Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

ßurda hepimiz birbirimizden beteriz cnm yaaa=)) bu arada biz bu ay keçi boynuzu kürünüde denedik tavsiye ederim =))) tutmasada bu ay içmeye devam edcez biz çok iii gelio çünkü zaten bende kansızım yani iii oluo

Son düzenleme:
beklenenbebiş adın ne canım senin böle uzun oluyo...

selinim bak sana bişey dicektim hep unutuyom demeye yaa sana sarı saç çok yakışıyo...

selinim bak sana bişey dicektim hep unutuyom demeye yaa sana sarı saç çok yakışıyo...
ayyyyyyy sağolll tatlım yaaaaa senelerdir hep sarı kullanıyodumm biara kahverengiye kızıla döndüm deli gibi ama artık sonunda çok uğraşlar sonunda sarımaaaa kavuştummmm:):):) ben senin resmini göremediğim için yorum yapamıomm amaaaa:78:

düğün resminide görmüştüm canım...sarı daha hoş...
ben resmimi koymak istemiyorum ama azcık bahsedeyim kafanda canlanır zaten...
1,61 boyum,57kg,kumral saçlıyım,beyaz tenli,mavi gözlü...
ama saçımı hiç boyamadım..

tamamdırr gözümde canlandırdımm veeee çok güzelsindirr eminim bunaaaaaaa:) negüzel saçlarını boyatmamışsın hiç benimde saçlarım kumral sarıya dönük ama iştee seneler önce bi başladım dahada bırakamadım:) ama bende sarımı çok seviomm ve vazgeçmicem:):):) aslen sen canım bursalımısın?

hepimiz burda zatenn yeni gelinlerizz negüzelllll:)

merhaba kızlar.. ben geçen hafta da girmiştim foruma..
only_smile sonuçlar nasıl umarım hamilesindir,canımm...

kızlar benden demincek pembe bişi geldi..galiba regleniyorumm.. tutmadı..
ama erken regleniyorum da bekleme stresi olmadı..
oysa eşime yılbaşı hediyesi yapcektim (
evlilik yıldönümü hediyesi yaparım artıqın..
ufff reglenmek ne kötüymüş..sen bir ay hamileyim diye ilaç içme ,dikkat et..sonra reglen..
bi de reglime bile inanasım yok değişik renk geldi ya acaba diyorum bir de çok az geldi diyorum hani kıldan falan mı geldi kanama ???
Allahım isteyen herkese versin yahu..çok zor bir durum..

eşimde istemiyo bende istemiyorum bakalım nekadar dayanabilicem...:)
sarıyı ben seviyorum ya yakışıyo...
evet canım burda doğdum bursalıyım sen canım...?:44:

eşimde istemiyo bende istemiyorum bakalım nekadar dayanabilicem...:)
sarıyı ben seviyorum ya yakışıyo...
evet canım burda doğdum bursalıyım sen canım...?:44:
bende doğma büyüme istbul. ama baba rize mohti laz anne izmir:) biraz melezlik var bende:)

katılıyorum dediklerine hayırlısı olsun inş bidhkıne hamiş kalşırsın bazı yerlerde yazıodu yerleşme kanamasıda varmış..

canım regli tarihinden önce oldun sanırım ngündüki günün? birde bakalım kanaman akşama kadar devam edicekmi yoksa lekelenme şeklinde gelip kesilicekmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…