Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

canım regli tarihinden önce oldun sanırım ngündüki günün? birde bakalım kanaman akşama kadar devam edicekmi yoksa lekelenme şeklinde gelip kesilicekmi

22-24 arası.. yani 2 gün değişiyor.. :KK43:(
kanama fosforlu kalem ucu kadar oldu.. işaret parmak izi kadar bile değil.. yani çok yok.. yani bilmiyorum regldir ..fakat biliyorsunuz umut kaybolmuyor.. amann :KK43:(

22-24 arası.. yani 2 gün değişiyor.. :KK43:(
kanama fosforlu kalem ucu kadar oldu.. işaret parmak izi kadar bile değil.. yani çok yok.. yani bilmiyorum regldir ..fakat biliyorsunuz umut kaybolmuyor.. amann :KK43:(
anladım canımm bakalım hayırlısı biraz bekle bakalım kanaman ne yönde olucak artık regli gbi devm ederse öbür aya inş bebişin olur:)

can sıkıntıısı napalım benim canım cok sıkılıo şimdi bi bebiş olsaydı onunla oyalanırdım vakit hemencecik geçerdi :KK43: evlenmeden önce hep diodum 1 2 yıl beklicem yapmıcam daha 3 ay dolmadan hamıle kalmak ıstedım büyük konuşmanın cezasını çekiorum ben arkadaşlar Herşeyi yanlız ALLAh bilir kötüde olsa iyide olsa ondan gelen herşeye razıyızz :96:

can sıkıntıısı napalım benim canım cok sıkılıo şimdi bi bebiş olsaydı onunla oyalanırdım vakit hemencecik geçerdi :KK43: evlenmeden önce hep diodum 1 2 yıl beklicem yapmıcam daha 3 ay dolmadan hamıle kalmak ıstedım büyük konuşmanın cezasını çekiorum ben arkadaşlar Herşeyi yanlız ALLAh bilir kötüde olsa iyide olsa ondan gelen herşeye razıyızz :96:

bu ay belkideee bebişinnn gelir tatlımmm bellimi olur:)

bu ay belkideee bebişinnn gelir tatlımmm bellimi olur:)

$Adsız resim.png ayy ben bunun duduşunu yerim..

yaaa arkadaşlar yeni sağ kasığımın hemen üstüne parmağımı dokundurdum çok sert ve böle değişik hafif bir acı varrr töbee töbeee yaaa :KK43: :KK43:

merhaba kızlar.. ben geçen hafta da girmiştim foruma..
only_smile sonuçlar nasıl umarım hamilesindir,canımm...

kızlar benden demincek pembe bişi geldi..galiba regleniyorumm.. tutmadı..
ama erken regleniyorum da bekleme stresi olmadı..
oysa eşime yılbaşı hediyesi yapcektim :KK43:(
evlilik yıldönümü hediyesi yaparım artıqın..
ufff reglenmek ne kötüymüş..sen bir ay hamileyim diye ilaç içme ,dikkat et..sonra reglen..
bi de reglime bile inanasım yok değişik renk geldi ya acaba diyorum bir de çok az geldi diyorum hani kıldan falan mı geldi kanama ???
Allahım isteyen herkese versin yahu..çok zor bir durum..

Selam canım,
bugün idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı, ama çıktı :)
Birde cumartesi adet günümdü ve 1-2 damla açık kahverengi akıntım oldu. Korktum tabi görünce ama geçti. Bi dahada olmadı. Cumartesi gününü bekliyorum canım,doktorla randevum var. Hayırlısı inş :)

yaaa arkadaşlar yeni sağ kasığımın hemen üstüne parmağımı dokundurdum çok sert ve böle değişik hafif bir acı varrr töbee töbeee yaaa :KK43: :KK43:
canım yaaaa fazla düşünmemeye çalış bu belirtiler bendede oluyor düşünsene geçen ay gebe kadın gibi kustum midebulantısından hastaneye gittim artık pisikolejik olarak çok etkileniyoruz ...

ama biraz bekle regli gününe yakın 4 kala filan duramassan bi kan testi yaptırda rahatla derim:)

canım yaaaa fazla düşünmemeye çalış bu belirtiler bendede oluyor düşünsene geçen ay gebe kadın gibi kustum midebulantısından hastaneye gittim artık pisikolejik olarak çok etkileniyoruz ...

ama biraz bekle regli gününe yakın 4 kala filan duramassan bi kan testi yaptırda rahatla derim:)

sorma canım benim ne zor işler bunlar böyle :
(

X