Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

ayy aklımaaa geldiiii şimdiii rüyamda bugeceee ne gördümm hayır olsun diim:)

eşimleee dışardayız ama bilmediğimiz bi yer eczane arıyorum ama akşam olmuşş diyorumki eşime hayatım iki tane gebelik testi alalım da neolur neolmaz diyorum eşimde bana kızım zaten hamilesin nie alıyosunki diyo olsun diyorum alalım biz yine dursun diyorummmm:18:nedir acabaaa çok değişik hiçde öle düşünüp filan yatmadım aksine buay çok rahatımm bakalım hyırlısı :)

canım yaaa...çok etkileniyoruz psikolojik olarak negatifi görünce geçiyo hemen belirtiler....
genciz güzeliz napalım..
önümüzdeki aylara bakarız tatlım hayırlısı artık...:90:

inş hamilesindir canım rüyanın yorumlanmasıda büyük haber alcaksın die geçio=))

hayır olsun tatlım...
hadi inşallah rüyan çıkar canım yaa...ne güzel rüya azda kalmış gününe ama sayma tatlım çabuk geçsin....
sayma bide düşünme belirtileride olmasın ..bi midem bulanıyo de sorarım ben sana

hahayyyyyyyyyy:) artık iki üç gün kala ben başlarımm kızlarrrrr kusuorumm midem bulunaıoo die:)
ama yok yok buay çok rahatım ve takmıyorummm ve olmıcak die bakıyorumm çünkü olursa büyük süpriz olsun istiorummm saymak yok sözz sözzz:)

söz aldım valla bi midem bulanıyo de...:95:
süpriz olsun daha iyi olur valla bak ....
yeni yıl süprizi ne güzellll

bnde rüyamda hamile kaldğmı grmştüm baktmda öle yazıodu=) inş cnm hamiş olursun sende berree de

inşallah canım ...tüm isteyenler...BEN-SEN-ESRAM-SELİNİM-ONLY,SMİLE-HERŞEYDÜZELİRMİ-aklıma gelmeyen bütün arkadaşlar inşallahhh...zaten birimiz hamilede...

Son düzenleme:
hehe aynen bendeee ama bn dün test yapmıştım negatif çıktı onan umudum kesildi.. bidaha ki ay inş inşlhh
sen bendende betersinn heee:) 10 kala yaptın gebelik testi bide kan testide değil sanırım gebe olsanda hiç çıkarmı 10 gün kalaa mümkün değill yumurtlama gününden 10 12 gün sonraa kana karışıyooo umudunu kesmee regli gününü bekle benceee tatlımmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…