl ağrılarım oldu yumurtalık bölgemde...ilişkiden 71 saat sonra ertesi gün hapı aldım...şimdi de sümüksü şeffaf akıntım geliyor...acaba daha yeni mi yumurtluyorum..hamile olma ihtimalim sizce ne kadar...

:44:bBen çok acemiyim henüz bu konularda.Onun için bişey söyleyemeyeceğim.Ama anlamadığım siz istiyormusunuz istemiyormusunuz canım bebiş?
Hakkınızda hayırlısı olur inş...

kızlar ben hamileyim :)))))
artık daha sınırlı girerim..haber vermeden çekilmeyeyim aranızdan dedim..
destekleriniz ve beni dinlediğiniz için çok teşekkürler..darısı sizin başınıza.. allahım hayırlı evlatlar nasip etsin size öptüm hepiniziiiiiiiiiiiiiii :KK49::KK9:

destekleriniz ve beni dinlediğiniz için çok teşekkürler..darısı sizin başınıza.. allahım hayırlı evlatlar nasip etsin size öptüm hepiniziiiiiiiiiiiiiii :KK49::KK9:
Tebriklerr tebriklerr tebriklerrr canımmmm:KK71:
Benim durum biraz karışık.dün teste gördüğüm ikinci silik çizgi bizi çok heycanlndırdı.pazartesi günü için eşimin kadın doğum doktoru olan kuzenini aradık ve randevu alalım dedik.reglimin kaç gün geciktiğini sordu.3 gün deyince "durun bakalım acele etmeyin kesin sonuçlar için 10 gün geçmesini bekleyelim dedi ve önümüzdeki hafta pazartesiye randevu aldık:44:
yani şuan biraz sevincim kursağımda kalmış durumundayım.daha ailelere haber vermek içine erken sanırım. hafta nasıl bekliycem bilmiyorum.Dua edin bana kızlar:44:

GELELİM BOCUSS'UN GÜZEL HABERİNEEEE:KK9:
RABBİM HAYIRLSIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM İNŞALLAH.ÖPÜYORUM SENİ VE GÜZEL BEBİŞİNİİİ:KK64:

kızlar ben adet oldum.hamile değilmişim.ama üzülmedim.rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın canlarım by..

Tebriklerr tebriklerr tebriklerrr canımmmm:KK71:
Benim durum biraz karışık.dün teste gördüğüm ikinci silik çizgi bizi çok heycanlndırdı.pazartesi günü için eşimin kadın doğum doktoru olan kuzenini aradık ve randevu alalım dedik.reglimin kaç gün geciktiğini sordu.3 gün deyince "durun bakalım acele etmeyin kesin sonuçlar için 10 gün geçmesini bekleyelim dedi ve önümüzdeki hafta pazartesiye randevu aldık:44:
yani şuan biraz sevincim kursağımda kalmış durumundayım.daha ailelere haber vermek içine erken sanırım. hafta nasıl bekliycem bilmiyorum.Dua edin bana kızlar:44:

GELELİM BOCUSS'UN GÜZEL HABERİNEEEE:KK9:
RABBİM HAYIRLSIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM İNŞALLAH.ÖPÜYORUM SENİ VE GÜZEL BEBİŞİNİİİ:KK64:

canım kanda çıkıyor.. benimde fazla gecikmedi.. ama az bir az pembe geldi..falan .. normalde reglim öyle değildi.. bende dr a gittim test yaptırdım.. kanda çıkar.. 10 gün beklemene gerek yokki..
allah gönlüne göre versin..umarım hamilesindir canım..

Canım çok sevindim... Allah tamamına erdirsin, sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inş.

Doktora gittin mi canım, kaç haftalık?

canım çok sevindim gözün aydın.allah sana sorunsuz bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin inşallah.

X