Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

ve benim çok canım sıkılıyor. Reglimi oldum. umudumu sonraki aya devrettim.. şimdi bekliyeceğim ki yumurtlama dönemini kaçırmayayım. Sigarayıda şu an itibariyle karar verdim bıraktım.. İçim sıkılıyor ya.. Doktora gitmek istiyorum bir yanımda gitmiyor. Amaaann Amaaann diyorum. Allah hiçbirimizi umutsuz bırakmaksın inşallah.:KK50:

ve benim çok canım sıkılıyor. Reglimi oldum. umudumu sonraki aya devrettim.. şimdi bekliyeceğim ki yumurtlama dönemini kaçırmayayım. Sigarayıda şu an itibariyle karar verdim bıraktım.. İçim sıkılıyor ya.. Doktora gitmek istiyorum bir yanımda gitmiyor. Amaaann Amaaann diyorum. Allah hiçbirimizi umutsuz bırakmaksın inşallah.:KK50:

amin canım... sıkma canını bi daha ki aya inşallah...

Selam kızlar,ben geldim:KK3:
ooo amma da kaynatmışsınız bugün,okumaktan gözlerim yoruldu yahu:KK1:
berree canım benim ben yazmıştım bugün gelemem diye..
annemlerdeyim,aşure yaptık da ev çok kalabalıktı yoruldum:26:

hoş geldin canım...:KK69:
görmedim tatlım yazdığını merak ettim bende...:KK31:
Allah kabul etsin aşureyide çok severim hmmm:KK39:

esraa canımm hoşgeldinn ohhh eline sağlık allah kabul etsin negüzel sevaba girmişsin:) bende bugun ıslattım mazemeleri yarına inş yapıcam:)

esraa canımm hoşgeldinn ohhh eline sağlık allah kabul etsin negüzel sevaba girmişsin:) bende bugun ıslattım mazemeleri yarına inş yapıcam:)

Canım burda mıydın sen de,buyur sen de al aşureden bir kaşık:KK56:
Amin canım benim,Allah sizin yapacağınız aşureyi de kabul etsin inşallah..

Selammmm..Nasılsınız canlarım? Giremedim kaç gündür..ama bütün yazdıklarınızı okudum şimdi..ben regl oldum çok şükür..:) yarın başlarız artık çalışmalara :)))selincim,,esracım,berrem,onylsmile ım özledim hepinizi yahu :))

Selammmm..Nasılsınız canlarım? Giremedim kaç gündür..ama bütün yazdıklarınızı okudum şimdi..ben regl oldum çok şükür..:) yarın başlarız artık çalışmalara :)))selincim,,esracım,berrem,onylsmile ım özledim hepinizi yahu :))
hoşgeldin tatlımmm ohhh iyi bari rahatlamışssındır hadi bakalım buay bol bol çalışında öbür aya bebiş haberleri gelsin inşşşşşş:KK74::KK54:

hoş geldin canım...:KK71:
bizde seni özledik canım aklımdan geçiyodun acaba dedim ne oldu regl oldumu...
hadi gözün aydın olmuşsun bitmiş bile maşallah maşallah...

Canım benim,hoşgeldin:KK16:
Hımm hadi gözün aydın o zaman,yeni ayda bol bol çalışın da gelsin artık bebiş:emir_bebek:
Biz de özledik canım:KK69:
Ayy burdan tek tek bebek haberlerini alacağımız günler gelsin artık :KK8:

esra selin'in bebişini gördünmü ne tatlı demi...:86::86:

Çok teşekkür ederim kızlar..Sormayın valla nasıl rahatladım anlatamam..bakalım inşallah bu ay olur hepimizin..

X