Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

adetime 3 gün kala sabırsızlanıp test yaptm negatif çıktı... kesin sonuç mudur umutsuzluğa kapılmamak mı gerekir

Bencede henüz çok erken.pozitif düşün canım.bak mesela ben cum günü reglim 2 gün geçerek test yaptım ikinci çizgiyi çok silik gördüm.ona rağmen eşimin dr kuzeni kesin sonuçlar için 10 gün beklemeli ve kan testi yapmamız gerek dedi.Pazartesi gidicez daha.off 1 hafta varrr:44:
sende acele etme canım biraz daha sabret bakalım:KK34:
Güzel haberleri hep beraber alırız inş...:KK71:

sağol canım 4 haftalık şuanda.. :KK69:

Ne güzelll haftalar sayılmaya başlanmış bileee:KK64:
eğer bende önümüzdeki hafta güzel haber alırsam hep beraber burda toplaşıp kutlarız.hee eğer alamazsam bile seninkini ve only smile ınkini kutlarızzz:KK66:

gözün aydın canım.allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah...:KK49:

sağol canım allah sana da ve isteyen herkese nasip etsin..
daha riskte.. keseyi görcez kalbi atacak.. dr kendinizi kaptırmayın dedi..

Ne güzelll haftalar sayılmaya başlanmış bileee:KK64:
eğer bende önümüzdeki hafta güzel haber alırsam hep beraber burda toplaşıp kutlarız.hee eğer alamazsam bile seninkini ve only smile ınkini kutlarızzz:KK66:

inş alırız senin de güzel haberini..
hayat bence bir puzzle ve her parça zamanında oturuyor yerine,o yüzden hayırlısı olsun..
istemekte çok önemli..
ben biliyorum ki buradakiler istemeyi biliyor ki içindekileri taşırıp buraya bile dökebiliyor.. Allahım tez zamanda yüzünüzü güldürsün canım..

slm kızlar hamilelik belirtilerinede yazdım buraya da yazmak istedim kafamı dağıtmam lazım.

4 aralıkta adet oldum 25 ve 26 aralıkta pembe lekenlenme oldu. sağ kasığımda batma var iştahım bazen çok doymuyorum . başım ağrıyo. ara da bir mide bulantısı var bel ağrısı var. karnımda böle ağrı ve batma hisseidiyorum.akşam eve geldiğimde eşimin isteğiyle test yaptım tabi sonuç negatif içim sıkıldı gözlerim şişti ağlamaktan karnım çok şiş belirtiler böle test negatif ne yapmalıyım sizce.

slm kızlar hamilelik belirtilerinede yazdım buraya da yazmak istedim kafamı dağıtmam lazım.

4 aralıkta adet oldum 25 ve 26 aralıkta pembe lekenlenme oldu. sağ kasığımda batma var iştahım bazen çok doymuyorum . başım ağrıyo. ara da bir mide bulantısı var bel ağrısı var. karnımda böle ağrı ve batma hisseidiyorum.akşam eve geldiğimde eşimin isteğiyle test yaptım tabi sonuç negatif içim sıkıldı gözlerim şişti ağlamaktan karnım çok şiş belirtiler böle test negatif ne yapmalıyım sizce.
Canım bak seni boşuna ümitlendirmiş olmak istemem ama bende 10 gündür hemen hemen seninle aynı belirtileri yaşıyorum.baş ağrısı hariç.ve cuma sabahı testte silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm.dr kesin sonuç için haftya pazartesi kan testi yapalım dedi.beklemedeyim senin anlayacağın.ama hissediyorumki içimde birşeyler var:KK69:
yani ben hamile adayılığının son noktasındayım sanırım.dilerim sendende iyi haberler alırız.ağladım demişsin ama ağlayarak kendini üzerek durumu dahada karışık hale getirirsin.lütfen hep pozitif olamaya çalış ve inanç gücünü kullan.bizide mutlaka haberdar et sonuçlardan.merk ederim ok:KK34:
sakın üzmeyesin kendinide eşinide.dualarım seninleeee:KK71:

Canım bak seni boşuna ümitlendirmiş olmak istemem ama bende 10 gündür hemen hemen seninle aynı belirtileri yaşıyorum.baş ağrısı hariç.ve cuma sabahı testte silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm.dr kesin sonuç için haftya pazartesi kan testi yapalım dedi.beklemedeyim senin anlayacağın.ama hissediyorumki içimde birşeyler var:KK69:
yani ben hamile adayılığının son noktasındayım sanırım.dilerim sendende iyi haberler alırız.ağladım demişsin ama ağlayarak kendini üzerek durumu dahada karışık hale getirirsin.lütfen hep pozitif olamaya çalış ve inanç gücünü kullan.bizide mutlaka haberdar et sonuçlardan.merk ederim ok:KK34:

yaaaa senin yerinde olsam hemen doktora giderdim benimdereglim dündü ama olmadım testte negatif ama 3-4 gün sonra tekrar deniyecem yukardaki arkadaşla aynnı belirtiler var allahtan ümit kesilmez:KK62:

canım benim saol benimde dualarım seninle inşallah kan testin pozitif çıkar ve mutluluğu yaşarsın tabi haberdar ederim sizleri...haklısın üzülmek yok moral oldun bana saol :)

ya kızlar bende belirti yok gibi bişey ama adette daha var 8 ocak ama karnım şiş bir tuhaf içi ara başım agrıyor midem bulanır gibi oluyor ama cabuk geçiyor oda akşamları oluyor başkada farktigim ani harekette göbegimin altı acıyor bide cok gazım var belirtide hiç yokmuş yani bendede :) üstüne görüpte acaba karnım ondanmı böle

ya kızlar bende belirti yok gibi bişey ama adette daha var 8 ocak ama karnım şiş bir tuhaf içi ara başım agrıyor midem bulanır gibi oluyor ama cabuk geçiyor oda akşamları oluyor başkada farktigim ani harekette göbegimin altı acıyor bide cok gazım var belirtide hiç yokmuş yani bendede :) üstüne görüpte acaba karnım ondanmı böle

canım benim dur bakalım birsürü günün var daha seninkide türk filmi hesabı ilişkiye girer girmez kadın yataktan kalkar ya bayılır yada kusar :) canım sanmıyorum okadar erken belli olmaz

lehale canım senin belirtilerin neler:97:di?
En belirgini kasıklarıma ağrı girmesiydi.özelliklede koltuktan hızla kalkmak isterken kasık ağrısıyla olduğum yerde kalıyordum bikaç saniye.sonra aşırı uyku ve işhahımın açılması.birde göğüslerim acayip hassaslaştı.mide bulantısı pek yok ama karnımda rahatsız edici bir şişkinlik yaşıyorum.gaz sancısıda diyebiliriz.
Off iştee böylee:KK69:
umarım tüm bu belirtiler sonucunda hayal kırıklığı yaşamam elatuğba.pazartesiyi bekliyoruzzzzz:26:

En belirgini kasıklarıma ağrı girmesiydi.özelliklede koltuktan hızla kalkmak isterken kasık ağrısıyla olduğum yerde kalıyordum bikaç saniye.sonra aşırı uyku ve işhahımın açılması.birde göğüslerim acayip hassaslaştı.mide bulantısı pek yok ama karnımda rahatsız edici bir şişkinlik yaşıyorum.gaz sancısıda diyebiliriz.
Off iştee böylee:KK69:
umarım tüm bu belirtiler sonucunda hayal kırıklığı yaşamam elatuğba.pazartesiyi bekliyoruzzzzz:26:

ya eczanelerde eğer silik kırmızı çıksa bile doğrudur diyor az öncede doktoru dinledim netten testler hiç bir virüsten etkilenmezmiş sadece hamileysen o çizgi çıkarmış şimdiden gözün aydın bende şuan aynı belirtileri yaşıyorum özzellikle sağ kasığım ani harekette ve normalde dururken batıyo hafif ağrıyo sık idrara çıkıyorum gögüüslerim ağrıyo adet olcakmışım hissi var ama olmuyorum dün regl günümdü olmadım daha bugün öğlen test yaptım negatif bilmiyorum ya bende varmı bişey sence ?

Adet günüm bugün ama hala olmadım bu saate kadar çok şükür ama heveslenmemeye çalışıorum daha önceki heveslenmelerde ve negatif çıkan testlerdeki kırılmayı tekraar yaşamak istemiorum ya bir belirtide yok işin ilginci ne regle ne hamileliğe dair :KK59: kendimi hamile sandıım zamanlarda bile bisürü belirtim olmuştu:KK59:

ya eczanelerde eğer silik kırmızı çıksa bile doğrudur diyor az öncede doktoru dinledim netten testler hiç bir virüsten etkilenmezmiş sadece hamileysen o çizgi çıkarmış şimdiden gözün aydın bende şuan aynı belirtileri yaşıyorum özzellikle sağ kasığım ani harekette ve normalde dururken batıyo hafif ağrıyo sık idrara çıkıyorum gögüüslerim ağrıyo adet olcakmışım hissi var ama olmuyorum dün regl günümdü olmadım daha bugün öğlen test yaptım negatif bilmiyorum ya bende varmı bişey sence ?
Yaşadığımız belirtiler aynı canım yaa.üstelik bak ben silikte olsa bir çizgi görmüş durumdayım:KK66:
Yani buda demek oluyorki neden olmasın.yaklaşıyorsun inş yavaş yavaş sonuca.
En önemliside içinden ne hissediyorsun mesela.Ben daha test yapmadan bişeyler olmuştu bende manevi olrk.en önemlisi evde köpeğimiz var.normalde çok hırcın deli bişeydir.mesela o çok sakin yakşalmaya başlamıştı bana son bir haftadır.duygulu duygulu gözlerime bakıyor bu sıralar:44:
ne çılgın bişey oldum ben yaa.köpeciğin davranışlarından bile medet umar oldum canım baksana:KK60:
Birde şu var tabi.izlediğim haberlere yada duyduğum olaylara karşı çok hassasım.daha geçen günlerde sabahın köründe kahvaltı sofrasında bi başladım ağlamayaa.neymiş haberlerde işlenen konu çok dokunmuş bana efendim:KK43:
şimdi haberi bile hatırlamıyorum mesela.eşim şok olmuştu:KK52:
annemide çok özler oldum son günlerde.gözümde tütüyor adeta.ailem istanbulda ben izmirdeyim.ne bileyim işte hep böyle karışık haleti ruhiyeler içinde bekliyorum.Vee hepimiz için hayırlsıını diliyorum güzellerrrr:KK71:
Elatubacığım senin ilk demi? kaç yıllık evlisin.bide yaş kaç.ben çin takvimine bile baktım şimdiden:KK60:
ama yaş konusunda emin değilim.onu araştırıyorum şimdi.acaba 27 yaşındayım diye 27 yemi bakıcam yoksa 28 den gün alıyorum diye 28e mi?
Herşey tamamda bir benim çin takvimim kaldı sanki demiii:KK60:
Hayırlısı olsun deyip susayım ben en iyisi canım yaaa:KK60:

Adet günüm bugün ama hala olmadım bu saate kadar çok şükür ama heveslenmemeye çalışıorum daha önceki heveslenmelerde ve negatif çıkan testlerdeki kırılmayı tekraar yaşamak istemiorum ya bir belirtide yok işin ilginci ne regle ne hamileliğe dair :KK59: kendimi hamile sandıım zamanlarda bile bisürü belirtim olmuştu:KK59:

Hadi bakalım inşallah diyorum canım:KK71:
Epey hareket var burda demi yaa.bide bakmışız bir hafta sonra hamiş sayımız artmış:KK64:
ama artmazsada üzülmek yok aslaaaa.
Herşeyin zamanı olduğu muhakkak.Hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar nasip eylesin Rabbimiz...
Haberdar et bizi gelişmelerden mutlaka:KK34:

Son düzenleme:
Bencede henüz çok erken.pozitif düşün canım.bak mesela ben cum günü reglim 2 gün geçerek test yaptım ikinci çizgiyi çok silik gördüm.ona rağmen eşimin dr kuzeni kesin sonuçlar için 10 gün beklemeli ve kan testi yapmamız gerek dedi.Pazartesi gidicez daha.off 1 hafta varrr:44:
sende acele etme canım biraz daha sabret bakalım:KK34:
Güzel haberleri hep beraber alırız inş...:KK71:

destekleriniz için teşekkürler... beklemek zor... inşallah herşeyin hayırlısı olur hepimiz için...

arkadaşlar sat tarihim 6 aralık genelde hep 5 gün önce falan regl olurum. ama bende gibi sadece biraz bel ağrısı var ve ayaklarım çok üşüyor ama çokkkk ara sıra da ürperme gibi titreme geliyor sanki boşlukta yürüyormuşum gibi bi sersemlik oldu bugün panik atak rahatsızlığım var tedavim bitti ancak bu ara hiçbir sebep yokken ateş basmaları ve korku hallerim yine atağa geçti hamilelik panik atakta ne gibi etki edermiş bigisi olan var mııııııı idrar testi yaptım negatif çıktı acaba hamile miyimmmm

X