Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Günaydınnnnn smile ve kızlarrrr:))
Kızlar 1 buçuk yıllık evliyim ve ilk denememizi geçen ay gerçekleştirmiştik sonuç alamadık.bu ayda denedik ve reglim 2 gün gecikti.sabh hemen gidip test aldım heycanla.ama eve döndüğümde test yapmaya cesaret edemiyorum:KK9:
Akşama yani eşimin gelmesine daha çok var.o zamanda kadar eğer pozitif bir sonuç alırsam çatlarım söylemeden:KK64:
Yani diyorum akşamüstü yapayım testi.olmazsa bide sabah erkenden yapıcam.çok heycanlıyım.kafam karmakarışık kendimi zor tutuyorum:KK76:
Dualarınızı bekliyorummmmmm:KK71:

Canım sabah idrarınla yap. Daha yoğun oluyor. 2. çizgi silik çıkar büyük ihtimalle. Hayırlısı olsun canım...

Günaydınnnnn smile ve kızlarrrr:))
Kızlar 1 buçuk yıllık evliyim ve ilk denememizi geçen ay gerçekleştirmiştik sonuç alamadık.bu ayda denedik ve reglim 2 gün gecikti.sabh hemen gidip test aldım heycanla.ama eve döndüğümde test yapmaya cesaret edemiyorum:KK9:
Akşama yani eşimin gelmesine daha çok var.o zamanda kadar eğer pozitif bir sonuç alırsam çatlarım söylemeden:KK64:
Yani diyorum akşamüstü yapayım testi.olmazsa bide sabah erkenden yapıcam.çok heycanlıyım.kafam karmakarışık kendimi zor tutuyorum:KK76:
Dualarınızı bekliyorummmmmm:KK71:

inşallah canım bebişin vardır ben ümiidimi yitirmeye başladım kullandığım testlerin parasından bir düdüklü tencere aalırdım yaaaaaaa:KK1: bende hergün yapıyorum hergün negatif :KK75:

Koşunn kızlarr koşun beni dinleyinnn ne olurrr..
Testi yaptım ve ikinci çzgi çok silik bir şekilde gördümmmmmmmmmmmmmmm
yani çok silik sayılır ama göründü işte ne bileyim:)))))))))
ne olucak şimdi.daha regl günüm 2 gün gecikti diyemi bu kadr silik.ne oluyorr yardımm edinn.bu ne demekkk.ay çıldırcam Rabbimm.hamilemiyim benn.akşam eşime müjdeyi versemmii.Çok heycanlıyım kusura bakmayın.lütfen hemen cvp verinnn:)))))))))))

Koşunn kızlarr koşun beni dinleyinnn ne olurrr..
Testi yaptım ve ikinci çzgi çok silik bir şekilde gördümmmmmmmmmmmmmmm
yani çok silik sayılır ama göründü işte ne bileyim:)))))))))
ne olucak şimdi.daha regl günüm 2 gün gecikti diyemi bu kadr silik.ne oluyorr yardımm edinn.bu ne demekkk.ay çıldırcam Rabbimm.hamilemiyim benn.akşam eşime müjdeyi versemmii.Çok heycanlıyım kusura bakmayın.lütfen hemen cvp verinnn:)))))))))))

canım benim benim bildiğim2.çizgi silikte çıksa sonuç pozitif oluyor.tebrik ederim allah hayırlı bir hamilelik nasip etsin inşallah.çok sevindim...:KK49::emir_bebek:

Çok heycanlıyım şuan ve eşimin işten gelmesine 3 saat varr nerdeyse.Nasıl haber vericem yaa ne diycem.emin olamıyorum hala:)))
Allahımm çok güzel bir duygu buu.yarın sabah kan testi için hastaneyemi gitsem kesin sonuç için.kalbim hızla çarpmaya başladıııı::))))))))

Çok heycanlıyım şuan ve eşimin işten gelmesine 3 saat varr nerdeyse.Nasıl haber vericem yaa ne diycem.emin olamıyorum hala:)))
Allahımm çok güzel bir duygu buu.yarın sabah kan testi için hastaneyemi gitsem kesin sonuç için.kalbim hızla çarpmaya başladıııı::))))))))

sabah ilk idrarınla gene test yap baktın gene aynı sonuç hemen git kan testi yaptır.heyecanını tahmin edebiliyorum :))

a_d canımsınn ya.çok teşekkür edeerimmm...
Haberi ilk duyan sen oldun farkındamısın:))))
yarın sabahta yapayım testi ama akşam eşime desemmmiii
BENN HAMİLEYİMMMMM diyeee:))
yoksa ümitlendirmesemmi şimdiden:KK69:

a_d canımsınn ya.çok teşekkür edeerimmm...
Haberi ilk duyan sen oldun farkındamısın:))))
yarın sabahta yapayım testi ama akşam eşime desemmmiii
BENN HAMİLEYİMMMMM diyeee:))
yoksa ümitlendirmesemmi şimdiden:KK69:

sabredebilirsen yarın sabahı bekle ama eminimki bu biraz zor olabilir.istersen fazla ümitlenmeni istemem ama ben bugün test yaptım 2.çizgi silik çıktı diyebilirsin belki.:KK9:

benim allah bağışlarsa 2 tane yetiyo.planlı bişey olmadığı için çokda üzülmem ama senin ilk ya canım.o yüzden bir an önce hamile kalmanı çok isterim:KK64:

kısmet inşallah.hayırlısı neyse o olsun canım.olmazsa çalışmalara devam ztn ilk denemeydi hehe :KK1:

benm arkadaşım hastalanmasına 2 gün varken test yaptırmış <1,00 hcg 0-5 çıkmış fakat doktora sonucu gösterememiş bende bizim siteye ben bi sorarım dedim arkadaşım hamilemi değilmi.hiç bildiğim bir konu olmadığı için yardımcı olamadım.

benm arkadaşım hastalanmasına 2 gün varken test yaptırmış <1,00 hcg 0-5 çıkmış fakat doktora sonucu gösterememiş bende bizim siteye ben bi sorarım dedim arkadaşım hamilemi değilmi.hiç bildiğim bir konu olmadığı için yardımcı olamadım.

benim bildiğimhamile olabilmesi için 0-5 ten yüksek olması lazım.şuanda hamile çıkmamış.

kızlarrr bu topiğimizdedee hamilee var bugunnn hayırlı olsunn çk sevndimmm öbür topikdee 2 tanedaha hamişimiz var ohhhhhhhhhhhhhhhhhh negüzelllllll:KK76::KK76::21::21:

bendee iki saat sonra gidip test yaptırcam kandaa bakalımmm bende müjdeli haber vericekmiyimm:emir_bebek:

evet bende kendimden ümitliyim ama bakalım.. hep o cadı eltim yüzünden oldu bunlar.. kendi 3 senedir uğraşıyo çocuğu omuyo ben daha 1 senelik evliyim çocuk istemiyordum .. sıkıştırdı beni sakın nbenden önce çocuk yapma ilk torun benim çocuğum olacak dedi aklıma soktu:KK60:

umarım bu şekilde konuştuğunuz için Allah sizide aynı duruma düşürmez!! insanların çocuğunun olmaması insanın kendi elinde değildir Allah vergisidir.. Ama sizin gibi insanlar sayesinde çoğu insan çocuk istiyorum ama olmuyor demeye korkuyor..

X