Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

selam arkadaşlar burda en deneyimli kim var ? ya arkadaşlar adetime 3 gün var acaba test yapsam çıkarmı? Allahım inşallah verir çok sabırsızlanıyorum sabah yapmak dahamı uygun? çevap verirseniz çoooook mutlu olucam :KK61:

selam arkadaşlar burda en deneyimli kim var ? ya arkadaşlar adetime 3 gün var acaba test yapsam çıkarmı? Allahım inşallah verir çok sabırsızlanıyorum sabah yapmak dahamı uygun? çevap verirseniz çoooook mutlu olucam :KK61:

Bunun en deneyimlisi yok ki canım..
İdrarda bir hafta önce öğrenenlerde var,1 hafta sonra öğrenenler de..
Değişiyor..
En garantisi kan testi..

selam arkadaşlar burda en deneyimli kim var ? ya arkadaşlar adetime 3 gün var acaba test yapsam çıkarmı? Allahım inşallah verir çok sabırsızlanıyorum sabah yapmak dahamı uygun? çevap verirseniz çoooook mutlu olucam :KK61:[/QaUOTE]
canım hoşgeldin regliye 3,4 kalaa genellikle beta hcg kan testinde sonuç çıkıyor ama genellikle hekimlerinde sölediği regli geçmeden testin yapılmasını uygun görmüyolar.çünkü kimyasal gebelik olabilir ve regli öncesinde sonuç hormanlarda kan değeri yüksek olabilir ama regliyle beraber atılabiliyo bu kimyasal gebelik ve bazende değerler artmıyo olabiliyo oyüzden kafa karıştırmamak için en doğrusu regli döneminin geçmesi evde yapılan testlerde genelikle reglinin 5 ila 7 gün geçtik den sonra çıkıyo deniliyo tabi hepimizde regli geçmeden yapıyoruz yapmıyo değiliz ama bazen erken gebelik olduğu için regli geçmeden ikinci çizgi silik çıkabiliyo doğru sonuçda verebiliyo her ihtimaller var yani ama en doğrusu dediğim gibi net bi sonuç için regli döneminin geçmesi...ama tabi duramıom diyosann yaptırabilirsin..:) dilerim allah gönlüne göre verir bebiş sahibi olursn:KK1::emir_bebek:

Çok teşekkür edrim hepimizin olur inşallah ya işte çok sabırsızlanıyorum ya küçük bir ilçede çalışıyorum burda biraz sıkıntılı kan testi yaptırmak belli saatte kanı alıyorlar o saatte çalışıyorum 5 dk izin vermezler offff ya yarın sabah yapsam :) dayanamıyacam inşallah çift çizgiyi görürüm

Çok teşekkür edrim hepimizin olur inşallah ya işte çok sabırsızlanıyorum ya küçük bir ilçede çalışıyorum burda biraz sıkıntılı kan testi yaptırmak belli saatte kanı alıyorlar o saatte çalışıyorum 5 dk izin vermezler offff ya yarın sabah yapsam :) dayanamıyacam inşallah çift çizgiyi görürüm

Evet dayanamayacaksın belli canım:KK1:
Hadi bakalım hayırlısı,bizi de haberdar et durumdan olur mu:KK34:

kaldı benim daha 8günüm var sizin yine az kalmış ben daha sabırsızlanıyorum =))) geçen ay bile bukadar sabırsız değildim çünkü umudum azdı bu ay herşey denedik bakalım artık hayırlısı ALLAh herkese hayırlısını versinn yaaaaaaa

İnşallah tabiki haberdar edrim şuanda hiç bir belirti yok sadece kasığımda hafif bir ağrı var ve hep adet olacakmış hissi yarın sabah bir deneyim inşallah çıkar ama pek umudum yok şöyle sayfaları takip ediyorumda hep 6-7 ayda anca hamile kalıyolarki ben daha bu ay denemeye başladım

Kızlar her ay regl zamanı belirtileriniz olur mu,bende hiç belirti falan olmaz ya:KK19:
Sadece ilk gün sancım olur o da tabii ki regl olduğumu anladıktan sonra:KK53:
Ne garip bir bünyem var:26:

İnşallah tabiki haberdar edrim şuanda hiç bir belirti yok sadece kasığımda hafif bir ağrı var ve hep adet olacakmış hissi yarın sabah bir deneyim inşallah çıkar ama pek umudum yok şöyle sayfaları takip ediyorumda hep 6-7 ayda anca hamile kalıyolarki ben daha bu ay denemeye başladım

Bunun genellemesi yok tatlım,ilk denemede hamile kalan arkadaşlarımız da var..
Umarım sen de onlardan olursun..

benim regl olmama 1 hafta kala gögüzlerim ağrır önce sag gögsüm sonra sol ardından her ikiside şiddetli ağrıyınca regl gelir

Kızlar her ay regl zamanı belirtileriniz olur mu,bende hiç belirti falan olmaz ya:KK19:
Sadece ilk gün sancım olur o da tabii ki regl olduğumu anladıktan sonra:KK53:
Ne garip bir bünyem var:26:

benim oluyo canım belim ağırır 1-2 gün kala gögüslerim,bacaklarım felan...:KK30:

benim regl olmama 1 hafta kala gögüzlerim ağrır önce sag gögsüm sonra sol ardından her ikiside şiddetli ağrıyınca regl gelir

Hımm..
Benim 4 gün kaldı ama hiçbir şey yok:KK1:
Neyse ki günlerimi biliyorum da tedbirliyim,yoksa şak diye yakalanırım olur olmadık :KK52:

selam anne adayları..

bende size kendimde bir kaç belirti olabilir diye düşündüğüm durumdan bahsetmek istiyorum.. ovulasyon tarihimden bu yada ara ara kasık ağrım devam ediyor bugün 2. kez oldu daha öncede 1 hafta önce olmuştu baş ağrım var.. geçen sefer tüm gün sürmüştü bugün biraz daha iyi.. göğüslerim 1 hafta önce şişmiş sonra düzelmiştiler ama şimdi tekrar şişdiler her geçengün biraz daha hassaslaşıyor.. reglimde yaklaşıyor tabii.. göğüs ucunun bittiği çevrede belli belirsiniz bir renk farklılığı var gibi geliyor bana.. çok emin değilim ama eşim aynı olduğunu söylüyor.. sağ kasığımda ağrım+sancm hem oluyor 3 gündür farkettiğim bişeyde sağ tarafta kasığımda çok hafif bir şişlik olması acımıyor.. öteki tarafa göre biraz dolgunca duruyor.. ve o tarafta gene belirgin damarar var.. alakası varmı bilmiyorum sağ bacağımda süekli bir ağrı oluyor.. kalçadan başlayıp aşağı oğru inen bir ağrı. az önce yemek yerken bir anda kısa bir mide bulantısı hissettim.. bu arada vücut ısımıda sürekli kontrol ediyorum ovulasyondan sonra 36.5 civarıyken sonrasında hep 37 37.1 37.2 civarında.. çok kendimi kaptırmka istemiyorum bakalım.. regili beklediğim tarih 27 aralık ama hayırlsıı siz ne düşünüyorsunuz durumum hakkında?

benim oluyo canım belim ağırır 1-2 gün kala gögüslerim,bacaklarım felan...:KK30:

Anladım canım ama bende yok işte bir şey..
Bir de yumurtlama günlerini falan da anlayanlar var ya şaşıyorum yahu..
Sanırım kendimi dinlemediğim için böyle oluyor.
Çünkü geçen ay bebiş beklerken çok fecii dikkat ettim,yumurtladığımı bile anladım nerdeyse:KK53:

selam anne adayları..

bende size kendimde bir kaç belirti olabilir diye düşündüğüm durumdan bahsetmek istiyorum.. ovulasyon tarihimden bu yada ara ara kasık ağrım devam ediyor bugün 2. kez oldu daha öncede 1 hafta önce olmuştu baş ağrım var.. geçen sefer tüm gün sürmüştü bugün biraz daha iyi.. göğüslerim 1 hafta önce şişmiş sonra düzelmiştiler ama şimdi tekrar şişdiler her geçengün biraz daha hassaslaşıyor.. reglimde yaklaşıyor tabii.. göğüs ucunun bittiği çevrede belli belirsiniz bir renk farklılığı var gibi geliyor bana.. çok emin değilim ama eşim aynı olduğunu söylüyor.. sağ kasığımda ağrım+sancm hem oluyor 3 gündür farkettiğim bişeyde sağ tarafta kasığımda çok hafif bir şişlik olması acımıyor.. öteki tarafa göre biraz dolgunca duruyor.. ve o tarafta gene belirgin damarar var.. alakası varmı bilmiyorum sağ bacağımda süekli bir ağrı oluyor.. kalçadan başlayıp aşağı oğru inen bir ağrı. az önce yemek yerken bir anda kısa bir mide bulantısı hissettim.. bu arada vücut ısımıda sürekli kontrol ediyorum ovulasyondan sonra 36.5 civarıyken sonrasında hep 37 37.1 37.2 civarında.. çok kendimi kaptırmka istemiyorum bakalım.. regili beklediğim tarih 27 aralık ama hayırlsıı siz ne düşünüyorsunuz durumum hakkında?

Hımm canım şimdi aslında ne desek yalan olur..:26:
Belirtilere bakarak yorum yapınca genelde yanılıyoruz,geçmiş sayfalarda bunun örnekleri mevcut:KK1:
Regline 5 gün kalmış,az daha sabredip test yaparsan umarım çift çizgiyi görürsün:KK54:
Aslında göğüsler falan ele veriyor biraz ama işte dediğin gibi
psikolojik olma ihtimali de var..

Anladım canım ama bende yok işte bir şey..
Bir de yumurtlama günlerini falan da anlayanlar var ya şaşıyorum yahu..
Sanırım kendimi dinlemediğim için böyle oluyor.
Çünkü geçen ay bebiş beklerken çok fecii dikkat ettim,yumurtladığımı bile anladım nerdeyse:KK53:

aynen canım yaa bende takip edemiyom anlayamıyorum ki yumurtladığımı:KK9:
geçen gece kasıklarım ağrıyodu gurulduyodu karnım eşimde dizime yatmıştı karnından ses geliyo yumurtluyon herhalde diyo...:KK1:

Hımm canım şimdi aslında ne desek yalan olur..:26:
Belirtilere bakarak yorum yapınca genelde yanılıyoruz,geçmiş sayfalarda bunun örnekleri mevcut:KK1:
Regline 5 gün kalmış,az daha sabredip test yaparsan umarım çift çizgiyi görürsün:KK54:
Aslında göğüsler falan ele veriyor biraz ama işte dediğin gibi
psikolojik olma ihtimali de var..

evet ben kesin psikolojik olarak çok etkileniyorum ilk seferimde sanki hemen hamile kalmam gerekirmiş gibi herşeye aa evet bu belirtim var ben kesin hamileyim canım deyip test alıp çıkmadığındada alla alla bozukmu acaba diye düşünmüştüm.. hamile olmama ihtimalim yok kesin test bozuktur:)

X