Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Canım 4 ay olmayınca doktor eve gönderiyormuş genelde :) 1 yıl deneyip olmazsa o zaman teste tabii tutuyorlarmış..Duyduğum kadarıyla...

1 sene oldunu biliyodm ama işte biz hanımlar sabırsz:KK43: hemen olsn istiydm ama öle değilmiş cnm yaa kısmet o gelceği zamanı bilirr ama fazla bekletmesinn

benimde idrarım boncuk boncuk.belimde çok agrıyo.ama ben sürekli rüyamda hastalandıgımı görüyorum ve hastalanıyorum.bu ayda adet oldugumu gördüm bu yüzden hiç umudum yok.rüyalarıma göre biliyorum hamile kalıp kalmayacagımı.şacma bişimi acaba

kızlarrr reglime 4 5 gün var 1 saat önce yaptım test evde ikinci çizgi görünmedi yarım saat geçti ikinci çizgi varr ne acaba yaaaaaaaa:18::18:

kızlarrr reglime 4 5 gün var 1 saat önce yaptım test evde ikinci çizgi görünmedi yarım saat geçti ikinci çizgi varr ne acaba yaaaaaaaa:18::18:

Canım hiç bişey demek değil. 10 dk sonraki sonucu dikkate alma.. Daha zamanına var canım. İdrarda 4-5 gün kala çıkmaz...

evet bende kendimden ümitliyim ama bakalım.. hep o cadı eltim yüzünden oldu bunlar.. kendi 3 senedir uğraşıyo çocuğu omuyo ben daha 1 senelik evliyim çocuk istemiyordum .. sıkıştırdı beni sakın nbenden önce çocuk yapma ilk torun benim çocuğum olacak dedi aklıma soktu:KK60:

aklında yokken aklına sokmuş bi bakmışın ikinizde aynı anda hamişsiniz ne güsel olur ailece sevinirsiniz :)):KK1:

Kızlar çok tuhaf bişey oldu !! 27 Aralık ta regl olmam lazım. Yani 4 günüm var. Ovulasyondan 1 gün önce ilişki oldu. Hamileliğe ve de regle dair hiiçççbir belirtim yok. göğüslerde değişiklik kasıkta ağrı vs.. ama bu sabah merak edip idrar testi yaptım. Şu hassas olandan. reglden 1 hafta önce sonuç veriyomuş.
yapar yapmaz pozitif çıktı. Çizgi bayağı belirdi net olarak. Sonra 15 dk içinde yavaş yavaş kayboldu vee yokoldu tamamen !!! kontrol çizgisi duruyo.. şimdi bu ne demek ?
sonuç negatif olduğunda pozitif çizgisi belirir mi kısa bir süre de olsa !!!
çok kafam karıştı.. lütfen yardımm :KK43:(

Kızlar çok tuhaf bişey oldu !! 27 Aralık ta regl olmam lazım. Yani 4 günüm var. Ovulasyondan 1 gün önce ilişki oldu. Hamileliğe ve de regle dair hiiçççbir belirtim yok. göğüslerde değişiklik kasıkta ağrı vs.. ama bu sabah merak edip idrar testi yaptım. Şu hassas olandan. reglden 1 hafta önce sonuç veriyomuş.
yapar yapmaz pozitif çıktı. Çizgi bayağı belirdi net olarak. Sonra 15 dk içinde yavaş yavaş kayboldu vee yokoldu tamamen !!! kontrol çizgisi duruyo.. şimdi bu ne demek ?
sonuç negatif olduğunda pozitif çizgisi belirir mi kısa bir süre de olsa !!!
çok kafam karıştı.. lütfen yardımm :KK43:(

öyle bi test varmıki.ay bende simdi merak ettim.ismi nedir.bende yapayım.ama seninki çok güzel.ya hamimleysen:KK64:

all aalla oda bi dğeişikmiş bence tam zamanını bekle sonra yenisini yap.. boncuk boncuk olan birini dah ayakaladım geçenlerde bir kişide böyle hamile olduğunu anlamış ama onun gibi söyleyen başka kims eolmadığı için sorduğumda kimse analamadı ne zmana ferkettin sen bu israrındaki olayı?

yada zamanını beklemedende yapabilirsin bence ama şöyle bişe var 10 dk sonra oluşan hiç bir şeyi ciddiye almayınn diyor ilk 5 dk neyse sonuç o olur hamilelik testlerinde

öyle bi test varmıki.ay bende simdi merak ettim.ismi nedir.bende yapayım.ama seninki çok güzel.ya hamimleysen:KK64:

fortel.. çok eminler kendilerinden erken sonuç için. ama ben kafayı yıycem valla... ne bu sonuç şimdi.. pozitif mi negatif mi ???
testi yapar yapmaz pozitf belirdi. sonra bi 5 dakika pozitif kaldı. sonra yavaş yavaş silindi ama çok yavaş. yarım saat sonra da bembeyaz oldu test çizgisi..
daha fazla kafayı yiyelim diye böyle oluyo heraldee :KK53:

bu arada benim de idrarım soda gibi.. kabarcıklar var. sizlerden duyup dikkat ettim.. çok komiğiz valla..:KK52: ona bak buna bak derken nelere dikkat etmeye başladık.
ama dediğim gibi bende hiiçbir belirti yok. sadece bunlar.
bi de ilaç almam lazım. o yüzden öğrenmek istedim aslında.

fortel.. çok eminler kendilerinden erken sonuç için. ama ben kafayı yıycem valla... ne bu sonuç şimdi.. pozitif mi negatif mi ???
testi yapar yapmaz pozitf belirdi. sonra bi 5 dakika pozitif kaldı. sonra yavaş yavaş silindi ama çok yavaş. yarım saat sonra da bembeyaz oldu test çizgisi..
daha fazla kafayı yiyelim diye böyle oluyo heraldee :KK53:

bu arada benim de idrarım soda gibi.. kabarcıklar var. sizlerden duyup dikkat ettim.. çok komiğiz valla..:KK52: ona bak buna bak derken nelere dikkat etmeye başladık.
ama dediğim gibi bende hiiçbir belirti yok. sadece bunlar.
bi de ilaç almam lazım. o yüzden öğrenmek istedim aslında.

oda güzelmiş :KK70::KK70:

Son düzenleme:
merhabalar
konu beni de ilgilendirdiği için gireyim bende muhabbete:)) benimde 28 i regl tarihim beklemedeyim sizin gibi, hamiş arkadaşlar erken belirtileriniz nelerdi?

evet bende kendimden ümitliyim ama bakalım.. hep o cadı eltim yüzünden oldu bunlar.. kendi 3 senedir uğraşıyo çocuğu omuyo ben daha 1 senelik evliyim çocuk istemiyordum .. sıkıştırdı beni sakın nbenden önce çocuk yapma ilk torun benim çocuğum olacak dedi aklıma soktu:KK60:

haha bu elti olayını çok sevdim :)) fenna durum :)) hayırlısı olsun eltin için de senin için de..

haha bu elti olayını çok sevdim :)) fenna durum :)) hayırlısı olsun eltin için de senin için de..

Günaydınnnnn smile ve kızlarrrr:))
Kızlar 1 buçuk yıllık evliyim ve ilk denememizi geçen ay gerçekleştirmiştik sonuç alamadık.bu ayda denedik ve reglim 2 gün gecikti.sabh hemen gidip test aldım heycanla.ama eve döndüğümde test yapmaya cesaret edemiyorum:KK9:
Akşama yani eşimin gelmesine daha çok var.o zamanda kadar eğer pozitif bir sonuç alırsam çatlarım söylemeden:KK64:
Yani diyorum akşamüstü yapayım testi.olmazsa bide sabah erkenden yapıcam.çok heycanlıyım.kafam karmakarışık kendimi zor tutuyorum:KK76:
Dualarınızı bekliyorummmmmm:KK71:

X