Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

merhaba arkadaşlar. benimde 3 aralıkta bakalım bende bu ay bekliyorum ama karın ve yumurtalıklarım inanılmaz kasılmalar yaşıo. anlamadım umarım bende hamileyimdir diorum. sabırsızlanıyorumda aslında..:KK43:

slm aranıza yeni katıldım.benimde adetime az kaldı.ama artık ümütlenmekte istemiyorum.bu ay belimde ve kasıklarımda acayip agrı var.niye acaaba:?

slm aranıza yeni katıldım.benimde adetime az kaldı.ama artık ümütlenmekte istemiyorum.bu ay belimde ve kasıklarımda acayip agrı var.niye acaaba:?

benimde regl olacagımda sadece gögüslerim ağrırdı şimdi kasıklarımda agrı var idrarım sık sık geliyor birde sırtım çok ağrıyo ama ben sanırım üşütüyorum ondan ya ne zaman regl olcakssın

merhaba kızlar benim iki gündür canım yemek yemek istemiyo.sürekli tatlı bişeyler yiyiyorum.bi de gece bile artık tuvalet için kalkar oldum.sizde durumlar nasıl gidiyo..

Hayırlısı olsun canım, bidahaki aya devam :)
Ovulasyon testi al işini kolaylaştırı...

canım ya doktora mı gitsem ,geçenlerde de pembe gelmişti ya.. (ayın 19 undaydı galiba) parmak ucu kadardı yine aynı bu sefer beyaz akıntıyla birlikte geldi.. yine reglenmedim.. acaba bir problem mi var ?? daha yeni jinekolojik muayne oldum ama ..... kafama takıldı , mikrobik bir şey olabilir mi ?
reglendim tamam diyorum , kaçıyor ... yani regl değil...
göğüslerim patlıcakk canım acıyor artık olsam da kurtulsam ..bebekten de vazgeçtim..canım acıyo ya.. yatamıyorum bile..
napsam ben kızlarrrr

aynen bende 3 gündür gecelri bile tuvalete kalkıyorum normalde hiç kalkmazdım ya

ikimizinde adet tarihleri aynı benimde bu ay 26 olması lazım.dün çocuklara ıspanak pişirdim.normalde sevmem ama kokusu acayip miydemi bulandırdı.günde 5 kere tuvalete gidiyorum.canım sürekli tatlı şeyler yemek istiyor.

bende iyiym canım senin bebiş sesini duyuruyomu sanki hamilelik belirtilerin çok gibiydi senin yanlış hatırlamıyorsam yada öğrendinmi hamiş kaldığını

Canım regl tarihimi 5 gün geçti, idrar testleri pozitif. Cumartesi doktor randevum var çok heyecanlıyım. Umarım keseyi görürüz...

X